Gördüğüm varlık

foreman

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben haziran ayının ortalarında böyle bir şey gördüm . Saat gece 3 gibiydi . Normal bir şekilde bilgisayarımı kapatıp yatağa yattım gözlerimi kapatmamla görmem bir oldu sanırım . Kendimi yukarı kattaki odada gördüm . Kare şeklinde iki tane kapısı var birisi balkona çıkıyor birisi koridora ve koridora çıktığı kapı açık vaziyette . Tekli koltuk var ve ben orada oturuyorum . Arkamdan ayın ışığı vuruyor zifiri bir karanlık mevcut . Birden kapılar kapanıyor ve birden o şeyi görüyorum . Gözlerimle yaklaşık mesafesi 20 cm civarı . Çok eminim resimdeki varlık olduğuna eğer varlıksa tabiki . Daha önceleri çağırmaya çalıştığım olmuştu hatta bunla ilgili bir rüya görmüştüm orada da vardı bir kaç şey . Her neyse o varlığı gördükten sonra çok iyi hatırlarımki ağzımı kıpırdatmadan telepati yoluyla ona sorular sormaya başlamıştım ve oda cevap veriyordu sanırım düzgün bir sesi vardı belki öyle değildi tam hatırlamıyorum . Sizce bu nedir ? Bir nedeni var mıdır gözükmesinin . Ve birde bir kaç seçili rüyamda sürekli tek bir sandalye kanepe gibi bir şeyin üstünde oturuyorum ve tekim . Sizce nedir ??

Ekli dosyayı görüntüle 6148

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İmzanızdan bu resime aşina olduğunuzu anlamak zor değil. Yani aslında size göre ne olduğunu biliyorsunuz ama teyid ettirmek istiyorsunuz..
Hiçbir şey de olmayabilir, basit veya güçlü bir varlık da olabilir. Rüya sonuçta.

AJA

Elit Üye
Siz kendiniz söylüyorsunuz zaten.Daha önce çağrırmaya çalıştım diye ; kimi çağırıyordunuz ?Sorular sorup cevap almışsınız.Ne sordunuz ne cevap aldınız.Konu biraz çelişkili.

Faros

Kayıtlı Üye
Cagirmayi denemissiniz zaten daha once. Ne oldugunu bilmeniz gerek.

Heralde etkisinde kaldiniz o yuzden, bilinçalti. Gerçek bir varlik oldugunu dusunmuyorum. Olsaydi etkileri olurdu.

AJA

Elit Üye
Aynen öyle.Gerçekten rüya boyutunda karşilaşmış olsaydınız durum inanın böyle olmazdı :)

foreman

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı olduğunu sanmıyorum çünkü rüyada olmak daha derin hissetmenize neden olur fakat başınızı yastığa koyup bi anda kendinizi o odada bulmanız bunun bir nevi astral seyehate benzer bi olay olduğunu gösterir. Olay şu çağırmaya çalıştığım bir demondu fakat o zamandan 4 5 ay önce yani bu olayı yaşamadan 4 - 5 ay önce çağırmıştım ve bir takım RÜYA -buna rüya denilir bunu biliyorum- gördüm ve bilinçaltı olacağı konusu konusuldu . Şimdi bir bilgim yok . Bu varlığın ne olduğunu konusunda da bir bilgim yok ve bunu isteyerekte çağırmadım . Emin olabilirsiniz. Ve rüya diye de adlandırmadım.

Voy

Kayıtlı Üye
Baphomet in gelmediğine emin olabilirsiniz.

foreman

Kayıtlı Üye
:) . Bulabildiğim tek uygun resim buydu ve aynısını gördüğümü söyleyebilirim sadece nedenini merak ediyorum . Telepati yoluyla konuşmuş olması vs

Faros

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı olduğunu sanmıyorum çünkü rüyada olmak daha derin hissetmenize neden olur fakat başınızı yastığa koyup bi anda kendinizi o odada bulmanız bunun bir nevi astral seyehate benzer bi olay olduğunu gösterir. Olay şu çağırmaya çalıştığım bir demondu fakat o zamandan 4 5 ay önce yani bu olayı yaşamadan 4 - 5 ay önce çağırmıştım ve bir takım RÜYA -buna rüya denilir bunu biliyorum- gördüm ve bilinçaltı olacağı konusu konusuldu . Şimdi bir bilgim yok . Bu varlığın ne olduğunu konusunda da bir bilgim yok ve bunu isteyerekte çağırmadım . Emin olabilirsiniz. Ve rüya diye de adlandırmadım.

Bilinçaltiniz olmasaydi emin olun etkileri çok farkli olurdu. Mesajlarinizdan boyle seylere zaten hazirlikli olmadiginiz anlasiliyor. Sonuçta basit bir varlikdan bahsetmiyoruz Bael den bahsediyoruz. Hem basit varliklar bile bu sekilde iletisim kurmazlar. Hayatini bu islere adamis medyumlar bile Onunla iletisim kuramazken 4-5 aydir ugrasan siz mi kuracaksiniz?

AğLan

Kayıtlı Üye
Bilinçaltiniz olmasaydi emin olun etkileri çok farkli olurdu. Mesajlarinizdan boyle seylere zaten hazirlikli olmadiginiz anlasiliyor. Sonuçta basit bir varlikdan bahsetmiyoruz Bael den bahsediyoruz. Hem basit varliklar bile bu sekilde iletisim kurmazlar. Hayatini bu islere adamis medyumlar bile Onunla iletisim kuramazken 4-5 aydir ugrasan siz mi kuracaksiniz?
sizmi diye kuracakmısınız demişsiniz arkadaşa özel olarak yaratılan insanlar var emin olun doğduğu andan itibaren bile dikkat çeke bilen iletişim içinde olan kişiler vardır ne olduğunu bilmeden bebekken onlarla büyüyenler vardır bilmediğimiz neleri var yaratılıştaki sana armağan büyükse senin iletişim kurmana gerek yok onlar seni bulur tabi sonradan araştırma yapanlarda kazana bilirler bişeyler ama sınırlı bence.

foreman

Kayıtlı Üye
Hayatımda daha çok ilginç olaylar varda sadece bu varlık bakımından değişikti . Bilemiyorum karışık.

Faros

Kayıtlı Üye
sizmi diye kuracakmısınız demişsiniz arkadaşa özel olarak yaratılan insanlar var emin olun doğduğu andan itibaren bile dikkat çeke bilen iletişim içinde olan kişiler vardır ne olduğunu bilmeden bebekken onlarla büyüyenler vardır bilmediğimiz neleri var yaratılıştaki sana armağan büyükse senin iletişim kurmana gerek yok onlar seni bulur tabi sonradan araştırma yapanlarda kazana bilirler bişeyler ama sınırlı bence.

Tamam haklisiniz da etkileri boyle olmaz. Arkadas da zaten dediginiz sey bulunsaydi bunu sormazdi ve etkileri çok baska olurdu.

AğLan

Kayıtlı Üye
Tamam haklisiniz da etkileri boyle olmaz. Arkadas da zaten dediginiz sey bulunsaydi bunu sormazdi ve etkileri çok baska olurdu.
ordaki yazdığınız yazıya kasıtla yazdım onu çok küçümseyici bi tavırla sizmi diye demişsiniz verdiğim cevap geneldir bi adam hayatını adamıştır 40 senedir araştırıyordur ama 20yaşında bi kişinin bildiğini bilmiyordur o bilende söylemez o ayrı bi durum.

Faros

Kayıtlı Üye
ordaki yazdığınız yazıya kasıtla yazdım onu çok küçümseyici bi tavırla sizmi diye demişsiniz verdiğim cevap geneldir bi adam hayatını adamıştır 40 senedir araştırıyordur ama 20yaşında bi kişinin bildiğini bilmiyordur o bilende söylemez o ayrı bi durum.

Yazdiklarimdan bunu çikarmis olabilirsiniz, haklisiniz.

4.5 aydir arastira yapiyormus ve bir kaç davet denemis, bakin dogustan gelen bir durum degilse ve hazirlikli degilse arastirdiginin etkisinde kalmasi çok normaldir. Ruya ve bir kaç golge gordugunu soyluyor ve hepsi bu ve açikçasi bana gore bilinçaltindan kaynaklaniyor. Su anda basit bir varlikdan soz etmiyoruz oyle degil mi? Iletisim gerçekten kurulursa bunun belirtileri ve etkileri çok degisik olur.

AğLan

Kayıtlı Üye
Yazdiklarimdan bunu çikarmis olabilirsiniz, haklisiniz.

4.5 aydir arastira yapiyormus ve bir kaç davet denemis, bakin dogustan gelen bir durum degilse ve hazirlikli degilse arastirdiginin etkisinde kalmasi çok normaldir. Ruya ve bir kaç golge gordugunu soyluyor ve hepsi bu ve açikçasi bana gore bilinçaltindan kaynaklaniyor. Su anda basit bir varlikdan soz etmiyoruz oyle degil mi? Iletisim gerçekten kurulursa bunun belirtileri ve etkileri çok degisik olur.
dier belirtileri başka olur vsayre gibi şeylere bişey diyemiyeceğim çünkü bunu bilcek kadar bilgim yok yorumunuzu bu uslupta yazarsanız tepki almazsınız ama sizmi derseniz bi aşağılama küçümseme olur o konuda pek insanlar anlayışlı olamaz hepimiz insanız din ırk fark etmez arkadaşımızda herkezde olduğu gibi paylaşmış yaşadıklarını hepimiz mutlaka yaşamışızdır böyle şeyler ama rüya ama başka bişey onu bilemeyiz ancak kendimiz zamanla anlarız ve ya sitemizdeki bilen kişiler yardmcı olur onlarda bu zamana kadar hiç insanı küçüm seyici laflar kullanmadılar o yüzden biliyosanız bile iyi bi şekilde yazarsanız sevinirim bu arada 4 5 aylık bi çalışmalarda çok şey olabilir doğuştan yeteneği yok demişsiniz ordada sıkıntı var iyi bi analiz yapmadan nasıl bile biliyorsunuz. yani elimizde arkadaşımızın anlatığından başka bişey yok doğuştan yetenek vsayre bilemicez Baphomet bu varlık hakkında bi bilgim yok ama arkadaşın gördüğü şeyin veya etkilerininde böyle güçlü bi varlığa ait olcağını bende sanmıyorum sadece yorumlarınızda küçümseme yapmamanız temenlisiyle.

Faros

Kayıtlı Üye
dier belirtileri başka olur vsayre gibi şeylere bişey diyemiyeceğim çünkü bunu bilcek kadar bilgim yok yorumunuzu bu uslupta yazarsanız tepki almazsınız ama sizmi derseniz bi aşağılama küçümseme olur o konuda pek insanlar anlayışlı olamaz hepimiz insanız din ırk fark etmez arkadaşımızda herkezde olduğu gibi paylaşmış yaşadıklarını hepimiz mutlaka yaşamışızdır böyle şeyler ama rüya ama başka bişey onu bilemeyiz ancak kendimiz zamanla anlarız ve ya sitemizdeki bilen kişiler yardmcı olur onlarda bu zamana kadar hiç insanı küçüm seyici laflar kullanmadılar o yüzden biliyosanız bile iyi bi şekilde yazarsanız sevinirim bu arada 4 5 aylık bi çalışmalarda çok şey olabilir doğuştan yeteneği yok demişsiniz ordada sıkıntı var iyi bi analiz yapmadan nasıl bile biliyorsunuz. yani elimizde arkadaşımızın anlatığından başka bişey yok doğuştan yetenek vsayre bilemicez Baphomet bu varlık hakkında bi bilgim yok ama arkadaşın gördüğü şeyin veya etkilerininde böyle güçlü bi varlığa ait olcağını bende sanmıyorum sadece yorumlarınızda küçümseme yapmamanız temenlisiyle.

Kuçumseme yaptigimi dusunmuyorum yine de. Dogustan gelen bir yetenegi yoktur da demedim kesinlikle sadece bir varsagi da bulundum ki bu konuda dogustan yetenek bulunsaydi çoktan iletisime geçilmis olmasi gerekirdi. OYsa 4.5 aydir ugrasiyor ve bununla ilgili ruyalar gormesi de son derece normal bir durum. Cocukken biz de gormezmiydik etkisinde kaldigimiz seyler olunca?

AğLan

Kayıtlı Üye
şimdiye kadar çıkardı diyorsunuz bazı kişilerde bu yetenek tetiklemeye bağlı olarak ortaya çıkar bi tetikleyici etken arakdaşın yaptığı davet iletişim çabaları olabilir
bu olayın rüya olma olasılığıda var herkez rüyalar görür çocukken değil ben böyle rüyalar normaldede görürüm hayla bugünde görebilirim rüyanın yaşı yok ne görcemizi nezaman görcemizi bilemeyiz bilinç altı olabilir ben yetenek ve ya yetenk değil var sayımlarında bulunmadım siz kesin bi varlık görmüşsünü iletişime geçmişsiniz desem ne dayanarak dicem o yüzden bu konularda çok tecrübesiz demiyimde bilgisizim analiz etme konularında insan kendini küçük görmeli başkasını küçüm sememeli görüş açım bu yönde kesin net olarak bilirsin bişeyi o ayrı bi konu zaten ozamn gayet doğal bi şekilde cevabı verebilirsin. neyse tartışma konusu yapmayalım çok dağıldı konu iyi forumlar

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sürekli mesajları editlemek ve fikirlerinizin önüne set çekmek istemiyorum ama konudan tartışma ile uzaklaşıyorsunuz. Bireysel tartışmaya dönüşen konular kapatılır ve ya mesajlar engellenir. Böyle bir durumda aslında yardım etme çabanız boşa gider. Hem konuyu açarak yardım isteyen üyemizin bilgi alma hakkını engellediğimiz gibi hem de bu tür benzer problemleri ve ya soruları olan kişilerin de gelebilecek önemli önerilerden mahrum kalmasına neden oluruz. Kısacası lütfen kişisel tartışmaları bir kenara bırakıp konu içeriği ile ilgili yorumlar yapınız.

Konuya gelecek olursak üyelerin de söylediği gibi bilinçaltı etkisi ile ortaya çıkmış bir görüntü diyebiliriz. Uzun uzun anlatacak bir etki ve ya bir sembol yok. Sevgi ve Işıkla...