arkadasimin cini geri dondu

prensess

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum cumletten

Degerli mabet uyeleri sizinle birsey paylasmak istiyorum vede yorumlarinizi bekliyorum.
benim cok yakin arkadasim ender olan cinmusallatina yakalanmis yillar once,bu bir cinpadisahinin oglu,cocuk yaslarda yakalanmis,ta ozamanlarda o cin kendini arkadasima gostermis elini yuzunu gormus.hocaya gitmisler hoca bakim yapmis sonrada bir muska yasmis birdaha gelmesin dokunmasin diye.
O zamandan bu zamana kadar birdaha ne gormus nede hissedmis arkadasim.taki dune kadar.arkadasim diyorki gece uyandim sirtima elini koymus agriyan yerimi elliyordu ve elinin sicakligini hissetmim dedi.oyle bir korktum ki dokunma bana dedim ve elimle ittigimde elim dirsegine geldi kocaman bir dirsegi var idi elleri de kocaman olmus pazilari da var dedi.eskisinden cok fark var tam bir erkek olmus cok korktum dedi.elimle itigimde elimi tuttu dedi korktum ayetelkursi okumaya basladim oda okuma okuma diye bagirdi bana dedi.diye anlatti.yani ses de var goruntude var.
Benim merak ettigim bu cinpadisahlar ve ailesi hangi guruba giriyor cin mi ifrit mi oluyorlar?
Birde merak ettigim o cinin bana zarari olabilirmi olabilirse nasil.bir zarar verebilir.cunki ben bu arkadasla nerdeyse hergun beraberim o benim canim arkadasim.

Bu cin de benim arkadasima asik.

Yorum yazanlara simdiden tsk ederim

AJA

Elit Üye
Arkadaşınızın ağrıyan yerine dokunmuş.Ve her gelen varlıkta musallat değildir bunu önce belirtmek istiyorum.Okunmasından rahatsız olması direk olarakda onun ifrit olduğunuda göstermez.Biraz daha detay gerekiyor.Arkadaşınız onu rahatsız eden eski varlık olduğuna nerden emin ? Biraz daha detay lazım.Eğer musallatıysa ki geri gelmişse yine rahatsız etmeye devam eder zaten.Bu durumda daha önce yardım alınan kişiye gidilebilir.

Faros

Kayıtlı Üye
Toplumda bilindigi gibi cinlerin buyuklerine ifrit denmez. Ifritler ayri varliklardir ve 4. kademededirler. CInler ise ikincide.

Cin padisahi oldugunu sanmiyorum, bir kabile liderinin oglu olabilir veya normal bir cin padisahin ogluyum demistir sizin dikkatinizi çekebilmek için. Padisah veya ailesinden biri musallat olursa belirtileri ve sonuçlari çok degisik olur. Genelde çagirmasi çok çok zordur ve onemli bir neden olmazsa musallat olmazlar.

Ona musallat oldular diye size de musallat olacak diye bir durum soz konusu degil.

prensess

Kayıtlı Üye
Arkadasim onun o oldugunu hisseti ve bende bunu hissetim bence o kesin o.cunki benim arkadasimin ne cinlerle nede varliklarla hic bir sorunu yok ne vesvese neden baska birsey.evet ayni hocayala yine irtibata gecicek ilerleme olmasin diye.bana o hoca ilk o muskayi yazdiginda keske cinin adini ogrensen de yaksak demis arkadasima.bende bunu yapma dedim gercek ismini vermez diyelimki verdi hocada yakarsa senin yada o hocanin uzerine ordu gonderirler belki dedim cunki canlari yanar dedim.oda yok ben adini ogrenenmem korkarim dedi.birde o bana zarar vermiyor birsey yapmiyor dedi.nasil bir bilgi istiyorsunuz sorun soyleyim ben bildiklerimi.ben o cin ifrit demiyorum ki soruyorum bu padisahlar hangilerinden diye

Bu arkadasimizin hocalari cinlerle cok hasir nesir arkadasima ilk bakim yaptiklarinda cin padisahinin oglu demis hatta hangii padisahin ismini bile soylemis.tam zamaninda geldiniz kiziniz az kalsin evleniyordu demis.3gun sonra dugunleri olacakti demis.bakim yaptiginda hocaya niz onlari evlendirecegiz demis cin yada cinler.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu hoca dediğimiz kişi güvenilir mi ? Ya da bir veli, evliya falan olabilir mi ? Çünkü bazı insanların sözü cinlere geçer yani cinler bazılarının sözünü dinler diye hatırlıyorum.

xalpx

Kayıtlı Üye
İstersen arkadaşın gelsin sorunlarını kendisi paylaşsın.Site yetkililerinden uygun oldukları bir zamanda bakım yapabilme ihtimallerinin olup olmadığını öğrensin,aklında başka soru varsa danışsın.Olayı yaşayan değilde bir 3.şahıs konuyu açtığında pek anlamsız oluyor bana göre.Çünkü yorumlarda size birçok soru sorulmuş,detay istenmiş olayı yaşayan siz olmadığınız için şimdi siz arkadaşınıza soracaksınız sonra gelip buraya yazacaksınız vs vaktinize yazık.İyisimi siz kendisini buradan haberdar edin.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Arkadasim onun o oldugunu hisseti ve bende bunu hissetim bence o kesin o.cunki benim arkadasimin ne cinlerle nede varliklarla hic bir sorunu yok ne vesvese neden baska birsey.evet ayni hocayala yine irtibata gecicek ilerleme olmasin diye.bana o hoca ilk o muskayi yazdiginda keske cinin adini ogrensen de yaksak demis arkadasima.bende bunu yapma dedim gercek ismini vermez diyelimki verdi hocada yakarsa senin yada o hocanin uzerine ordu gonderirler belki dedim cunki canlari yanar dedim.oda yok ben adini ogrenenmem korkarim dedi.birde o bana zarar vermiyor birsey yapmiyor dedi.nasil bir bilgi istiyorsunuz sorun soyleyim ben bildiklerimi.ben o cin ifrit demiyorum ki soruyorum bu padisahlar hangilerinden diye

aynı şeyi annemde yaşamıştı.Birgün rahatsızdı belinden gece uzanırken dış kapı açılıyor annemde abimgeldi heralde hastayım beni görmeye diye düşünüyor ama dönüp bakmıyor sonra abim sandığı herneyse montunu çıkarır gibi haşırhaşır sesler geliyor ve anneme yaklaşıyor.öpücek heralde die düşünürken iki kolunu beline dogru sokuyor gelen varlık. Ama kolları çıplak ve ıslak sonra annem ürperiyor tedirgin oluyor ozaman ve besmele çekiyor. Beline bakmış Ve ıslakmış hep. Yani insanlar bu tarz şeyler yaşayabiliyor belki geçmişinde başına gelenden farklı birşey bilemem.Bazen sıkıntı insanda degil evlerde olabiliyor.

AJA

Elit Üye
Bana göre bu tür hastalıklar zamanında yaşanınanlar şifa için gelen varlıklar.Bizzat anenmde kalbinde rahatsızlığı varken yaşadı.Elin çok büyük olduğunu rengarenk ışıklar saçtığını ,annem korkunca engel olmaya çalışınca annemi durdurup kalbinin üzerine elini koyduğunu anlatmıştı ve ozamandır kalbinle ilgili sorununu yaşamıyor.Mantık yürütünce şifacıdır diyorum,uzaylı test için gelmiş olamaz :D

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Ağrıyan yerine nasıl dokunmuş onu anlamadım hani bi acıtmak için dokunmak var bide geçsin diye sıvazlamak var kim bilir belkide arkadaş olmak istiyordur :D da bu varlıklara güven olmaz insan insana güvenemiyor ta kalkmış bilmem kaçıncı boyuttan arkadaşınla kanka olmak istiyor olurmu öyle şey :D sebepler sebepleri açar mantıklı çözüm bulmamız için mantıklı sebebi bulmanız gerekiyorki bizde size yardım edebilelim iyi forumlar :D

arduc

Kayıtlı Üye
ilginç devamı nı bekliyorum buraya yazmaya dewam et

prensess

Kayıtlı Üye
Merhaba

Arkadaşlar olayin devami su sekil oldu arkadasimda birsey olmadi sadece korku hali oldu kisa kisa bi nevi vesvese olmustu.
ben kisa bir donem ruyalarimda rahatsiz edilmeye başladım rahatsiz derken onun ayle fertlerinden brini gördüm.
Arkadasima kizdim senin cinler ruyama geliyor ve ben rahatsiz oluyorum.
lütfen annene soyle hocaya gittsinler dedim.
oda yok falan benim musalkatim niye sana gelsin veya sana niye geldigini ben bilmiyorum gibi seyler konuşuldu.
Bir gece kiz arkadasim rüyasında onunla perde arkasindan konusmus.
cin ona sen benim yarimsin bende senin yarinim demis.
neyse bu da olunca artik daha önce gitikleri ilk hocaya aylesi bakim yaptirdilar.
ve bu bakim sonucunda
hoca bu varlığın bir seytan taifesinden olduğunu söylemiş. Hemen okumasini yapmis ve sanirim baglandi
cunki arkadasimda korku vesvese kalmadi benimde ruyama artik gelmiyorlar.
bitti gitti.

son kale arkadasimiz sormuş
evet hoca güvenilir bir insan maneviyatta sözü geçiyor.

O hoca bir gün birine demiski muska yazmak vefk yazmak okadar basit deyil demiş
bazen bir vefki yazmak icin gunler aylar bazen de 1yil beklemek gerek demis, herseyin bir saati vakti var demiş.

Neyse benden bukadar.

sevgiler