bir dua okuyordum okumayı 1 yıl oldu bırakalı

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sayın mabet üyeleri enerjimin yükselmesi için bir dua okuyordum şuan hatırlamıyorum ama sitede vardı "min ilmihi" gibi bişey geçiyodu içinde çok uzun birşey değil bunu okumayı bıraktım bir ters etkisi olurmu ? 1 yıldır pek birşeyini görmedim ama sanki birşey eksik gibi geliyor...

kapris

Kayıtlı Üye
Ayet el Kürsi dir.Çok Yararlıdır,Formda detaylı konusu geçmektedir.Tekrar başlamanızı öneririm....

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
sayın mabet üyeleri enerjimin yükselmesi için bir dua okuyordum şuan hatırlamıyorum ama sitede vardı "min ilmihi" gibi bişey geçiyodu içinde çok uzun birşey değil bunu okumayı bıraktım bir ters etkisi olurmu ? 1 yıldır pek birşeyini görmedim ama sanki birşey eksik gibi geliyor...
Min ilmihi ayetel kürsi de geçer. Başka dualarda da geçebilir tabi ki. Bir şeylerin eksik gelmesi de alışkanlıktan kaynaklı bir durum. 1 yıl boyunca düzenli okumaya alışmışsınız o yüzden şimdi bu alışkanlığınızın yokluğunu yadsıyorsunuz. Okumayı bırakmanız herhangi bir ters etki göstermez, bunun olması için duayı okumaya başladığında bir şeylerin olumlu yönde değişmesi lazım ki bırakıldığında olumsuz ya da eski haline dönüşme riski olsun. Sizin için durum nötr. Devam edip etmeme sizin kararınız. Nasıl uygun görürseniz öyle yapın.

ruhname

Kayıtlı Üye
YA ALLEMEL GUYUBİ FELA YEFUTİ ŞEYÜN MİN İLMİHİ VELA YEUDUDHÜ esma i idrisiyyedeki bu esmayı kastediyorsun sanırım 27 defa okunuyor.