Silinmiş mesajlar bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konuları silmek yerine, sitede çöp kutusu yada silinen konular için bir bölüm oluşturulup oraya konulmasını öneriyorum.
Silinen konular silinip yok olmuş oluyor. Konu içine yazılmış yorumlarda yok oluyor.
Böyle bir bölüm oluşturulursa, hem hangi konuların silindiğini görürüz hemde konu içindeki değerli yorumları okuma fırsatımız olur.
Bazen konunun bir niteliği olmuyor ama konuya yönelik cevaplar önemli olabiliyor. Böylelikle bilgi kaybıda önlenmiş olur.

Silinmiş bir konum yok. Önerim kişisel amaclarım için yazılmadı. Sitede böyle bir bölüm olmasının bana bir faydasıda yok. Sadece bilgi paylaşımı ve kaybı önleme açısından yararlı olucağını düşünüyorum.
Hakaret, yanlı tutum ve olumsuz örnek oluşturan konular dışında. Bu tür konuların bir yararıda yok.

Keira

Moderator
Sitede silinen mesajların gönderildiği bir çöp kutusu var sadece yöneticiler görebiliyor. Ayrıca bir konu silinip tarafımızdan çöp kutusuna gönderiliyorsa bunun iki sebebi vardır, ya konu önceden açılmıştır, ya da konu yanlış bilgiler içermektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...