Rüyama gelen çocuk varlıklar...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4

43887

Rüyalarımda bu sıralar çalışmalarım sırasında bazen olumsuz şekilde etkilendiğim enerjimi çalan varlıkların tesiri altında da kalmaktayım,her ne kadar elimden geldiğince korunmaya çalışsamda ...Ölüler ,hayvanlar,varlıklar bir şekilde yansıyor...bugün sizlerle bir rüyamı paylaşmak istedim bir kaç defa rüyamda görünmüşlerdi ama tuhaftır en çok canımı acıtanda bu varlıklar olmuştur Cinler...Ormanda bir evdeydim tek katlı hatta çatısı samanla kaplıydı,kimsecikler de yoktu ıssız bir ev orada yaşıyordum iki taneydi çocuk görünümündeydiler biri diğerinden çok kızgın ve şımarıktı en çok ta ondan zarar gördüm konuşmak istiyordum konuşturmuyordu, beni sırt kemiğimden yakaladı canımı öyle yakıyorduki , kurtulmak için hatta yaptırdığım Koruma Tılsımımı aradım yanımda değildi cüzdanımda taşıyordum uzaktaydı. Hemen dua okumaya başladım canımı dahada acıtıyor tabi bu arada kendi canıda yanıyordu ve benim bir şekilde ettiğim duayı karıştırmamı sağladı birden unuttum ne söyleyeceğimi, bu sefer başka dualara başladım canımı dahada yakmaya başladı okurken ama kendi canıda yanmaya başladı yapma demeye başladı iki duamı sonunda tamamlamıştım ama gitmiyordu bu sırada tanımadığım hamile bir kadın içeriye girdi hatta cin yakmakla ilgili konuşmalar geçti,ateşle ilgili konuşmalar geçiyordu tam duyamıyordum hatta aile üyelerimden biri bu durum bu şekilde olmayacak diyerek ben evdeyken evin üzerine dışardan bidonla sıvı dökmeye başladı dökülen sıvı neydi bilmiyorum ama benim canımı yakan cin hayır yapma diyerek ikisininde uzaklaşmasına sebeb oldu ,gitmeleriyle gözlerimi açmam bir oldu nasıl uyandıysam kurtuldum demiştim ne enerjim kaldı ne birşey...yorgundum..hemen koruyucu meleğimden bu rüyayla ilgili bağlantımı kesmesi için isteğimi dile getirdim yoksa enerji kalmayacaktı...
ama şuna dikkat ettim bana hep çocuk şelinde geliyorlar önceki gördüğümdede anne anne diye kolumdan çekiştiriyorlardı ben sizin anneniz değilim diye bağırıyordum öyle canım acımıştıki uyandığımda kolumda morluk oluşmuştu ki o gün hiçbir yere çarpmamıştım...

Bu tür rüyalar ve çalışmalar yapan arkadaşlar nasıl kendilerini koruduklarıyla ilgili bilgi verirlerse fikir edinmiş oluruz ...sevgiler...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Koruma yapıldığında mutlaka kişi korunabiliyordu zararlı varlıklardan sakınabiliyordu diyebiliyordum bu konuya verilicek cevapları merakla bekliyorum :)
Yaşadığınız bu durum için geçmiş olsun nefertiti umarım tekrar karşılaşmazsınız

AJA

Elit Üye
Kişinin durumuna yaşamışlıklarına geçmişine ve bilinçaltına göre rüyalarda rahatsız edilmelerde değişiyor.Bende 2 ay kadar bir kedi kılığında olanından rahatsız edildim.Sürekli beni bir şeye ikna etmeye çalışıyordu sadece bunu hissediyordum.Evimi ve kendimi arandırdıktann sonra kesildi.Umuyorum sende bir an evvel o sıkıcı rüyalardan kurtulursun.Çünki böyle bir rüya tüm gününe hatta 2-3 gün yüzün asık gezmeye yetiyor.Ki durumunu biliyorum yakınen.Umuyorum bilmediğimiz bir çözüm yolu sunulur.Bu arada eski tılsım yada vefkler varsa taşımadığın onları kaldırabilirsin.Bazen varlıklar güçlü olabiliyor ve korumalar fayda etmeyebiliyor.

4

43887

çalışmaları yoğunlaştırdıkça özellikle rüyalarımda fazla rahatsız ediliyorum 10 gündür aralıksız yaşıyorum aslında canımı acıtmasalar o kadar sorun olacağını düşünmüyorum çocukluğumdan beri alışkınım böylede devam eder gibi ...arada bazen kızgın öfkeli varlıklar geliyor ,evi tütsü yakarak arındırıyorum taşlarla korunuyorum ama bazen etkisi azalabilir ,tılsımı yeni yaptırdım ama uzağımdaydı..hatta gece çok farklı bir ses duydum ben burdayım der gibi..etrafıma bakındım ama göremedim...görünürse ne yaparım bilmem:(

AJA

Elit Üye
Bir süre çalışmalarına ara vermelisin sanırım.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir süre çalışmalarına ara vermelisin sanırım.
Zaten yapmak istedikleri bu. Bence arttırın çalışmalarınızı. Unutmayın onlarda can taşır ve sıkılır. Sonunda elbet vazgeçecekler. Ama eğer canınız çok yanıyorsa ara da verebilirsiniz.

Çocuk gibi görünme nedenleri belki de sizin çocukları çok seviyorsanız sizin merhametinizi azaltmak için olabilir.

Şu son zamanlar bende farklı farklı rüyalar görüyorum dualarla gitmemeye başladılar. Sanırım aslında canları yanıyor ama biz dua etmeyi bırakalım diye dayanmaya çalışıyorlar. Dua etmek kesinlikle bir çözüm yolu asla duadan vazgeçmeyin.

Korunmak içinse rüyanıza giren cinlerle savaşmayı deneyin savaşan düşman fiziksel anlamda güçsüz bile olsa her zaman tehlikelidir. Bu onları korkutabilir.
Son olarak da yine felak nas ve ayet-el kürsi yi öneriyorum çokça okuyun Hayırlı Günler inşallah en kısa sürede kurtulursunuz.

AJA

Elit Üye
Bazen çalışmalara ara vermek iyidir.Doğru bilsekte yanlış yaptığımız şeyler olabilir.Dua güçlüdür evet fakat faydasız kaldığı zamanlarda olabiliyor.Onlarla konuşmayı denemelisin.Eğer konuşamıyorsan rüyadan ibarettir ve korkulacak bir şey yok.Bilincin aktif olduğunda sana rüyalarda oynayabilir.
Ayrıca o bahsettiğin tılsım yanında olması gerekmiyormu ?

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dualar ve ayetler en güçlü silahtır. Bir Müslümanın en güçlü silahı duadır. Hem nasıl en güçlü silah olmasın ki ? Cini de yaratan ALLAH. Onu yaratana dua etmek cinle savaşmanın en iyi yolu.

Sayın Aja haklı. Sadece bir rüya da olabilir. Unutmayı deneyin, düşünmeyin. Bakalım yine tekrar edecekmi.

4

43887

Zaten yapmak istedikleri bu. Bence arttırın çalışmalarınızı. Unutmayın onlarda can taşır ve sıkılır. Sonunda elbet vazgeçecekler. Ama eğer canınız çok yanıyorsa ara da verebilirsiniz.

Çocuk gibi görünme nedenleri belki de sizin çocukları çok seviyorsanız sizin merhametinizi azaltmak için olabilir.

Şu son zamanlar bende farklı farklı rüyalar görüyorum dualarla gitmemeye başladılar. Sanırım aslında canları yanıyor ama biz dua etmeyi bırakalım diye dayanmaya çalışıyorlar. Dua etmek kesinlikle bir çözüm yolu asla duadan vazgeçmeyin.

Korunmak içinse rüyanıza giren cinlerle savaşmayı deneyin savaşan düşman fiziksel anlamda güçsüz bile olsa her zaman tehlikelidir. Bu onları korkutabilir.
Son olarak da yine felak nas ve ayet-el kürsi yi öneriyorum çokça okuyun Hayırlı Günler inşallah en kısa sürede kurtulursunuz.

Düşüncelerinize katılıyorum bu konuda özellikle güçlü olmalısın ,korkarak çalışmaları bırakırsan senin güçsüzlüğünle senle daha çok uğraşırlar çünkü ben bunu çocukluğumdan beri yaşıyorum tabi sadece kötüler değil bana ışık olan ruhaniler de var ...
çocuk konusunda tespitiniz doğru öyle bir yapım var ve meleklerden mesajlar adlı kartlarımla gördügüm rüya hakkında bilgi istediğimde , bana direk çıkan msj: sana çocuklara yardım etmek için yeni fırsatlar getirmekten zevk alan bir koruyucu melek olarak ben yanındayım.Bütün yapman gereken senin etki alanındakileri fark etmelisin .Senin yaradılışını anladığımdan ve sana ancak tutkularına,yetenek ve ilgi alanlarına uyan durumları getireceğimden emin ol.Sen her yerde çocuklar için bulunmaz bir nimetsin msjını aldım ve gördüğüm rüyadan sonra aynı gün içinde 3 kere aldım bu msjı ve tüylerim diken diken oldu...
Bu tür çalışmalar uygulayan hangi inançta olursak olalım zaten duaları dilinden düşürmemelidir, koruma yöntemlerini bilmelidir...sevgiler...

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Düşüncelerinize katılıyorum bu konuda özellikle güçlü olmalısın ,korkarak çalışmaları bırakırsan senin güçsüzlüğünle senle daha çok uğraşırlar çünkü ben bunu çocukluğumdan beri yaşıyorum tabi sadece kötüler değil bana ışık olan ruhaniler de var ...
çocuk konusunda tespitiniz doğru öyle bir yapım var ve meleklerden mesajlar adlı kartlarımla gördügüm rüya hakkında bilgi istediğimde , bana direk çıkan msj: sana çocuklara yardım etmek için yeni fırsatlar getirmekten zevk alan bir koruyucu melek olarak ben yanındayım.Bütün yapman gereken senin etki alanındakileri fark etmelisin .Senin yaradılışını anladığımdan ve sana ancak tutkularına,yetenek ve ilgi alanlarına uyan durumları getireceğimden emin ol.Sen her yerde çocuklar için bulunmaz bir nimetsin msjını aldım ve gördüğüm rüyadan sonra aynı gün içinde 3 kere aldım bu msjı ve tüylerim diken diken oldu...
Bu tür çalışmalar uygulayan hangi inançta olursak olalım zaten duaları dilinden düşürmemelidir, koruma yöntemlerini bilmelidir...sevgiler...
Çocuklar için bulunmaz nimet olduğunuz için size oradan yaklaşıyorlar. Çünkü biliyorlar kisiz çocuklara rüyanızda da zarar veremezsiniz. Ama madem bunu kullanıyorlar ben derim ki rüya aleminde ipler sizde olduğundan bir bilim kurgu tarzı filme çevirip rüyanızda onları alt etmelisiniz.
Unutmayın siz onlardan daha güçlüsünüz !

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgili nefertiti, sizin rüyaniza yön veren seyler o cocuklar degiler daha cok icinde bulundugunuz o orman evi, cinler elbette cocuk kiligina girebilirler fakat sizin rüyanizdaki cocuklar cin yada negativ varliklar degiller, siz zaten bir takim calismalar yapiyorsunuz mental boyutunuzu yükseltmek adina fakat rüyaniza bakilirsa bir seyleri eksik birakiyorsunuz buda evin catisinin saglam olmamasi ile yansiyor, aslina bakarsaniz o cocuklar sizin hizmetcileriniz konumunda, her insanin bilincinde olsun olmasin hizmetcileri vardir, onlarin öfkesini üzerinize cekmenizin sebebi onlari ihmal etmis olmanizdan kaynaklaniyor.

Kusuruma bakmayin istedigim gibi izah edemiyorum, türkce skintisi, size kisaca önermek istedigim sey su calismalarinizi gözden gecirin, birseyler eksik kaliyor.O cocuklar size aslinda düsman degil dostlar.

4

43887

Bazen çalışmalara ara vermek iyidir.Doğru bilsekte yanlış yaptığımız şeyler olabilir.Dua güçlüdür evet fakat faydasız kaldığı zamanlarda olabiliyor.Onlarla konuşmayı denemelisin.Eğer konuşamıyorsan rüyadan ibarettir ve korkulacak bir şey yok.Bilincin aktif olduğunda sana rüyalarda oynayabilir.
Ayrıca o bahsettiğin tılsım yanında olması gerekmiyormu ?

sevgili Aja ara vermekle ne demek istediğini anlıyorum,meditasyonu,taşlarla ilgili çalışmalarım bu sıralar melek enerjileriyle fazla fazla çalıştım ve rüyalarımın bilincindeyim rüyalarla ilgili çalışmalarım var yorumculukta yapıyorum o yüzden hangisinin hangi tür rüya olduğunun farkındayım ve rüyalarda özellikle ölü insanlar varlıklar,ruhaniler yada yaşamımda farklı şekilde yaşadığım olaylar muhakkak bana bir işaret yada haber olarak dönüyor...Aslında bu konuda kendimi şanslı da sayıyorum araya cin veya farklı varlıklar girsede, dediğin üzere konuşuyorum artık bazıları konuşuyorlar bazılarıda öfkeli kızgın sana zarar vermek istiyorlar bazıları ise suskun,bu alanda araştırmalar yapıyorum fırsatını bulunca bazı eğitimlere katılacağım :)...Tılsım, tabiki yanımızda bulunması gerekir,biz bayanlar özellikle çantasında taşırlar bende öyle yaptım artık uyurkende yanımdan ayırmamak farz oldu...sevgiler...

sevgili La Edri rüyamı sentezlemeniz hoşuma gitti bende sizin gibi düşünüyorum evet çalışmalarım var ve bu yaşadıklarım özellikle melek enerjileriyle çalıştığım zaman içerisinde oldu ,tabiki eksikliklerim var bende bunları tamamlamaya gayret ediyorum ben kendimi öbür aleme daha yakın bulmaktayım bana verilen bu yetenekleri eğitimle yada kendi çabalarımla, daha iyi bir şekilde yapmak amacımda bu ...sevgiler...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu olanlar herhangi bir rüya olabilir denildi bilinç oyunu vs. fakat konu sahibi enerjisinin gittiğinden bahsetti bilincimizin oyunu enerjimizi azaltabilir mi ?

AJA

Elit Üye
Blinç altımızda yatan negatif duygular açığa rüya yada başka yolla ortaya çıktığında yada birikip depresyon haliyle geldiğnde bana göre enerjimizide düşürüyor.Bunlar benim tecrübelerim.Nasıl herkesin metobolizması farklı çalışıyorsa buda böyle.Fikirler ancak yaşadığımız duruma yaklaşabilir yada yardımcı olabilir.Okuduklarımızdan daha çok yaşadıklarımızla bilinçliyiz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bilinçaltıda olabilir ama çocuk cinler olmasıda bir ihtimal. Çocuk cinler fazla tek başlarına kalmazlar gördüğünüz hamile kadın anneleri olabilir. Öfkelerini çekicek birşey yapmış olabilirsiniz. Uyandığınzda enerjinizde bitmiş. Tüm belirtilerden bunu çıkardım ben.

4

43887

Bilinçaltıda olabilir ama çocuk cinler olmasıda bir ihtimal. Çocuk cinler fazla tek başlarına kalmazlar gördüğünüz hamile kadın anneleri olabilir. Öfkelerini çekicek birşey yapmış olabilirsiniz. Uyandığınzda enerjinizde bitmiş. Tüm belirtilerden bunu çıkardım ben.

bilinçaltı... herşey bilinçaltında saklıdır:) ,önemli olan bu ayrımın bilincinde olmak,rüyalarımdaki tanımadığım insanlar,ölüler ,ruhani varlıklar,ışık şeklinde yansıyan varlıklar ve en az gördüğüm cinler hepsinin ayrımına varıyorum ki bence herkes rüyasının farklılığını anlayabilir,ben bu rüyama yatmadan önce Başmelek Razielle çalışma yaptım(Raziel ,ezoterik sırların başmeleğidir) rüyalarımın gücüne inanarak ondan istekte bulundum tabi çalışmalar sırasında bu tür yaşayacağım durumlar olabilir benim için farklı bir deneyimdi ve halen çalışmalarıma devam etmekteyim bu yolda ilerlemek kendini geliştirmek adına bazı sınavlardan da geçeceğiz tabi bu benim düşüncem, çünkü aldığım msjlar psişik anlamda olumlu yönde ilerlediğimi söylüyorlar...Ki meleklerle iletişim eğitimi veren birisiyle irtibata geçtim:) ...

codzombi

Kayıtlı Üye
sayın nefertiti lusid rüya çalışmanızı tavsiye ederim

codzombi

Kayıtlı Üye
Lucid ,astral ,zihin seyahatı çalışmalarım var uyguluyorum :) ama burda bir bağmı kurmaya çalıştınız anlamlandıramadım...

bağlantı şu zarar gördüğünüz rüyalarda varlıklarla olan olaylarınızı kontrol altına alabilirsiniz belki lusid rüya farkındalığıyla? örneğin size zarar vermeye çalışan varlık var rüyanızda siz kotnrol altına alarak güzel bi dayak atabilirsiniz ? veya başka şeyler sınır yok .

AJA

Elit Üye
Rüyada olduğunu anlamak ile o an müdahele etmek zor.Herkes yapamıyor bunu.Astral kadar zor nerdeyse.Tabi bunu yapabilen de elindeki nimeti bilmiyor genelde.Sevgili nefertiti ısrarla çalışmalarının bir kısmına da olsa ara vermelisin.diyorum :) Ayrıca eğer birbirinden farklı bir çok çalışmayı aynı anda yürütüyorsan bu duruma neden olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...