Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

sn ataxir; Karekter analizi sonucu kartınız :Kader Çarkı Kişilik analizi sonucu kartınız ;Büyücü konu içerisinde yorumu yapılmıştır...:)

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
--- çok teşekkür ederim şimdiden :)

4

43887

--- çok teşekkür ederim şimdiden :)

Karekter analizi sonucu kartınız ;Güç Kişilik analizi sonucu kartınız ;Azize

Yorumu konu içerisinde mevcuttur.Tabi sizlerden de yorum bekliyorum.Özellikle iki kartın kombinasyonunu yapıp kartların size ne anlattıklarını yazabilirsiniz...Takıldığınız yerlerde yardım edeceğim...Sevgiler...

Xphoenix

Kayıtlı Üye
Merhabalar, öncelikle konu için teşekkürler.
doğum tarihim ----

4

43887

---- beni de sıralamaya alırsanız sevinirim. :)

Karekter analizi sonucu kartınız ;İmparatoriçe Kişilik analizi sonucu kartınız(öz doğanız) ; İmparatoriçe

Merhabalar, öncelikle konu için teşekkürler.
doğum tarihim ---

Karekter analizi sonucu kartınız ;Kader çarkı Kişilik kartınız ;Büyücü

merhabalar doğum günüm ---
şimdiden teşekkür ederim :)
Karekter analizi sonucu kartınız ;Adalet Kişilik analizi sonucu kartınız ;Adalet

Açıklamaları konu içerisinde yapılmıştır...sevgiler...

4

43887

--- teşekkürler :)

Analiz hesaplama sonucu karekter kartınız ve kişilik kartınız İmparator ...Konu içerisinde açıklamasını yapmıştım.Her zaman dediğim gibi sizde Kartınızı inceleyip hayatınıza yansıyan etkilerini dikkatlice incelemeli ve irdelemelisiniz.Aklınıza takılan sorularda yardımcı olurum...sevgiler...

4

43887

--- Teşekkürler Nefertiti :)

sn Expendables ;Karekter analizi sonucu kartınız(dışarıya yansıyan,gören davranışlar) ;Güç Kişilik kartınız (öz doğanız )Azize
Konu içerisinde anlatılmıştır ,ayrıca her zaman dediğim gibi Güç ve Azize kartlarını ortak yorumunu yapıp sizin için neyi ifade ettiğini hangi amaçla dünyada zuhur bulduğunuzu araştırıp kendi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz ...sevgiler...

Sn YETENEK ;Karekter analizi sonucu kartınız ;Kader Çarkı Kişilik analizi sonucu kartınız ;Büyücü

konu içerisinde yorumu yapılmıştır...sevgiler...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
sn Expendables ;Karekter analizi sonucu kartınız(dışarıya yansıyan,gören davranışlar) ;Güç Kişilik kartınız (öz doğanız )Azize
Konu içerisinde anlatılmıştır ,ayrıca her zaman dediğim gibi Güç ve Azize kartlarını ortak yorumunu yapıp sizin için neyi ifade ettiğini hangi amaçla dünyada zuhur bulduğunuzu araştırıp kendi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz ...sevgiler...

Sn YETENEK ;Karekter analizi sonucu kartınız ;Kader Çarkı Kişilik analizi sonucu kartınız ;Büyücü

konu içerisinde yorumu yapılmıştır...sevgiler...

Teşekkür ederim sayın Nefertiti. Yorumu buldum zannedersem,doğru mudur?

Karekter kartınız :Güç Kişilik sayınız :Azize

Karekter sayınız size dışarıya karşı olan tutmunuzu gösterirki ;Bu kartın sırrı derin bir iç uyumdan gelir ve kişiye yansıtır,sabırlıdır,yaşamı seven ,güçlü,arzulu,tuttuğunu koparan ,atılgan ,cinsel enerjisi yüksek,kime nasıl davranması gerektiğini iyi bilen ,hani bir söz vardır tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır bu söz tam size uygundur ,iç güdülerimizi sahte ahlaki değerler arasında gizlemenin esas hedefimiz olmadığını,bastırılmış duygularımızın eğitilmesi gerektiğini savunan bir karekter sergiler...

Kişilik sayınız :Azize Azize'yi anlatmıştım

Karekter Sayınızın Güç ve Kişilik Sayınızın Azize olması zaten şu anda bulunduğunuz konumu açıkca dile getiriyor ...Sezgilerinizi dinleyin..Karmanızı bilmiyorum ama .Bu dünyaya geliş amacınız yeteneklerinizi konuşturma yönünde elinizden fazlası geliyor....

4

43887

Doğrudur sn.Expendables :) Sıra amacınızı sorgulamaya geldi.Biraz araştırın kartların anlamlarını bakalım size ne fısıldıyor Güç ve Azize kartları...:)

--- rica etsem bana da bakar mısınız?? LÜTFEEN

sn gomiyeon karekter ve kişilik analizi sonucu kartınız Azize :) Konu içerisinde yorumunu bulabilirsiniz ...sevgiler...

--- :D kolay gelsin syn.nefertiti :D

Mrs.Şeytan karekter analiz sonucu kartınız Aziz ,Kişilik kartınız Aziz yorumu konu içerisinde yapılmıştır.Sizde kartın size ne demek istediğini ,nedenselliğini ,bu hayattaki amaçlarınızı öğrenmeniz için detaylı araştırmanızı öneririm.Takıldığınız yerlerde yardımcı olurum ...sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...