Marstan yeni fotoğraflar geldi .. :)

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/78968/2/1/curiositynin-marstan-cektigi-fotograflar

normalde link yasak olduğu için buradaki fotoğrafları tek tek koyacaktım ama olmadı . linki atayım o halde .. hiç kimsenin fark etmediği bir nokta var . madem mars o kadar sıcak o robot marsın sıcaklığına nasıl dayanıyor ? yüzeyde dolaşıyor resimler çekip dünyaya gönderiyor .. farkındaysanız mars dünyaya çok benziyor .. dünya da ki bir çöl gibi .. bence insanlar daha önceleri marsta yaşıyordu .. baktık marsın ömrü bitiyor .. sonra uzaylılar ile iş birliği yaparak dünyaya geldik .. şimdi ise mars one gibi nasa gibi şirketler marsı tekrar araştırıyor .. başladığımız yere geri döneceğiz ;)

Mcahit

Kayıtlı Üye
Sabri'nin vurduğu top o ;) Şaka bir yana neden Mars konusunda bu kadar ısrarcı NASA.Yok işte.Deştikçe deşiyorlar.Dünya dışı varlıkların olduğuna inanıyorum ama illaki Mars'ta olduklarını düşünmüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Link paylaşımı yasak,flood yapmak yasak.Bence forum kurallarına bakmalısınız. :) Konunu silinmesi için buraya değil,konuyu paylaştığınız bölümün moderatörüne mesaj atmalısınız. :)

dexter

Elit Üye
Link paylaşımları ile ilgili son düzenlemelere göre; Bizim site gibi diğer sitelerin linklerinin paylaşımı yasaktır. Onun dışındaki linkler sıkıntı yaratmayacaktır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Karpuz o bence ey dünyalı nereye gidiyorsun daha karpuz kesecektik mesajı veriyor olmalı uzaylı dostlarımız :D

ufukalper

Kayıtlı Üye
O aletler ısıya dayanıklı yapılıyor ancak sitedeki 5. fotoğrafın açıklamasına bakarsanız ısının kamerayı etkilediği söyleniyor NASA bile o kadar ısıya dayanacak bir alet üretemiyor daha:)