Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Tarotla ilgilenen değerli üyelerle bir çalışma yapmak istiyorum.Uygulayacağımız çalışma, kişinin doğum tarihini baz alarak yapacağımız bir çalışma olacaktır.O yüzden hesaplamada doğum tarihini net bir şekilde bilmeniz ve belirtmeniz gerekecek.Ona göre hesap yapıp hangi karta denk geliyor bu dünyada yapması gerekenler kişilik özellikleri kişinin dışarıya karşı yansıttığı tutum ,davranışları,dışarıya yansıttığı izlenimleri karekter özellikleri kendi öz doğasını içsel yapısını temsil eden kartı bulup Bu hesaplamayı Tarot bilen ve merak eden üyelerle ortaklaşa bilgim dahilinde beraber uygulayacağız ...

Hesaplama yöntemini yazmıyorum öğrendiğim kişi açıklama taraftarı değil ,bu yüzden hesaplamaları ben yapacağım doğum tarihini yazmak istemeyen üyeler olabilir özelden de yazabilirsiniz...

bir örnek vermek gerekirse benim kişisel kartım(dışarıya takındığım durum davranışlarım beni nasıl algıladıkları vs.) =Mahkeme(Uyanış)

karekter kartım(öz doğam) = Azize

Mahkeme (uyanış kartı) bilindiği üzere geçmişte edindiğimiz tecrübeleri özümseyerek ders çıkaran olgun düşünen ,uzun bir sabır döneminden geçerek sıkıntılı dönemler atlattıktan sonra önemli yerlere varan,hayattan ders çıkaran ,kendini bulma çabası ,özgürleşme arzusu ,sürekli bir değişim yenilenme ihtiyacı ve farkındalığını bulma çabası içinde olan bir kişilik sergiler ve çevresine yansıtır...

Öz doğa karekter kartım :Azize ;Azizeyi Tarot bilen arkadaşlar bilir sezgi yeteneği gelişmiş,sabırlı,iyileştirici gücü olan ,herşeyi kontrol altına alabilen değişime açık ,dişi,gizemli bir kadın ,anlayışlı ,saf sevgiyi sunan ,rüyaları güçlü bir kadındır .(Destemde de en sevdiğim kartlardan biridir)

Görmüş olduğumuz gibi karekter kartındaki Uyanış Kartı ile Öz doğamı yansıtan Azize arasında özellikle kendi bağlantım yüksektir. İkisinde de sabır mevcuttur ve belli aşamalardan özverilerden geçtikten sonra istediğini bulma özelliğini göstermektedir.Ki ben bu durumu fazlasıyla yaşamaktayım.İkisinde de iyileştirici güç vardır yenilenmeye açıktır. Şifacıdır.
Uyanış Kartının karmayı göstermesi, Azizenin özellikleriyle bütünleşmesi benim sahip olduğum özellikleri bir nevi göstermekte bu karmamı da etkilemekte, dünyada ki amacımı yansıtmaktadır .Önümde de uzun bir yol olduğuna inanıyorum sabırla ,erdemlilikle ,hayatı özümseyerek ,iç sesimi dinleyerek, rüyalarımı dikkate alarak , zaman gerektiren bir süreç yaşasam da önemli yerlere varacağımı bunu da kanıtlayacağımı net bir şekilde analizimde de ifade etmektedir...

Evet kendimden yola çıkarak kısa bir analiz örneği sunmuş oldum.şimdi sıra sizlerde Tarotla ilgilenen ve merak eden arkadaşlarla beraber çalışacağım.Güzel bir paylaşım olacağına inanıyorum...Sevgi ve Işıkla...

Not: Değerli üyelerimiz Tarot karekter ve kişilik analiz hesaplamasında bana özelden sadece doğum tarihinizi msj atarak sonucu öğrenebilirsiniz.Bazı üyelerimiz özelden anne ismi doğum saatlerini de yazmaktalar. Bakım yapmıyorum o yüzden gerek yoktur ... Kişisel bilgilerinizi açığa yazmanız sakıncalı olacağından artık özelden msj bekliyorum...Yazanlarınki de düzeltilmeden silinecektir...

Not:Sevgili üyeler açtığım konu itibariyle yapmış olduğum analiz yöntemini beraber uygulama dahilinde sizlerinde düşüncelerini yorumlarını alarak ortak bir çalışma yapmaktı.Amaç buydu;fakat gördüğüm kadarıyla belli başlı kişiler haricinde ortak çalışmaya sıcak bakmayan sadece meraktan baktıran üyelerle karşılaştım.Bu bir nevi benim planlarımın dışına çıktı, karşıdan da bu enerjiyi alamadığım için kendime değil Tarot'a haksızlık ettiğimi düşünüyorum...Bu yüzden lütfen bundan sonra analiz çalışmalarına konuda da bahsettiğim üzere ortaklaşa çalışma yapmak isteyenlerle yorumlarını katanlarla uygulama yapmak istiyorum...
Sevgiler...

AğLan

Kayıtlı Üye
ben tam olarak anlamadımda merakım var almayı düşünüyorum yeniden doğum tarihim ---- analiz yaparmısınız

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Bende istiyorum doğum tarihim -----------

4

43887

Syn ağlan çıkan analiz sonucu karekter analiziniz :Aşıklar Kartı
kişilik öz doğanız :Aşıklar Kartı

hayatta değer verdiğiniz ilk başta aşk ve sevgidir,aşkı tutkuyla yaşamayı sevenlerdensiniz fakat her zaman önüne bir engeli çıkar ,seçim yapman karar vermen durumlar hayatında fazlasıyla önem arz etmektedir,kararlarınızı daha çok iç sesinizi dinleyerek verirsiniz, bunun doğruluğuna inanırsınız .Aşk anlamında kendinde eksik bulduğun tarafları bütünleşeceğin kişide ararsın ,açık ve netsiniz ,sorumlulukları kabullenme yetiniz yüksektir...

Karekter ve Kişilik Sayılarınız aynı çıktığı için eşdeğer özellikler göstermektesiniz hem öz doğanızdaki özelliğiniz hemde sizi dışarıdan tanıyan insanlar aynı şekilde tanırlar sizi yani neyseniz o...

peki siz bu yaşamda hangi amaç için geldiniz yada yaşıyorsunuz bunuda Aşıklar Kartından bularak anlamlandırmanızı isteyeceğim. Gerekli yerlerde yardım edeceğim gözden geçirin bakalım..:)

Syn :tNittotolven sizin karekter analizinizde 7 Araba

kişilik analizinizde 7 Araba

Hem dışarıya yansıttığınız hemde kişilik kartınızın aynı olması sizin Cesur,güçlü,hırslı,arayış içinde ,düşüncede sürekli kendi bulunduğu çevreden kopup hep yeni maceralara atılma hevesinde,bilinmeyen şeylere adım atmayı seven ve güçlüklerin üstesinden başarılı bir şekilde çıkan ,savaşçı ruhlu ,hep kendi kişisel çabasıyla başarılar elde eden ,yalnız biraz egosunu kontrol altında tutması gereken bir profil çizer ve yaşamı mücadele ile geçer tabi sonu azmi bilgiyi arayış merakı sayesinde zaferle sonuçlanır...

Sizede önerim Araba Kartını inceleyip ,hayatınızı bir gözden geçirmeniz. Aklınıza takılan yerlerde yardımcı olacağım:)

Biraz kısa tutuyorum Tarot bildiğiniz üzere enerji işidir.Özelden yazan arkadaşlarınkini de yanıtlayacağım...Sevgiler...

AJA

Elit Üye
Sevgili nefertiti :) Kolay gelsin ne diyim şimdi :D İyi fikir.
Bu arada genç arkadaşlarımız dediğimiz kadar varmış.Maşallah :) Biz o yaşlarda parapsikolojinin p sini bilmiyorduk.Şanslı nesiller.

4

43887

sevgili candokia sizin karekter sayınız : Kader Çarkı ,Kişilik sayınız :Büyücü

Karekter yapınız gereği dışarıya karşı daha kaderci ,olayları zamanın akışına bırakan ,kolay kolay ümitsizliğe kapılmayan ,cömert , fakat bazen cömertliği yüzünden fazla israfa kaçan ,özel zevklerinize düşkün ve bunun için para harcamayı seven ,güçlü bir karekter ,küsmeyi sevmeyen ,enerjisinin tümünü olumlu amaçlara yönelten bir yapı sergilerken ,Kişilik kartınızın Büyücü olması öz doğanız gereği daha akılcı ,yetenekli ,özgüven sahibi ,nerde nasıl davranması gerektiğini bilen ,yeteneklerinin bilincinde ,kontrolcü bir yapı ve iletişim alanında başarılı sonuçlar elde eden bir kişilik sergiler ve yaşamınızda eğer aklınızla emin adımlarla hareket ederseniz şans sizden yana döner

sevgili lillium Karekter Sayınız :Aziz Kişilik Sayınız:Aziz

İnsanlara güven veren bir yapınız var,huzurlu ortamlarda kendinizi daha rahat hissedersiniz ,iyi niyet sahibi,ahlaki değerlere önem veren ,eğitimin öğrenmenin hayatınızdaki yeri yadsınamaz ,öğrenir ve öğretir ,inançlarınız doğrultusunda ilerlemeyi amaç edinmiş ilkelerinden ödün vermeyen bir karekter ve kişilik sergilersiniz ,özellikle analiz sonuçlarının aziz çıkması hayatınızda, öğrendiğiniz şeyleri aktarırsanız amaçlarınıza daha kolay ulaşmanıza olanak sağlayacaktır...

syn sargon sizin kişilik analiziniz ve karekter analiziniz ikiside Aşıklar Kartı açıklamasını diğer üyenin açıklamasında yapmıştım okuyabilirsiniz.

Burçak sizin Karekter sayınız: Adalet Kişilik sayınız :Adalet

Aklıyla hareket eden ,düşüncelerinde serinkanlı,tarafsız ,düzeni seven ,önyargısız,kıvrak bir zekaya sahiptir,fazla duysallığa önem vermez çünkü yaptığı şeyde mantık arar ,her ne yaparsa yapsın zamanlaması mükemmeldir çünkü aklıyla hareket eder,güzelliğe düşkündür ama herşey bir düzen çerçevesinde olmalıdır evi işi okul hayatı ...ispat peşinde koşmaz ,etki tepki düşüncesindedir...Her ikisininde Adalet kartı olması hayatında alacağı kararlarını akıl süzgecinden geçirirse başarısına başarı katacaktır...

Çağatay98 Sizin karekter sayınız ve kişilik sayınız Araba sizinkinide başka bir üyede açıklamıştım.

Akira :Karekter sayınız Güç Kişilik Sayınız:Azize

karekter olarak dışarıya karşı gösterdiğiniz tutum yada çevrenin sizi algılama tarzı Cesaretli ,tutkulu,kime neye nasıl davranacağını iyi bilen ,enerjisi yüksek ,cömert ,aşkı ve nefreti güçlü , cazibeli,zafere başarıya ulaşmak için özellikle yukarıda anlattığım Azize karekteriyle sabırlı içsesinizi dinleyerek tutkularınızı hırslarınızı dizginlerseniz başarıyı elde etmek için önünüzde engel kalmayacak diye düşünüyorum (güç ve Azize iki sevdiğim kart)

Codzombi Karekter ve Kişilik sayınız Azize yukarıda belirttim ayrıca kartlarınızın anlamlarını sitemizde daha geniş bir şekilde okuyabilirsiniz ben sadece özetledim.

Yalnız uygulama yöntemi benim analiz sonuçlarını çıkarıp beraber yorumlamak şeklinde olmalıdır, konuyu açarken dile getirmiştim.Ki hem bu şekilde sizler için daha iyi olacak diye düşünüyorum aksi taktirde ilerleme kaydedemeyiz ...Sevgiler...

purpleplanet

Banlı Kullanıcı
Merhaba ben de paylaşmak istiyorum fakat aynı tarihte doğmuş kişiler ile aynı kişiliğe mi sahip olmuş oluyoruz böylelikle?

4

43887

Merhaba ben de paylaşmak istiyorum fakat aynı tarihte doğmuş kişiler ile aynı kişiliğe mi sahip olmuş oluyoruz böylelikle?

Ben özellikleri yazarken genele hitaben kısaca özetledim.Örneğin bir Azizeyi anlatmak saatlerce zaman alır ,ki önemli olan sizin burada Azizeden kaptığınız özellik durum, davranış ,çıkaracağınız dersi değerlendirebilmenizdir. Numaroloji olsun burçlar olsun değişmeyen özellikleri vardır.Nasıl bir ateş karekterli insanla su karekterli insanı bağdaştıramazsak Tarot'ta da durum bu şekildedir ,insanlar farklı yaşam koşullarında da yaşasalar lider ruhlu bir insan her zaman o özelliğini kendi bünyesinde barındırır bir insan aklını yada sezgilerini kullanarak müdür patronda olabilir yada bir kabile de liderde .Örnekler çoğaltılabilir; ama durum değişmez .
Bu yüzden yaptığım analizler sonrası sadece benim yazdıklarımla yetinmeyip kartların anlamlarını araştırıp size neleri yansıttığınıza bakarsanız daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.O yüzden de beraber uygulayalım diyorum :)...

freaky

Kayıtlı Üye
----------- teşekkürler şimdiden :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Analiz icin acilmamis konu kendinizin bunu yapmasi icin emek verilip yazilmis ama konuyu saptirmissiniz kendiniz icin :D aferim. Artik bi dunya bana da bak mesaji goruruz. Sonra konu kilitlenir. Boylece konu hakkinda gercekten bilgi amacli soru sormak isteyende soramaz. Yapmayin yazik olmasin kilitlenmesin konular :/

mitos

Kayıtlı Üye
ben de öğrenebilir miyim? Tarih ------------- teşekkürler...

4

43887

Analiz icin acilmamis konu kendinizin bunu yapmasi icin emek verilip yazilmis ama konuyu saptirmissiniz kendiniz icin :D aferim. Artik bi dunya bana da bak mesaji goruruz. Sonra konu kilitlenir. Boylece konu hakkinda gercekten bilgi amacli soru sormak isteyende soramaz. Yapmayin yazik olmasin kilitlenmesin konular :/

Analiz için açılmadıysa konunun açılma sebebini yazarsanız hem beni hemde değerli üyeleri bilgilenmiş olursunuz.Konuyu kendim için saptırmamın sebebini de öğrenmek istiyorum bunda benim çıkarım ne olabilir ? Evet mesaj yoğunluğu yaşabilirim ,enerjimden çalınabilir ,;ama benim burda yapmak istediğim özellikle Tarot Severler ve Bakanlarla farklı bir çalışma yapıp kişinin kendi öz doğasını ve yansıttıklarını yapması gereken amacı vs vs...bulmasını istememden kaynaklıdır.Her türlü sorularına bilgim dahilinde de özelden olsun burdaki sorular olsun cevap vermekteyim...sevgiler...

soldier

Kayıtlı Üye
Öncelikle kolay gelsin :)
--------- merak ettim, bakabilirseniz çok sevinirim :)

Keira

Moderator

Konuyu gerçekten okumuş olsaydınız Sevgili Nefertiti'nin analiz için konuyu açmış olduğunu anlardınız. Konuda zaten , analizi öğrendiği kişi bu analizin ifşa edilmesini istemediğinden analizi kendisinin yapacağını belirtmiş, yani bir bilgi paylaşımı söz konusu değil. Keşke önce bir okuyup sonra yorum yazsaydınız. Ayrıca konuyu saptırıyorsunuz diye itham ettiğiniz kişi bir moderatör. Bir moderatör site kurallarını üyelerden daha iyi bilmekte ve bu kurallara uymaktadır.

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Bu çok güzel teşekkür ederim nefertiti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...