Musallat mı oldular? Veya büyü mü yaptılar? Lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar bundan 1-2 gün önce medyum bir ablanın facebook profilindeydim. Cinlerin musallat belirtileri veya büyü belirtilerini okudum. 10 belirtiden 8 i bende vardı.

2 hafta önce kahvaltı yaparken elimde pembe boyalar gördüm hep merak etmiştim nedir bu diye meğersem cinlerin tacizine uğramışım ondan pembe boya varmış.

Bugün duş alırken omzumda kınaya benzer şeylerin olduğunu gördüm sizce musallat mı oldular nolur yardım edin başıma iş almak istemiyorum

Babama attım olanları bana inanmadı lütfen yardım lütfennn

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
10 belirti nedir acaba? Çünkü bazen internette komik şeylerle karşılaşıyorum bu belirtilerle alakalı.
Anlattıklarınız musallat vs. göstermez.

candokia

Kayıtlı Üye
cinlerle ilgili hikaye edindikten sonra psikolojik olarak aynı duruma kapılma hissi uyandırır gayet normaldir fazla düşünmemeye çalıştıkça korku ortadan kalkar
elinizde boyalar olması normal gözükebilir ışığa baktıktan sonra herhangi bir yere bakınca boyamsı ve jelimsi bir şeye benzeyebilir adı da vitre dir banyoda da omzunuzda kınaya benzer bir şey görmenizde vitre olabilir vitreyi başka bir cisme sıvıya benzetebiliriz hatta ışıktan karanlığa baktığımızda karanlıkta varlıklar olduğunu görebiliriz fakat bir kaç saniye sonra öyle bir şey olmadığını ve orda olmadığını farkederiz size yardımcı olduysam ne mutlu bana sevgi ve ışıkla :cowboy:

derviş0

Kayıtlı Üye
namaz kılmıyorsanız namaza başlayın kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz..:) en iyi yardım ve koruma Allahtandır...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Her belirtiye inanma derim her yazana felan geçen bende kendini medyum sanan ordan burdan yazı toplayan bir şarlatanın sitesine denk geldim 20 belirti eklemiş neredeyse hepsi var ama Allah a şükür hiç bir sorunla da karşılaşmadım şimdiye kadar.

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Aylar önce ateist bir bireydim ama şimdi çok şükür dinime geri döndüm. Hiç bir şey bu mutluğu veremez. Tai Chi Chuan haklısın.

Nas ve Felak surelerini ezberledim her saat başı okuyacağım inşallah başıma bir şey gelmez. En kısa zamanda namaza da başlayacağım. Yorum yapanlardan Allah razı olsun hepinize çok teşekkür ediyorum.

Yetkili birisi isterse konuyu kapatabilir

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Neden hep cinlerden söz edilirken hepsi kötülük saçan yaratıklarmış gibi söz ediliyor?Nasılki insanların kötüsü ,iyisi varsa onlarında iyi olanları var...Bu sebeple musallat olma sözü beni rahatsız ediyor.Bazı insanlar cinlerin iman edenleriyle oldukca yakın ilişkiler içinde yaşıyorlar ve bir zararda görmüyorlar.İslam onların inananlarını müminlerin kardeşi olarak tanıtıyor ,bilirsinizki...Birde şu varki musallat dediğiniz şey de öyle herzaman herkese olacak birşey değil.Allah'ın (cc) yarattığı kainat ta belli kanunları ve düzenlemeleri vardır.Hiçkimse; ister cin ister melek istersede insan olsun bu kanunları bozamaz...

derviş0

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Aylar önce ateist bir bireydim ama şimdi çok şükür dinime geri döndüm. Hiç bir şey bu mutluğu veremez. Tai Chi Chuan haklısın.

Nas ve Felak surelerini ezberledim her saat başı okuyacağım inşallah başıma bir şey gelmez. En kısa zamanda namaza da başlayacağım. Yorum yapanlardan Allah razı olsun hepinize çok teşekkür ediyorum.

Yetkili birisi isterse konuyu kapatabilir
Allah yolunda daim etsin kardesim insaAllah sifa bulursunuz.Allaha emanet olun..

BetHolmes

Kayıtlı Üye
Bunun bir cin vakası mı yoksa,psikolojik bir vaka mı olduğunu ayırt etmeniz gerekiyor.İnsan beyninin de bir çok oyun oynayabileceğini de unutmayalım.Belki güçlü bir hoca size yardım edebilir.Ama bunun dışında da Müslümansanız ,Hristiyansanız ya da Yahudiyseniz ibadetlerinizi, ya da farklı bir inancınız varsa meditasyonları, kısaca sizin içinizi rahatlatacak ne varsa onu yapmanızı öneriyorum.Burası dini ya da inançsal bir forum değil lakin metafiziksel olaylar da inancın kapsamı altındadır. Bu konuda verilen önerileri dini diye eleştirmemek lazım diye düşünüyorum.Saygılar

emrahazad

Kayıtlı Üye
Cildinizdeki pembeliklerin bir cilt hastalığı olduğunu biliyorum cildiyeye görünün ilaçla bir haftada kaybolur lekeler yani herşeyi varlıksal algılamayın yani tahminime göre enerjisel varlıklar böyle gelip hafifce iz bırakıp gitmez gelirse zaten siz burada yazamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...