''Kehanet Günlüğü'' Sistemi Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yok o daha zor olur. Çok fazla zaman ayırmak gerekir.
Mesela aşağıda örnekleyeyim:

X Nicki / Günlük No 1: - 2015 yılı içinde Sibirya üstünde casus faaliyet yapılan bir uçuşun pilotu ele geçirilecek, karlı bir bölgede uzun bir tutukluluk ardından krize neden olacak. gibi..

Mesela yukarıda ben bir görü bıraktığımda biri buna yorum yapmayacak. Sadece benzer bir görüye sahipse, alıntı yapıp altına ekleme yapacak.

Sonra normal konu içinde Y Nicki / Günlük No:2 / 3 / 4 .. gibi gidecek.

Bu tür görüler paylaşılırsa sanırım istihbarat ajanları görü sahiplerini bir bir toplar :D
mitten tut mosattan FBI ye kadar kehanet sahiplerinin bol ziyaretçileri olur :)

xalpx

Kayıtlı Üye
Hala kayıp olan Malezya uçağıyla ilgiliydi.Böyle bir bölüm olursa insanlar neye göre öngörüde bulunduklarını(rüya,durugörü vb) ve algı netliği gibi detaylarıda verirlerse daha yararlı olur.Benim bahsettiğim sitede çizim falan bile yapıp paylaşıyorlar gördüklerini.Okuması zevkli oluyor :) Gerçekten gece rüyalarında bile o günlerde olan önemli olayları görüpte anlam veremeyen çok insan varmış onu gördüm.Yazdıkça paylaştıkça anlıyorlar yeteneklerini.Benim bahsettiğim uçakla ilgili birton öngörü var birçoğu uçağın konumu,yolcuların durumu vb detayları veriyor hatta konumun krokisini bile çizen çok var ama uçakta bulunmadığı için onaylanmıyor beklemede hepsi.Bizim medya kayıp ve cinayetlerde bazen ilgileniyor bu konularla sonra unutulup gidiyor işte.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tür görüler paylaşılırsa sanırım istihbarat ajanları görü sahiplerini bir bir toplar :D
mitten tut mosattan FBI ye kadar kehanet sahiplerinin bol ziyaretçileri olur :)
Bazılarının kendine ait üst düzey birimleri var, freelance çalışanlara da danışıyorlar, gerek görürlerse kişiyi araştırıp uygunsa detay vermeden danışabilirler. İşlerine burnunuzu sokmadıkça da negatif anlamda bulaşmazlar.

Hala kayıp olan Malezya uçağıyla ilgiliydi.Böyle bir bölüm olursa insanlar neye göre öngörüde bulunduklarını(rüya,durugörü vb) ve algı netliği gibi detaylarıda verirlerse daha yararlı olur.Benim bahsettiğim sitede çizim falan bile yapıp paylaşıyorlar gördüklerini.Okuması zevkli oluyor :) Gerçekten gece rüyalarında bile o günlerde olan önemli olayları görüpte anlam veremeyen çok insan varmış onu gördüm.Yazdıkça paylaştıkça anlıyorlar yeteneklerini.Benim bahsettiğim uçakla ilgili birton öngörü var birçoğu uçağın konumu,yolcuların durumu vb detayları veriyor hatta konumun krokisini bile çizen çok var ama uçakta bulunmadığı için onaylanmıyor beklemede hepsi.Bizim medya kayıp ve cinayetlerde bazen ilgileniyor bu konularla sonra unutulup gidiyor işte.

Evet bu tarz bir günlük olacak olursa.
Malezya uçağına gelince, uçak tek parça halinde kapalı bir yerdeydi sonra parçalara ayrıldı, lokasyonu bilemiyorum, yeri değiştiğinden bir tür uçak gemisine bir şekilde indirildi ya da adaya. Fotoğrafını gördüğüm bazı yolcuların da yaşadığına dair sinyaller var, bazıları ölü muhtemelen. Yaşayanların üstünde mavi, koyu gri ve kırmızı/turuncu enerji saçan tek tip kıyafetler olması muhtemel.
Uçağın olduğu yer deniz ama hareket halindeydi şuan bir gemide depolu halde parçaları sanırım.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Chillout anket ne zaman sonuçlanıyor ? Eğer bölüm açılırsa siteye duyuru şeklinde ekleyebilir misiniz ? Çünkü şu aralar pek giremiyorum foruma. Öyle bir bölüm açılırsa haberdar olmak isterim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Chillout anket ne zaman sonuçlanıyor ? Eğer bölüm açılırsa siteye duyuru şeklinde ekleyebilir misiniz ? Çünkü şu aralar pek giremiyorum foruma. Öyle bir bölüm açılırsa haberdar olmak isterim.
25 Ekim saat 17.10'da anket kapanıyor. O tarihe kadar sonuçları yönetime sunarız uygun görülürse sabit bir konu yapılır ve duyuru açarak bilgilendirme yapılır. Hayırlısı.

4

43887

Malezya uçağına gelince, uçak tek parça halinde kapalı bir yerdeydi sonra parçalara ayrıldı, lokasyonu bilemiyorum, yeri değiştiğinden bir tür uçak gemisine bir şekilde indirildi ya da adaya. Fotoğrafını gördüğüm bazı yolcuların da yaşadığına dair sinyaller var, bazıları ölü muhtemelen. Yaşayanların üstünde mavi, koyu gri ve kırmızı/turuncu enerji saçan tek tip kıyafetler olması muhtemel.
Uçağın olduğu yer deniz ama hareket halindeydi şuan bir gemide depolu halde parçaları sanırım.[/QUOTE]

Malezya ucagiyla ilgili ayni gun icerisinde gordugum ruyayi bende paylasmistim,hic tanimadigim insanlar ben de dahil deniz ,okyanus gibi yerdeydik olum kalim savasi veriyorduk kopekbaligini bile gormustum buda tehlikeyi gostermekteydi tabi hepimize bu olay farkli sekilde nuksetmisti ..Eger konu acilirsa bende ozellikle toplumsal olaylarla ilgili gorulerimi paylasirim hatta calismalarimin yogunluk kazanmasina neden olur:) ...guzel bir konu olacak bence...

candokia

Kayıtlı Üye
bence çok güzel olur sabırsızlıkla bekliyorum sevgi ve ışıkla :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uçağın olduğu yer deniz ama hareket halindeydi şuan bir gemide depolu halde parçaları sanırım.

Malezya ucagiyla ilgili ayni gun icerisinde gordugum ruyayi bende paylasmistim,hic tanimadigim insanlar ben de dahil deniz ,okyanus gibi yerdeydik olum kalim savasi veriyorduk kopekbaligini bile gormustum buda tehlikeyi gostermekteydi tabi hepimize bu olay farkli sekilde nuksetmisti ..Eger konu acilirsa bende ozellikle toplumsal olaylarla ilgili gorulerimi paylasirim hatta calismalarimin yogunluk kazanmasina neden olur:) ...guzel bir konu olacak bence...[/QUOTE]

Mesela destekleyen bir görü bu. Böyle bir sayfa olduğunda ilintili konular bir birine alıntı yapılarak eklemeler yapılabilir.
Bu arada insanların ölüm kalım mücadelesi vermesi bilgisi almışsınız. Bunu fiziki koşullara yorduğumuzda uçağın ya düşmüş olması ya da benim gördüğüm şekilde birileri tarafından alı konulması gerekiyor. Uçak düştüğü zaman ardında inanılmaz sayıda izler bırakır ve bir şekilde bunlar bulunur. Örneğin uzun süre uçak yakıtının moleküler yapısını araştırıp tespit edebilecek çok çok hassas arama tiplerinde bile hiçbir şey bulunamadı. Ne sinyal, ne kara kutu, ne su üstünde yüzebilecek sayısız materyalden hiç biri yoktu.
Sizin görünüz ve benim görüme göre bu insanlar yaşıyordu (bazıları hala yaşıyor bir sebepten) ve bir şekilde öldürüldüler ve onlar da bunu bilerek beklediler. Toplu kıyıma uğrayacağını bilen bir topluluk, çok kuvvetli biçimde tek tip düşünce yayarlar ''İMDAT! ÖLDÜRÜLÜYORUZ!'' bu o kadar yoğun olabilir ki, duyuları açık olan insanlar tarafından hissedilir. Hatta aralarında yeteneğinin farkında olan veya olmayan, düşüncelerini yayabilen insanlar varsa etki edecekleri insan sayısı artar, menzil uzar.

bluecat

Kayıtlı Üye
Bence böyle bir bölüm açılsın, belki yeni yetenekler keşfedilir. Sonuçta moderatörler var, zararlı yazıları denetleyebilirler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bence böyle bir bölüm açılsın, belki yeni yetenekler keşfedilir. Sonuçta moderatörler var, zararlı yazıları denetleyebilirler.
Olabilir elbette mümkündür. Zararlı yazı çıkacağını pek sanmam. En fazla formata uygun olmayan yazı olur, o da kısa bir denetimle hallolur dediğiniz gibi.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Kehanet gibi bir yeteneğim yok ama bazı tecrübelerim var tamamen kendiliğinden bir tane örnek vereyim nasıl yorumlayacaksınız bakalım; uykuya dalma ve dalmama arası vardır ya o esnada yani alfa boyutuymuş yanılmıyorsam gördüğüm anlık saliselik görüntüler gerçekleşiyor mesela gözü yaşlı bir grup insan gördüm birgün birden bire ve anlık eyvah dedim ülkecek birşeye üzüleceğiz, Soma olayı gerçekleşti gerçekten çok üzüldüm. Ama nedense iyi şeyler değilde bunun gibi kötü durumlar gözüme anlık yansıyor. Mesela çok beğendiğim biri vardı evlendiği ve arkamızda ki sitede oturduğu bir görüntü geldi o an o kadar üzüldümki gerçekleşeceğini biliyordum.Bir iki ay sonra adamın davetiyesi geldi ve sahiden de aynısı oldu birebir ama önceden üzüldüğüm için daha doğrusu gerçekleşeceğini bildiğim için çok takmadım kafama.Ben aslında böyle şeyleri yaşamak görmek istemiyorum.Bu arada tabii çok sık olmuyor senede bir iki yaşıyorum bu deneyimleri

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kehanet gibi bir yeteneğim yok ama bazı tecrübelerim var tamamen kendiliğinden bir tane örnek vereyim nasıl yorumlayacaksınız bakalım; uykuya dalma ve dalmama arası vardır ya o esnada yani alfa boyutuymuş yanılmıyorsam gördüğüm anlık saliselik görüntüler gerçekleşiyor mesela gözü yaşlı bir grup insan gördüm birgün birden bire ve anlık eyvah dedim ülkecek birşeye üzüleceğiz, Soma olayı gerçekleşti gerçekten çok üzüldüm. Ama nedense iyi şeyler değilde bunun gibi kötü durumlar gözüme anlık yansıyor. Mesela çok beğendiğim biri vardı evlendiği ve arkamızda ki sitede oturduğu bir görüntü geldi o an o kadar üzüldümki gerçekleşeceğini biliyordum.Bir iki ay sonra adamın davetiyesi geldi ve sahiden de aynısı oldu birebir ama önceden üzüldüğüm için daha doğrusu gerçekleşeceğini bildiğim için çok takmadım kafama.Ben aslında böyle şeyleri yaşamak görmek istemiyorum.Bu arada tabii çok sık olmuyor senede bir iki yaşıyorum bu deneyimleri
Biraz duru görü biraz telepati. Kendinizi tanımadığınız ya da dinlemediğiniz için eksik çalışıyor. Negatif duygu ve enerjiler her zaman daha kolay erişilebilir durumdadır. Sizin yeteneğinizden dolayı beyin de en kolay yoldan açlığını doyurmaya çalıştığı için negatif görüleri açığa çıkartıyor.
Görüler gelmeye başladığında onlşaro dondurup bembeyaz biçime sokarsanız (sanki beyazdan başka hiç kimse yokmuş gibi), görüleri redderseniz çok ciddi bir azalma yaşarsınız senede 1 olur olmaz. Tabii artık istemiyorsanız bunu yapın, zira çok zayıf durumda hali hazırda. Daha önce hiç beslememişsiniz çünkü.

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Açılmasını şiddetli bir şekilde destekliyorum.. Bende âcizane paylaşımlar yapabilirim.. Vesselam

AJA

Elit Üye
Açılsın artık konu :) Bende arada rüyalarımla ilgili ufak tefekşeyler yazarım :) Bu ara doğal afetlerle ilgili görüyorum tsunami ve depremler ama öyle küçük değiller malesef.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Açılsın artık konu :) Bende arada rüyalarımla ilgili ufak tefekşeyler yazarım :) Bu ara doğal afetlerle ilgili görüyorum tsunami ve depremler ama öyle küçük değiller malesef.
Anket gösteriyor ki açılmasını isteyenler çoğunlukta. Yönetime sunalım fikri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...