Tarot Severlerle Karekter , Kişilik Analizi Hesaplama...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Sayın Nefertiti, doğum tarihim .........., çok teşekkürler ediyorum şimdiden. :)

Analiz sonucu karekter kartınız,Asılan Adam Kişilik kartınız İmparatoriçe

merhaba, oncelikle bilgi ve enerjinizi paylastiginiz icin tesekkurler. forumda ilk defa yaziyorum.. dogum tarihim 10 eylul 1984

Analiz sonucu Karekter kartınız ve kişilik kartınız Aziz ,sizlerde kartlarınızın anlamlarına bakarak size ne demek istediklerini anlamaya çalışın.Yorumlarınızı bekliyorum.İyi formlar.

finda

Kayıtlı Üye
Analiz sonucu karekter kartınız,Asılan Adam Kişilik kartınız İmparatoriçe

Çok teşekkür ederim. Kartların yorumlarını okuyup kendimce anlamlandırmaya çalıştım.

Ekli dosyayı görüntüle 6913
Asılan Adam: Kahramanın Yolculuğu’nun Meydan Okuma aşamasının üçlü kart grubunun (Kader Çarkı–Güç–Asılan) üçüncü kartıdır.Asılan Ölüm’den önceki kartımız. Bu kartta kendi inandıklarımıza ve bakış açımıza sıkı sıkıya yapışıp asılı mı kalacağız, yoksa değişimi kabul edip olgunlaşma yolunda kendimizi derinliklere doğru mu bırakacağız, o bize kalmış. Asılan’ın sayısının rakamlarını topladığımızda karşımıza çıkan kart III İmparatoriçe’dir. Dolayısıyla derinlere doğru büyümeyi seçmek bize bereket getirir. Asılı kaldığımızda ise kısır kalırız. İmparatoriçe’nin doğurganlığından yararlanamayız ve hatta İmparatoriçe’nin gazabına bile uğrayabiliriz.

Asılmış Adam'da insan kişiliğinin kozmik hayat ağacına mutlak bağımlılığı fikri görülmekte. Burada Güneşin 12 burçtan geçerken aldığı değişik tesirler gibi, her insanin geçmesi gereken 12 inisyasyon basamağı ve tanrısal etkilerin birleşimi olması temsil edilmekte. Böylece burçların alt seviyedeki enerji biçimlerinin, üst seviyedeki yükseltici tesirlere dönüştürülmüş olacağı anlatılmakla. İnsanın artık gönüllü olarak kendi iradesi ile kendini yenilemesine işaret edilmekte.

DÜZ
Ara verme, kararları askıya alma

Zamanı geldiğinde maddi amaçlı uğraşıları kenara iterek, kendini iç benliğin emirlerine sunma isteği

Hayata bakış açısının tersine dönmesi, kişiliğin kendini feda ile asılması, yeni bir hayata geçiş, maddi isteklere hakimiyet

Derin şuur alanlarının bilgeliği ve yol göstermesi, kehanet gücü, değişen şartlara uyum sağlayabilme, zihinsel esneklik

Ekli dosyayı görüntüle 6914

İmparatoriçe

İmparatoriçe Kahramanın Yolculuğu’nun Lütuf aşamasının üçlüsünün (I Büyücü – II Azize – III İmparatoriçe) üçüncü kartıdır.Anne olacak izlenimini veren bir kadın. İmparatoriçe, düşünce tohumlarıyla gebe bırakılmıştır, kendisi bu tohumlan yapıcı ve geliştirici bir rol oynayarak büyütecektir. Yeni düşüncelerle, yeni bir yaşamı simgeler. Doğurgan evreleri, canlı gelişmeleri ve döngüsel yenilenmeleri temsil eder.Dişil kutbun yaşam dolu, yaratıcı yönüdür ve kişinin yeteneklerini ortaya koymasını geliştirmesini ve bunun keyfini çıkarmasını ister. İçinizden akan yaşam seline kendinizi bırakmanızı ister. İmparatoriçe evresinde değişme ve yenilenme zamanı gelmiştir. Yani yeni fikirlerle, planlarla ve içgörülerle ortaya çıkmaya cesaret etmek için doğru zamandır. Duygusal bir doyumun ve yaşam neşesinin zamanıdır. Bu, günlük hayattaki zorlukları silikleştirir. Bu evrede değişmez ve fazla takılı kalırsak bu enerji kendi aleyhimize döner, yalnızca keyif süreriz ve bize uygun şeylerle uğraşıyor olmanın doyumuna ulaşamayız. Doğanın yenileyici sonsuz gücünü simgeler. Bu kart gelişmenin ve yeniden doğuşun kartıdır. Yaşamımızın yaratıcılığa, teşviklere açık olduğunu, yeniliklerin, gelişme ve doğurganlığın artacağını gösterir.

DÜZ
Verim, bolluk, maddi zevk, konfor, kötü konumda lüks ve israf, duygusal zevkler ile gelen emniyet duygusu

Gelecekteki büyüme için emin bir temel, büyüme sembolü

Evlilik, analık, doğurganlık, gebelik, yuvada istikrar, koruma ve dikkat

Tabiatla temas sonucu ilham, yaratıcılık

--

İki kartı harmanlayıp anlamlandırmaya çalıştığım zaman ortaya hayatımdaki değişimlere karşı direnmemem; yeri geldiğinde acı da çeksem sabretmem ve olacak değişime kendimi açmam gerektiğini anlıyorum. Bu değişimlere direnmemem sonucunda da verimli ve daha güzel bir hayatla karşılaşacak olmam da mümkün gözüküyor sanırım. Bunu haritamdaki transit plutonun saturnle kavuşumunda verdiği zorlayıcı etkilerle benzeştirdim biraz, 2017'ye kadar böyle olacak sanırım. Doğru anlamlandırabilmişimdir umarım. :)

milenka

Kayıtlı Üye
cok tesekkurler...

karakterimle karsilastiracak olursam, analizinizin son derece dogru oldugunu soyleyebilirim. ogrenmek, merak etmek, soru sormak, dusunmek, dogrunun ve gercegin pesinde kosmak hep icimden gelen ve beni surukleyen seyler olmustur. ahlaki degerlere onem vermekten de bahsetmistiniz, benim icin kendi cikarimdan da ote kutsal bir kavram ahlak ve hayatimda & sosyal iliskilerimde & yasadigim ulkede referans noktasi olarak aldigim ahlak hep benden daha yuce, bir insana degil insanliga bagli olan, kokunu yuce bir seyden alan bir kavram olmustur.

bilgiye ve ilme olan ilgimle dogru orantili olarak tanisam da yeni tanismis olsam da hep bildigimi paylasirim insanlarla, bunu bir nevi gereklilik olarak yerine getiririm, sanki bilgimi paylasmazsam karsi tarafin hakkini yemis, ondan hakki olan bir seyi esirgemis gibi hissederim.

umarim calisma kapsamindaki dileginiz kapsaminda verimli bir yorum olmustur. analiz icin tekrar tesekkurler, selamlar.

Rapİ

Kayıtlı Üye
Merhaba ,doğum tarihimi gönderdim.Teşekkür ederim.

4

43887

Merhaba ,doğum tarihimi gönderdim.Teşekkür ederim.

Analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız Aziz ,yorumu konu içerisinde genel olarak yapılmıştır.Sizinde kartınızı araştırıp incelemenizi size ne demek istediğini anlamaya çalışmanızı öneririm. İyi formlar.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız Aziz ,yorumu konu içerisinde genel olarak yapılmıştır.Sizinde kartınızı araştırıp incelemenizi size ne demek istediğini anlamaya çalışmanızı öneririm. İyi formlar.
canım dogum ......... yani ......... yorumlarsan sevinirm

Rapİ

Kayıtlı Üye

Çok teşekkür ederim sayın nefertiti.

Aziz

İnsanlara güven veren bir yapınız var,huzurlu ortamlarda kendinizi daha rahat hissedersiniz ,iyi niyet sahibi,ahlaki değerlere önem veren ,eğitimin öğrenmenin hayatınızdaki yeri yadsınamaz ,öğrenir ve öğretir ,inançlarınız doğrultusunda ilerlemeyi amaç edinmiş ilkelerinden ödün vermeyen bir karekter ve kişilik sergilersiniz ,özellikle analiz sonuçlarının aziz çıkması hayatınızda, öğrendiğiniz şeyleri aktarırsanız amaçlarınıza daha kolay ulaşmanıza olanak sağlayacaktır...

Genel itibarla doğru olduğunu söyleyebilirim.
-Öğretmen olmam dolayısıyla hayatım eğitim-öğretimle geçiyor.Ek olarak farklı alanlarda araştırıp öğrenmeyi seviyorum.
-Huzur önceliğimdir bir yerde bulunmam için.
-İyi niyet hayatımın parolasıdır, insan ilişkilerinde bir kriterim.
-İlkelerime göre hep yaşadım ve bunlara değer veriyorum.

4

43887

Sn aurora, analiz sonucu kişilik ve karekter kartınız Aziz konu içerisinde genel yorum yapılmıştır.İyi forumlar.

4

43887

Osiris,

Analiz sonucu karekter sayınızı gösteren kartınız, Adalet Kişi kartınız,Azize yorumları konu içerisinde yapılmıştır.Sizde kartlarınızın size neler fısıldadıklarını paylaşabilirsiniz. Sevgiyle..

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Benim doğum tarihim .......
Arkadaşım ........... ikisine de bakabilir misiniz?

4

43887

sn cyber09 analiz sonucu karekter ve kişilik sayınız İmparator.

sn.Ozgurtrn analiz sonucu karekter kartınız Kader Çarkı kişilik sayınız,Büyücü

arkadaşınızın; Analiz sonucu karekter ve kişikik sayısı güç kartı

sn. Kankirmizi, naliz sonucu karekter ve kişi kartınız Aşıklar
Yorumlarını konu içerisinde özet geçilmiştir.

Not: Doğum tarihlerinizi konu başında da belirttiğim üzere özelden yazıyorsunuz.

Konunun içeriği gereği ortak çalışma olduğu için sizlerden de kısada olsa yorum bekliyorum.

4

43887

sn Philip analiz sonucu karekter ve kişilik kartınız İmparator. Konu içerisinde genel kısa açıklama yapılmıştır.

4

43887

sn horlack analiz sonucu karekter kartınız Kader Çarkı, Kişilik Kartınız Büyücü

sn VASSOGO analiz sonucu Karekter kartınız ve kişilik kartınız Aşıklar

Konu içerisinde kısa bilgi verilmiştir.Sizde kartlarınızın size ne dediklerini paylaşabilirsiniz.

4

43887

Sayın üyeler üzülerek söylemeliyim ki açtığım konu beklentilerimi karşılamadı.Sizlerle ortak bir çalışma yapmak ve Tarotu size tanıtmak beraber o enerjiyi hissetmek istemiştim.Fakat belirli kişiler dışında (o kişilere de teşekkürlerimi iletiyorum) sadece benim de falıma bakar mısınızın ötesine geçilemedi.Bu yüzden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...