Şamanik Güç Hayvanınız Hangisi...?

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Furking

Kayıtlı Üye
Defalarca denememe rağmen bir türlü Elk hayvanımı bulamadım. Lütfen yardımcı olun.

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Meditasyonu size uygun hale getirebilirsiniz, birebir aynı olmak zorunda değil rüyanızda bile görmeniz mümkün. Birkaç olumlama uygulayarak daha kolay görmenizi sağlıyabilirsiniz sabırlı olun:)

Furking

Kayıtlı Üye
En son dün yapmaya çalıştım fakat olmadı. Zaten sonrasında uyuyakaldım ve rüyamda sol omzumda dövme vardı ay şeklinde ve şu notaların başında olur ya sol anahtarı onun gibi bi sembol vardı.

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Dövme bir belirteçtir. Açıkcası sol anahtarıyla Ay ı pek ilişkilendiremedim siz sol anahtarı olarak yorumlamış başka bir sembol görmüş olabilirsiniz. Ay ı Dolunay şeklinde gördüyseniz bu netlik ve açığa kavuşmuş olayı simgeler hilal ve dördün şeklinde gördüyseniz ise başlangıçta olduğunuzu bilinmez tarafla bilinen tarafın bütünlüğünü simgeler umarım anlarsınız kendimce yorumladım.

Furking

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için burdan da teşekkür etmek istiyorum. Ay tam olarak dolunay fakat yuvarlak şeklinin sağ alt köşesinde hilal vardı geri kalan kısmı da dövmenin rengi ile karanlık şekli verilmişti. Çok kötü bi anlatım oldu umarım anlarsınız.

forevermetal

Banlı Kullanıcı
hayvanınızı öğrenme konusunda devam etmeninizi öneririm, rica ederim.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
TİMSAH ELK (Geyik): Güç ve Çeviklik KAPLAN: Güç getirir.Cesaret ve enerji.KOKARCA: Şeref, Huzur ve Güçlendirme AYI PENÇESİ: Güç ve Yönetim (AT:) Özgürlük, dayanıklılık, hareketlilik, seyahat, güç. KARGA: Sezgi ve kişisel bütünlük. Değişim, yaratıcılık, manevi güç, enerji. At başka bir testtede çıkmıştı

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Erk hayvanların 3 tane ve ben bu çalışmayı yapmadan önce de bir çok kez rüyalarım da karşıma çıkıp bir şeyler anlatmaya çalıştılar. Beyaz bir ejderha tam burnun dan yüzüne kadar uzanan siyah bir çizgisi var onun dışında bembeyaz. Beyaz dişi bir arslan masmavi parlak gözleri var. Birde bembeyaz bir baykuş onunda sadece göz bebeği siyah. Lakin dişi arslan bembeyaz dedim ya o rüyalarım da sürekli benimle savaşıyor karşılık vermeyince gidiyor ama karşılık verince çok güçlü bir şekilde savaşıyoruz kan olmuyor ama sanki eğitim gibi onun ki

unseelie

Kayıtlı Üye
Ben bir kere gordum sanirim. Benimle bir hareket ediyordu. Devasa bir kartal. Uzerine bindim ve nereye istersem goturdu beni. Cok guzeldi onunla ucmak. Bunun haricinde bir de baykus gordum ama onun haricinde hic hayvan gormedim. Bunlarin erk hayvani olma olasiligi var mi?

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Benim gerek görülerimde, gerek seyahatlerimde, ritüellerimde sadece 5 varlık yanımda eşlik etmiştir. Enerjileri, bakışları ve yarattıkları hisler de yolumu veya aradığımı bulmamda her zaman yanımda olmuştur...
İlk görülerimi 5 yaşımda görmeye ve hissetmeye başladım ve bir ejderha ile bir yılan her zaman konuştu veya yol gösterdiler bana. Varlıklarının bende bıraktığı hissi her zaman farkederim ve kendimi daha güvende hissederim.
16-18 yaş arasında bir orman baykuşu (kulaklı baykuş) farklı deneyimlere adım atarken yanımdaydı. Normal ebatların çok daha büyük halinde bir baykuş. O süreçte de nereye gidersem gideyim ya penceremde ya da bulunduğum hanenin önündeki ağaçta her zaman bir baykuş vardı. Ben de her fark edişimde selam verirdim.
25 yaşımdan sonra da sadece Timsah ve Ejderha benim yanımda olmuştur. Timsahın bacakları bir timsaha göre daha uzun ağız yapısı daha düzgün. Ejderha ise 2 bacaklı, geniş kanatlı ve gagamsı bir ağız yapısına sahip.

Bu kadar süreçte de zaman zaman bir köpek eşlik etti hepsine ama çok sık görünmedi.

Yani toparlarsak bana güç veren ve eşlik eden hayvanlar:
Ejderha, yılan, baykuş, köpek ve timsah olmuştur.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Unseliee, konunun başıma göre dediğiniz kartal ve baykuş sizin erk hayvanlarınız olabilir büyük ihtimalle. Zaten ya rüyada yada meditasyon rahatlama sırasında karşınıza çıkarlar mış. Benim beyaz ejderha beyaz dişi arslan ve beyaz baykuş hatta baykuşu çoğu zaman gerçek hayatta da görüyorum gittiğim yerler de ağaçlar da oluyor. Geçmişte büyük siyah bir kobra yılanım vardı kafasının yanında 2 tane kırmızı nokta vardı. Ama onu uzun zamandır göremiyorum tabi

tipiniyediim

Kayıtlı Üye
Rüyalarımın sonunda özellikle korktuğum rüyalarımın sonunda kedi beliriyor beni korkutmuyor sanırım benim hayvanım kedi ve işin ilginç tarafı ise ben 4. katta oturuyorum fazla değil bir kaç ay önce gece yarısı sıralarında binanın içinden yavru kedi miyavlaması geldi kapıyı açtım tam benim katımda kapının önünde 2 yavru kedi duruyor birinin gözleri simsiyahtı. kapıyı açtığım anda yavrulardan biri içeri girdi engel olamadım kapıyı kapattım ve içeri giren kediyi evin içinde aramaya başladım. 1 saatten fazla aramalarım sonucunda buldum evden çıkarmaya çalışıyorum bu arada diğer yavru kedi ise hala kapıda miyavlıyor ara ara kapıyı araladığımda başını kaldırıp bana bakıp tam eşikten içeri girmeye çalışıyordu. Neyse uzun uğraşlar sonucunda evimdeki kediyi incitmeden dışarı çıkarmayı başarmıştım merdvenlerde duran 2 yavru kediye ''üzgünüm sizi incitmek istemiyorum ama eve alamam'' deyip kapıyı kapatmıştım bunun anlamı nedir ya da gecenin bir yarısı 2 yavru kedinin 4. katta ne işi vardır bilemiyorum ama yaşadığımı size anlatmak istedim.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Belki soğuktan üşümüş oynaya oynaya bşr fırsat binaya girip yukarı lara çıkmış olabilir ler ve erk hayranınız kedi olabilir benimki naçizane bir fikir ve erk hayvanları eğer çok mitolojik yada büyük yada yırtıcı değiller se gerçek hayatta da insanlar la iletişime geçerler miş. İnsanların arasında yaşayan hayvan türlerinden bir bahsediyorum tabiki mesela benim sadece baykuşum benimle gerçek hayatta yolculuk eder. Ama arslan yada ejderha gelemez yılan da öyle yani bundan bahsediyorum. Kedi köpek kuş gibi hayvan türleri erk hayvanınız ise sizinle iletişime geçmeye kendinizin farkına varmanıza vesile olarak kapınıza gelmiş de olabilir ler.

lesco

Kayıtlı Üye
arı ile ilgili bir yazı göremedim?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bende At,Kartal,Kaplan ve T.Rex dinızor türü var.Yazdıklarında mesela dinozor yok.

ceyda

Kayıtlı Üye
Kurt severim ben baykuştan nefret ederim uguszluktur gece ötmesi bana göre