Antik Uzaylılar belgeseli ( izle )

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
sim: Antik Uzaylılar / Ancient Aliens: Chariots, Gods & Beyond
Bölüm: 1.Bölüm: Arabalar Tanrılar ve Ötesi
Yapım: History Channel
Konu: Mitler ve efsaneler uzun yılladır, güçlü tanrıları, mutant devleri ve korkunç yaratıkları anlatmak için uydurulan fantastik hikâyeler olarak kabul gördüler. Ancak birbirinden kilometrelerce uzakta olan birçok farklı kültürde aynı hikâyenin anlatılmasını neyle açıklayabiliriz? Mit ve efsaneler gerçekte yeryüzüne inen antik çağ astronotlarına şahit olan görgü tanıklarının anlattıkları olabilir mi?

Şimdi belgesele gelecek olursak ben bugün 1. bölümü izledim .. uzaylılara uzun zamandır inanıyordum arada sırada şüpheye düşsem de uzaylılara inanıyordum . fakat bu belgesel de inkar edilemez kanıtlar yapıtlar tasarımlar var .. 60 bölümlük bir belgesel seri .. belki izlemem 2 ayı bulacak .. ama izleyeceğim .. uzun zamandır izlediğim en iyi belgesel serisiydi .. Belgeseli izlerken bazı notlar tuttum .. bunları araştıracağım zaman içinde .. belgesele katılan bilim adamlarına da ulaşmaya çalışacağım .. bana daha da sağlam kanıt lazım .. Aşağıda bütün bölümlerin olduğu bir belgesel sitesi linki veriyorum .. reklam amaçlı değil sadece bütün bölümler bir arada olduğu için verdim .. ailecek izlemenizi tavsiye ederim :)

http://www.sadecebelgesel.com/antik-uzaylilar-1-bolum.html

lord pakal
nazca
stonhage
enok eski ahit
mısır pramitleri ve pusula
meksika teotihuacan antik kenti
paskalya adası
tiwanaku
puma punku
antikythera cihazı
dandera mezarları
bağdat pili
ölüler yolu
tikalin piramitleri
gökyüzü haritası plaides orion
Close Encounters of the Third Kind (1977) Üçüncü Türden Yakınlaşmalar ( film )
erik von daniken ( yazar )
eski astronot kuramı