Bir arkadaşımın ricası ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Merhaba millet :) uzun zamandır banlıydım tam 1 ay oldu burdan birini facebook aracılığılıyla arkadaş edindim.(Anlam veremediğim bi nedenle) bilgilerimi verdiğim için yasaklandım ve gerçekten saçma geldi.Çünkü zaten alenni vermiyorum özelden gönderiyorum.Herneyse bunu yöneticiler şikayet olarak almasın ricam.Sadece nedenini bilmek isterim.Ben uzatmadan konuya gireyim :

Bi arkadaşım bana özel bi nedenden ötürü bir durugörü medyomuna ihtiyacı oldugunu söyledi.Nedenini soramadım malumunuz özel oldugunu anlattı ve ben de ona " Böyle ( psişik bi takım yetilere sahip ) insanların yeteneklerini bencil amaçlar için kullanamazlar.Bu onları toplumun etkilerine maruz bırakır ve yetenekleri kaybolmaya yüz tutar " dedim.O da " Sen yine de bi sor çok zor durumdayım " dedi.Evet böyle bi durugörü medyumu arkadaş var mı yardımcı olabilecek ?

Teşekkürler ve herkese sevgiler ...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Etraf deli gibi kendini medyum sanan şarlatanlar ile dolu umarım forumunda verdiği kaliteden dolayı burdan böyle bişey çıkmaz diye umuyorum kolay gelsin bulursun iyisinden umarım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakım yapmamız yasak.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
yasakların sebebini bilsem gerçekten tatmin olucam ama gerçerli sebepler olsa çok daha iyi olacak gibi !!!!!!

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
mabet sahiplerinin ve moderatörlerin uyarı niteliğindeki bir çok mesajında şunu diyorlar dı " Özel mesaj ile dahi olsa kişisel bilgiler verilemez,bu sizin güvenliğiniz için "
yasaklanmanızın sebebi budur

Ü

Üye silindi 38107

Her zamanki yaptığınız bakımı yani sayın yule nin yaptığı bakım mı yasak?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yasakların sebebini bilsem gerçekten tatmin olucam ama gerçerli sebepler olsa çok daha iyi olacak gibi !!!!!!
Birinci sebep dolandırıcılardan insanları korumak.
İkinci sebep yetkin kişi olsa bile kayıt tutma zorluğu. Şimdi mesela ben yönetimde değilim, Urum ve Yule ile çok sık görüşemiyorum, eskiden bakım yaptığımda en azından hangi üyeye nasıl bir bakım yapılmış bilgisi korunurdu. Bu her türlü karışıklığı ve oluşabilecek bazı durumları engellemek için şart. Şimdi bir de bakım süreklilik istiyor bazı durumlarda. Yönetimde olduğun zaman belli bir zaman ayırıyorsun mecburen ve bu zamana bakım sürekliliğini de ekliyorsun. Bazı durumlar var ki bir kere baktım hadi git olmuyor.
Şuan tek bakımı resmi olarak sanırım Yule tarot, sayı analizi, yıldızname olarak yapıyor. Özel mesajla bir sorun emin değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...