farklı mekanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
öncelikle merhaba herkese.Size son zamanlarda yaşadığım bazı gelişmeleri anlatacağım.Lütfen " Psikolojik bi şey olabilir"gibi yorumlarla gelmeyin.Çünkü bugüne kadar halisünasyon, hayaldir seraptır, yaşamadım ve asla psikolojik bi rahatsızlığımda yok çok şükür.Ben anlatıym uzatmadan.

Son 1,5 aydır çok fazla gördüğüm ve kontroldışına çıkan vizyonlardan bahsediyim önce.Genellikle anlamsız vizyonlar oluyor.Ve en fazla uyumadan hemen önceki zamanlarda görüyorum.Geçmiş bi yakınımızı kaybetmeden 2 gün önce kanlı bir taş da görmüştüm.Bir de anlamını çok merak ettiğim bi vizyon hala aklımdan çıkmaz : " Siyah pelerinli ve kukuletalı birisi kucagında kundakta bir bebeği karşısında duran kişiye ( sadece kolları vardı ) veriyordu.Boş bir arkaplanda gördüğüm bu vizyon beni bi kaç gün etkisinde bırakmıştı.O aralardan sonra çok uzun bi zaman bu sıklıkta vizyon görmemiştim ve dediğim gibi son 1,5 aydır büyük bir artış var.Nedenini bilmiyorum.Diğer bi durumsa yine aynı şekilde uykuya dalmadan hemen önce daha fazla yaşadığım bişey : Kendimi oldugum mekandan farklı bi yerdeymişim gibi hissediyorum.Kesinlikle uykulu oldugum için falan değil çünkü bu; gün içinde gözlerimi kapattıgımda da oluyor.Nedenleri hakkında deneyimli veya bilgili birileri yorum atabilirse mutlu olurum.Okuduğunuz için teşekkürler

Sevgiler ...

aslında sesler de duyuyorum.Konuşmalar falan.DDA yetileri gelişiyor desek neden farklı yerlerde hissediyorum ??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Her şey olabilir. Yani çok genel durumlar olduğundan önce ne olduğunu anlamak lazım ki, neden oluyor kısmını düşünebilelim.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
kendimi anlamak manasındage. kalmaktan korkuyorum.Mesela sürekli 3B nin dışındaki boyutları algılamayı dilerdim.Gerçek olma olasılığı çok düşüktür herhalde ?

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Bence siz hic kormamalisiniz ve sizde olusan ozelligi gelistirmelisiniz, hergun 10 ,15 dakika meditasyon yapiniz ve yapmaya baslamadan once kendinizi koruma cemberine alin ve oyle baslayin, eger duzenli bir sekilde devam ederseniz merak ettiginiz sorulan cevabini kendiniz bulucaksiniz. sizin tepe cakraniz diger cakralardan daha fazla acik ve bu yuzden diger boyut elementler ile irtibat kurabiliyorsunz ve eger kontrol etmez iseniz sizi rahatsiz edebilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bence siz hic kormamalisiniz ve sizde olusan ozelligi gelistirmelisiniz, hergun 10 ,15 dakika meditasyon yapiniz ve yapmaya baslamadan once kendinizi koruma cemberine alin ve oyle baslayin, eger duzenli bir sekilde devam ederseniz merak ettiginiz sorulan cevabini kendiniz bulucaksiniz. sizin tepe cakraniz diger cakralardan daha fazla acik ve bu yuzden diger boyut elementler ile irtibat kurabiliyorsunz ve eger kontrol etmez iseniz sizi rahatsiz edebilir.
Nereden biliyorsunuz çakralarını mı kontrol ettiniz üyenin? Ezberden tutturmuşsunuz yazıyorsunuz siteye ama ben bundan sonra sizin her hatalı yazınıza bakacağım. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz diğer mesajlarınızın altına da bakın Chillout göreceksiniz.
1- Bu durum kök çakra, solar plexus, 3. göz ve sonunda tepe çakrası dengesizlikleriyle alakalı olabilir. OLMAYABİLİR DE. Öyle kesin oymuş gibi yazmak için önce kontrol edilir böyle durumlarda. Başka spesifik mevzu olur denir evet şu çakrada dengezilik var ama bu durumda söylenmez. Bu böyle biline.
2- Olayın paranormal hiçbir noktası olmayabilir bile, hayatınızda kaç kere kaç insan incelediniz? Ya da incelenirken şahit oldunuz? Elinizde nasıl veriler var ki direk koruma çemberi vs. ye girdiniz?
3- Hani nerede boyut element vs. etkileşim kanıtı? Neye göre teşhis koydunuz?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
ama zaten yeteneğim durugörü ... bilmiyorum ama spesifik falan hiç olmadı bu.Benim psikolojim bozuk değil.tek sorunum biraz asabi biriyim hepsi bu.Psikolojikmen gayet saglıklıyım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ama zaten yeteneğim durugörü ... bilmiyorum ama spesifik falan hiç olmadı bu.Benim psikolojim bozuk değil.tek sorunum biraz asabi biriyim hepsi bu.Psikolojikmen gayet saglıklıyım
Lütfen, kimse size böyle bir yaklaşımda bulunmadı ki. Psikolojik olup olmadığı, varlıksal olup olmadığı bazı özel kontroller olmadan zor anlaşılır. İlk mesajımda da belirtmiştim. Yukarıda mesajımı üstünüze alınmayın. Çok şey bildiğini sanıp kesin teşhisler koymaya meraklı, her dönem ortaya çıkan arızalı üyelerden birineydi yazdıklarım. Üstelik sizi yanlış yönlendirerek zaman ve enerjinizi alakasız bir noktaya odaklamanızı sağlayacaktı. Burada tek istediğimiz insanların doğru bilgi alması, bir sorunundan bahsettiğinde de yardımcı olabilecek yollar göstermektir. İnsanları aşağılamak, direk psikolojik sorunları var demek bu sitenin amacına da ters zaten.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
bilmiyorum ama biraz gerçeküstü olsa da en büyük düşlerimden biri birgün sorunsuzca uzay-zaman boyutlarını kullanıp zamanda sıçramak :)

AJA

Elit Üye
Bazen (bir ara çok sık ) bende yattığımda normalde olan karanlık biraz daha koyulaşır ve görüntüler alırım.Tanımadığım insanlar ve olaylar gibi.Hiç birini değerlendirmedim bugüne kadar fakat artık biraz daha üzerine düşeceğim.

bluecat

Kayıtlı Üye
Öncelikle belirteyim, ben uzman değilim. Durugörü yeteneğin varsa belki geçmişten bir sahne görüyor olabilirsin, belki de sana kafana takılan bir şey simgesel olarak açıklanıyordur, uyku ile uyanıklık arasında kendini farklı yerlerde hissediyorsan, astral seyahate uygun bir yapın olabilir ya da kolay transa giriyor olabilirsin. Sana olanı bu şekilde yorumladım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
öncelikle merhaba herkese.Size son zamanlarda yaşadığım bazı gelişmeleri anlatacağım.Lütfen " Psikolojik bi şey olabilir"gibi yorumlarla gelmeyin.Çünkü bugüne kadar halisünasyon, hayaldir seraptır, yaşamadım ve asla psikolojik bi rahatsızlığımda yok çok şükür.Ben anlatıym uzatmadan.

Bu ne kadar garip bir anlayıştır. Herşeyin parapsikolojik bir açıklaması olması mı gerekir. Neden son zamanlarda üyelerimiz arasında böyle yanlış bir bakış açısı var bilemiyorum. Bu güne kadar halüsülasyon görmemiş olmanız ya da bilinçdışı bir deneyim yaşamamış olmanız bu günden sonra yaşamayacağınız anlamına gelmez. Ya da sizin ben yaşamadım demeniz gerçekte yaşamamış olmanız anlamına da gelmez. Üyelerimizin ne şekilde yorum yapacaklarını hoş olmayan bir üslüpla ifade etmeniz hiç hoş bir tutum değil. Herhangi bir şekilde hakaret ya da benzeri bir tutum olursa site yönetimi zaten gerekeni yapacaktır. Başta da söylediğim gibi herşeyin parapsikolojik bir açıklaması olması gerekmez. Sadece duymak istediklerinizi duymak için üyelerden yorum bekliyorsanız siteye konu açmanızın bir mantığı yok. Size göre parapsikolojik ise ve asla anti fikire neden olacak bir alternatif fikri kabul etmiyorsanız neyi ne için soruyorsunuz bir düşünün. Psikolojik bir rahatsızlığınızın olup olmadığının tespitini siz yapamazsınız.

İkincisi yaşanılan birçok deneyim eğer gerçek değil ise psikolojik rahatsızlığınız olduğu anlamına gelmez. Yani siz hayal ürünü birşeyden bahsediyorsunuz desek bile bu psikolojik bir nedene bağlanamaz. Bu algıyı değiştirelim lütfen. Belki yanlış bir şey yemiş olabilirsiniz. Ya da çok doğru birşey yediniz fakat yanlış bir zamanda oldu ve beden saatinizde buna tepki verdi. Bunlarda ihtimaller arasında. Bunlar da psikolojik etkenler. Hele bilinçaltına girersek yüzlerce olasılıktan da bahsedebiliriz. Lütfen bizlere ve diğer üyelerimize nasıl yorum yapacağımızı söylemeden önce kendi bakış açınızı değerlendirmeye çalışın.

Sevgi ve Işıkla...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence yaşadığınız olayın psikolojik olup olmadığına hemen karar vermeyin
bir insan kendisinde ne olduğunu net olarak anlayamaz zaten
chilot unda dediği gibi bazı kontrollerden geçmeden bunun anlaşılması zor
size tavsiyem " bende bu yoktur " şeklinde kesin kararlar vermeyin ya sizde psikolojik birşey varda siz böyle düşünerek tedvinizi geciktiriyorsanız ?
Bizler insanız ve dünyadaki herşey biz insanlar içindir hastalık ve şifa da bizler içindir
insanın bu ikisindede alacağı dersler ibretler vardır,bazı şeylerin hikmeti zamanla ortaya çıkar.
Bence chilotun dediği kontrolleri kendinize yaptırmadan yaşadığınız şeyin psikolojik mi parapsikolojikmi olduğu konusunda net kararlar vermeyin

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Hepinize çok teşekkürler.Geçmişte böyle bişey yaşamadım dememin sebebi, hiç böylesine deneyimler yaşamamıştım demek oluyor.Elbette psikolojik bi sebebi olsa başka şekillerde ( küçük ya da büyük am mutlaka olumsuz ) veya durumlarda rahatsızlıklar ortaya cıkardı diye düşünüyorum.Ben ne olursa olsun vizyon görmeyi psikolojik bi probleme baglamanın son derece yanlış oldugu fikrini savunuyorum.Yine de herkese çok teşekkürler.Sevgilerr

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hepinize çok teşekkürler.Geçmişte böyle bişey yaşamadım dememin sebebi, hiç böylesine deneyimler yaşamamıştım demek oluyor.Elbette psikolojik bi sebebi olsa başka şekillerde ( küçük ya da büyük am mutlaka olumsuz ) veya durumlarda rahatsızlıklar ortaya cıkardı diye düşünüyorum.Ben ne olursa olsun vizyon görmeyi psikolojik bi probleme baglamanın son derece yanlış oldugu fikrini savunuyorum.Yine de herkese çok teşekkürler.Sevgilerr
Dediğim gibi iki satır yazıyla kimse sizde psikolojik sorun var yok da diyemez, paranormal yetenekleriniz var yok da diyemez, paranormal yeteneğiniz psikolojik sorunlara yol açıyor da diyemez.
Henüz yaşadıklarınız ve/veya aktardığınız veriler bir şeyler anlamamıza yetecek kadar çok değil sadece.

likable21

Banlı Kullanıcı
Konuya girmişken bende bir kaç sorunumdan dolayı bilgi almak istiyorum.Mesela bazı zamanlarda gece uykumun geldiği zamanlarda çınlamalar oluyor ve direk uzanıyorum.Başlarda korkarak bedenimden çıkıp evin içinde geziyordum.ama şimdi direk bedenimden yuvarlanarak çıkıyorum ve zıplayarak uçar şekilde eskiden düşünce hızında gitmek istediğim yerlere gidiyordum.ama şimdi kusura bakmayın özel olacak,sorun şu .Her defasında gitmek istediğim yerlerden vazgeçip,cinsel açıdan kız peşine düşüyoorum ve hangi kızın yanına gidersem çoğu benimle birlikte olmayı kabul ediyor.bir türlü bu huyumdan kurtulamadım.bu huyumdan nasıl kurtulabilirim acaba?
Birde not olarak: Bu bilinçli haldeyken odama girenleri ve gürültü yapanları fark ediyorum ve çok canım sıkılıyor ama yinede bilincimi kaybetmeden kesikde olsa olayı devam ettiriyorum 3-5 dakika.tam olarak bu yaşadıklarımı nasıl yormlarsınız acaba ?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
ben bunu yorumlayamıycam şimdi :D biri tatmin edecek bi yorum yapar illa ki beklemede kalın sevgiler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...