Cinler Tarafından sıkıştırılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selo09

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakın bir zamandır psikolojik tedavi görüyordum ve tedavi görmeseydim intahar edecektim şimdi tedaviyi de ilacı da bıraktım . Son 1-2 aydır da çok sıkıntılıydım aşırı sinirli ve sanki tüm dünyanın yükü bendeymiş gibi bir sıkıntı durumundayım. Tedaviye başlamadan önce ailem şu cinci hocalardan 2 sine gitmişlerdi ve cinlerin çok sıkıştırdığını psikolojimi bozduğunu tedavi görürsem geçeceğini söylemişlerdi. Bu son aylarda ailem tekrar gitti ve hocalar yine aynı şeyi söyledi biz ona koruma felan yapıyoruz. Ama 3-5 ay sonra cinler tekrar geliyormuş ve ben görmediğim için yanımdan ayrılmıyormuş. Bu sıkıştırmalarının sebebi ise hal ve hareketlerimmiş vede birşeyi çok düşünmem düşününce hemen gözümün önüne getirip dünyayla bağlantımı kesmemmiş. Sizce bendeki bu sıkıntı nedir ? neden olur ? hocalar yalan mı söylüyor lütfen beni aydınlatır mısınız ?

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Halinizden biraz daha bahsediniz, yeme aliskinliklarinizdan, uyku durumunuz,buna benzer yasanti gereksinmeleriniz esnasinda gecirdiginiz hisslerinizi biraz anlatirsaniz size bir test yazabilirim ve bu sizde doga ustu bir durum olup olmadigini ortaya koyar ve ona gore tedbir alabilirsiniz.

selo09

Kayıtlı Üye
Ruh halim berbat umudum sıfır hani derler ya gençsin tuttuğunu koparırsın 18 yaşındayım ama sanki 70 yaşında gibiyim onun bunun gaz vermesi felan beni etkilemiyor ölmeyi filan düşünüyordum ama varlığımın bir amacı olduğunu anladım yemek alışkanlığım kötüydü ama şu ara iyi gayet. Çocukluğumdan beri ağzıma et sürmedim sadece köfte , kıyma , sucuk , balık filan onlarda çok değil . son 2 yılda dönere alıştım . uyku durumum tedaviden önce gece 4 e kadar otururdum öğlen kalkardım . şimdi okul filan 8 saat normal düzene geçtim . Hislerim ful hayalidir. Hayal dünyasından neredeyse hiç çıkamam pat diye dalar giderim . Önceden hayallerime de hayatta olmaz derdim ve umutsuz vaka olduğumu düşünürdüm .

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ben ki boş duramayan birisiyim ben bile hayal kurmaya zaman ayırabiliyorum. Bu bir sorun değil bu özelliğini sev bence. Hocayla mocayla da uğraşma sadece araştır. Cin mektubu var dene, rukye ayetleri var dene, etkilerini gör yanında bir gözlemci mutlaka olsun. Sonra bakalım o hocalar gerçekten hoca mıymış öğrenelim biz de.

selo09

Kayıtlı Üye
Valla o hocalara rabet çok fazla onu söyliyim ayrıca cin mektubu kötü sonuç doğurur diyorlar . Bana hiç görünen olmadı sadece odamın kapısı banyo kapısına bakıyor karanlıkta soluk bir ışık görüyordum onun için tütsü vermişlerdi onu yaktım 1 yıldan fazladır görmüyorum. Hayal kurmak iyi ama dıştan kopuyorsun ve umutsuz oluyorsun.

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Selo09 arkadas, anlattiklariniza gore sizini uzerinizdeki bulunan cin degil, uzerinizdeki dunya aleminden vazgecemeyen kayip dolasan gost (ruh) dur.
siz hergun bir legene ilik su doldurun ve avuc dolusu tuz koyun, ayaklarinizi legenin icine sokun ve 41 defa Ayetelkusu okuyun ve bu islemi 7 gun hep ayni saatte uygulayin. Bu islem bitincede evinizin ozellikle yattiginiz odayi lavanda kokulu sicak su ile temizleyin ve yastiginizi lavanda yagisi ile yikayin. Yatmadan once hergece 100 defa " Allah'in sevgisi ve koruyucu melekleri benimle " diyerekten dua edin ve oyle yatin. Bakin goruceksiniz iki aya kamadan yepyeni bir genc olucaksiniz hayat dolu olucaksiniz. Hocalar, Medyumlar boyle seyleri bilmezler bilseler bile soylemezler cunku basittir ve sonucu kesindir.

selo09

Kayıtlı Üye
Denemesi uzun ve zahmetli ama denemeye değer bakalım ailemize ne dicez internetten bu tür şeyler bakmam yasak da :(

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Ailenede bunlari ruyanda gordugunu ve mutlaka denemen gerektigini soylersin ve onlarda senin malzemelerini ve suyunu hazirlarlar:)

selo09

Kayıtlı Üye
yalnız avuç dolusu demişinde kaç avuç ? :)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Bak dostum bu ruh veya başka bir şey .
Ruh olsa zarar verir huzursuz etmez .
Huzursuz etme eğlemini cinler beslenmek için yapar .
Çoğu varlıkta aynı şekilde beslenir korkun ile yani kısaca negatif enerjin ile .
Ancak huzur bulmamış ruhların bir nedeni olur ve hayatını bitirir . Kısaca öldürür intihara kalkışmanı sağlamaya çalışmaz . Ve o ruhlar yılın belli aylarında yalnızca 2 defa gelir diye biliyorum . Geldiği zaman ise amacını gerçekleştirir illa ki ona bir zarar vermen gerekir ki o senin peşine takılsın . Bir bağın yoksa huzuru kendinde ara . Hayatına kaldığın yerden değişiklikler ile devam et . Unutma ki zaferin yarısı inançtan gelir . Kendine inan ve güven . Bu hayat senin için var bunu unutma . Daim mutluluk umarım hep yanında olur .
Sorunu bir varlıkta değil kendinde ara ki değişesin . Hayat ilerkiyor geride kalmaman için değişmen şart bunu unutma . Daima gülümse ...

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Arkadaş cin mektubu kötü sonuç doğurur diyorlar demişsin. Biz de burda bunları diyoruz eğer söylediklerimize güvenip uygulamayacaksan burada ne işin var? Hocalardan felan sonuç alamamışsın gelip yardım istiyorsun onu da reddediyorsun. Tam olarak istediğin şeyin ne olduğunu kendin biliyor musun acaba?

AJA

Elit Üye
Vefk gibi çalışmaların hiç biri çıktıdan alınarak taşınamaz.Verdiğiniz konu linkinde de sevgili Yulede bunu belirtmiş .Hiç bir faydası olmaz.Yardımcı olmak istemeniz güzel fakat doğru bilgi ile lütfen.
İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...