Gelen sesler.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Bundan bir İki Gün Önce sabah namazına mütakip vakti gelmişti birden biraz sesler duydum hemen uyandım dikildim sesler varlık sesleri ve gülme sesleriydi bunu ben bir daha duydum vuuuuuuvv hahahaha diyordu hemen Euzu besmele Çekip Bildim Bütün Duaları Okudum bu olay azcık daha uzadı daha sonrasında ise Müezzinin La İLahe İllAllahh dediğini duydum hemen kosup annemi kaldırıp tekrar yattım garip gelen şu olay ezan yerine o ugultu ve gülme sesleri eğer derseniz yeni kalktıgındandır hemen alışamamışsındır o seslere ama bu olay üc defa üst üste olup geçip gitti ben bunun gibi bir konu daha açmıştım inanın gerçek hatta şu namaz konusu hakkında genellikle uyarılar filan geliyor Olayın En garip Olan Yönü Bu Ezan Sesleri Yerine Gülme Kahkaha Konuşma Uğultu Gibi seslerin gelmesii Sizce Bu nedir Kaç gündür aynı olayları filan yaşıyorum Saygılar Sevgiler...

prensess

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm

Belkide seninle birlikte namaza kalkan varliklar vardir.
Buna benzer bir sey okumustum muraklerden biridi hir gun sabah namazina kalktiginda evde garib sesler duymus sonra gayib den ona ses gelmis.demis ki korkma bizde senle beraber namaza kalkiyoruz demisler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...