Annem çok hasta .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feridepy

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 4 sene önce annem şekerr hastası oldu birden bire 500 lere kadar çıkıyordu ne insülin ne haplar hiçbiri fayda etmiyodu. Gitmediğimiz doktor kalmadı en son iyi bi hoca bulup gittik. Babama evde büyü olduğunu daha çok annem üzerinde etkili olduğunu anneme ölüm büyüsü yapıldığını ve babamın aşırı ısrarı sonunda bunu babannemin yaptığını her yıl yenilendiğini söylemiş. Zaten annemler 30 yıllık evli 1 kez bize gelmiş ondada eve muska, domuz yağı vs bırakıp gitmiş.(Gerçektende biz ne zaman biraz kendimizi toparlayıp bişeyler yapmaya kalksak herşey berbat olur. Ben üniversiteyi kazanmıştım 3 sene evvel okulu bıraktım ablam olaylı bi şekilde evlendi birdenbire elimizdeki herşeyi kaybettik vs. ) annem o hoca sayesinde biraz düzeldi ve ben hiç bi zaman babannemin böyle bişey yaptığına inanmamıştım lakin geçenlerde dedem ölüp cenazeye gidene kadar. Yaklaşık 2 hafta oldu ve annem o zamanki gibi hastalandı şekeri tansiyonu çok yüksek her gün hastanedeyiz hiç bir ilaç iğne insülin fayda etmiyor. 30 sene olmuş ve hâlâ geçmeyen kin, nefret.. insan evladına torunlarına bu kötülüğü nasıl yapar senelerdir ve her yıl yenileyerek. Ben gidip babanneme herşeyi açık açık söyleyip ondan artık bizden uzak durmasını isteyeceğim. Doğrumu yapıyorum bilmiyorum sizce ne yapmalıyım..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çpk üzücü bir durum. İnsanlar başkalarına yaptıklaru şeylerin, kendilerine yapılmasından çok korkarlar. Bu yüzden babannene gidip onunla konuşman iyi olur. Belki yakalandığını bilirse korkar. Yada sucu yanına kar kaldığı için cesaret alıyordur. Bir çözüm bulursunuz umarım.

candokia

Kayıtlı Üye
annen için çok üzüldüm :( inancınıza göre korunma yapsanız iyi olacak kıvep in dediği çok mantıklı geldi onun dediklerini yapmanızı öneririm bol şanslar sevgi ve ışıkla :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence babaannene bir oyun hazırla. Evine gidip bor kenara kağıt bırak ve kağıda "ben senin yaptığın büyünün ciniyim de. Büyü ters tepti hemen boz bir daha da yapma falan yaz". Hem biraz korkar hem de belki aklı başına gelir.

Allah annenize şifa versin.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"Evine gidip bir kenara" yazacaktım kusura bakmayın.

feridepy

Kayıtlı Üye
Çok korkuyorum anneme bişey olacak diye allaha havale ediyorum o kadını allah bildiği gibi yapsın. İyi bi dersi haketti babaanne

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Şu an neler hissediyorsun anlıyorum. Aynısı benimde basımda var. Babaannem evimize gelip domuz yağı vs. Sürmüş. İşin kötü yanı kendi oğlunu hasta ediyor. Umrunda bile değil. Allahım nasıl insanlar varya... Kime gittiysek bozamadı büyüyü. Halini çok iyi anlıyorum. Siz yine hocaya gidin. İnşallah annen sağlığına kavuşur. Çok üzüldüm başlığı okuyunca...

shaniavari

Kayıtlı Üye
Bence düşündüğünüz çok mantıklı o yaşta ki bir insan neler görmüş geçirmiş aslında yaptıklarının günah olduğunu biliyor ama kin ve nefret o kadar güçlü bir duygu ki bu konuda yaşı ve tecrübeleri malesef bir işe yaramıyor adeta teslim olmuş bu negatif duygulara gözü sizi bile görmüyor!
Kendisine yaşını ve daha olgun olması gerektiğini ve bu yapılanların karşılığının bu dünyada değil diğer alemde karşılığı olacağını hatırlatın bağıra çağıra değil anlayabileceği gibi kararlı bir şekilde söyleyin Allah yardımcınız olsun, inşallah en kısa zamanda anneniz şifa bulur...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yine bi babaanne vakasi. Vay arkadas insallah buyu yoktur.

Bi baktirin yule ye buyu var mi yok mu diye belkide yoktur
Sayet varsa olum buyusu diyorsunuz bunun hemen bozulmasi lazim. Bildigin katil arkadas :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...