gelecegi tahmin etmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

calosa

Banlı Kullanıcı
Tesadüfmu bilmiyorum ama ben bircok seyi onceden tahmin ediyorum dogru çıkıyor eorn kimse gelmiyecekken yakinda o gelicek diyorum gercekten geliyor psisikmiyim

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Zaten kendin demişsin "tahmin" herkes tahminde bulunur kimisi kötü kimisi iyi kimse geleceği öylesine bilemez yani güzel tahminde bulunuyorsun. Durubilir yeteneğin olabilir.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bende o zaman" duru duru bilir" yeteneği var çünkü gerçekten tahminlerimde asla yanılmadım şimdiye kadar arada kaçırdığım oluyor ama çok değil fakat fal bakmam ve baktırmamda ben sadece tahmin ediyorum ve %99.9 tutuyor bir kez sosyal paylaşım sitesinde binlerce üye arasından kimin bana yardım edeceğini bilmiştim, ayrıca yolda giderken köşeden şimdi ... geçicek diyorum dönüyoruz köşeyi gerçektten o geliyor bu gibi olaylar çok geliyor başıma tabiki enerjim yüksekkendi bu şuan bitti enerjim kalmadı chi bile kalmadı diyebilirim (yaşam enerjisi)

casanova

Kayıtlı Üye
İş
ryuzaki
ben genelde baskalarının düşüncelerini yönlendirebiliyorum mesela 1 -10 arası sayı tutmasını istiyorum ama ben 4 tutmasını istiyorum içimden bazen net odaklanınca oluyo bazen olmuyo sadece sayılar değil mesela sınıfta sözlü,yazılı vs varsa hocanın baska kişileri düşünmesini istiyorum en sona ben kalıncaya dek ama her zaman yapamıyorum bunun nedeni nedir ve bu durum tam olarak nasıl açıklanır yardımcı olabilirmisiniz? :oops:

Ü

Üye silindi 38107

Böyle yetenekleri kullanırken bence bir kaynaktan enerji çekilmeli veya sık sık enerji yükseltici artık meditasyon yaparsanız daha uygun olur syn. biokinesis16

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...