Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Melekleri Rüyalarınıza Çağırmak..

Rep Puanı : 1145
    Ettiği Teşekkür
    677
    321 mesaja 490 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Melekleri rüyalarımda pek görmüyorum şu sıralar ama hayatımda oldukları kesin bu konuda fazla konuşmamak da lazım çünkü bir daha göremeyebilirsiniz en alıngan varlıklardır gizliliği severler küserlerse bir daha gelmezler bu da kötü oluyor

""ACTURIAN""

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6657
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.024 mesaja 3.343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı Bulut_atlası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melekleri rüyalarımda pek görmüyorum şu sıralar ama hayatımda oldukları kesin bu konuda fazla konuşmamak da lazım çünkü bir daha göremeyebilirsiniz en alıngan varlıklardır gizliliği severler küserlerse bir daha gelmezler bu da kötü oluyor
    Özellikle değinmek istiyorum bu konularda fazla konuşmamak lazım.. bence bu yapılan çalışmalara göre değişiklilik gösterir , ki melek enerjileriyle çalışan ,eğitim veren kitaplar yazan bir eğitmenin sözleri benimde irtibatta olduğum ,,özellikle yaşadıklarınızı başkalarına anlatın merak etmeyin sihri bozulmaz ,nazar değmez .Tam tersi ,siz bunları anlattıkça çekim yasası devreye girer ,asıl gerçek anlattıkça çoğalıyor diyor ... Dua Dilek ve istekle inançla çalışma yapılıyor ...Sevgiler...

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

3. 2 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    Bulut_atlası (13.09.2014), Selenit (15.11.2016)

Rep Puanı : 1145
    Ettiği Teşekkür
    677
    321 mesaja 490 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Alıntı *nefertiti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle değinmek istiyorum bu konularda fazla konuşmamak lazım.. bence bu yapılan çalışmalara göre değişiklilik gösterir , ki melek enerjileriyle çalışan ,eğitim veren kitaplar yazan bir eğitmenin sözleri benimde irtibatta olduğum ,,özellikle yaşadıklarınızı başkalarına anlatın merak etmeyin sihri bozulmaz ,nazar değmez .Tam tersi ,siz bunları anlattıkça çekim yasası devreye girer ,asıl gerçek anlattıkça çoğalıyor diyor ... Dua Dilek ve istekle inançla çalışma yapılıyor ...Sevgiler...
    Anlatılmalı mı anlatılmamalı mı onu anlayamadım ben bir türlü ama hiç haberim yokken daha çok olay yaşamıştım büyüdükçe göremiyorsun galiba

""ACTURIAN""

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6657
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.024 mesaja 3.343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Bugün meleklerle iletişim hakkında yaşadığım farklı bir deneyimimi anlatmak istiyorum ,rüyalarımın gücüne inandığım için iletişimimi daha çok rüya kanalıyla yapıyorum,iki üçgündür gece uykuya dalmadan meleklerle iletişim için bir nevi dua meditasyon yapıyorum sonrasında ikidir kulağıma sesler gelmeye başladı müzik aletinin çıkardığı ses gibi ama değil farklıydı ve bir kaç dak .sonra tekrarladı tabi gece yarısı ben biraz ürktüm iletişim için hazır olmadığım için koruyucu meleğime yöneldim,kesildi o an 2gün devam etti sonraki gece sabaha karşı 5.30 da uyandım garip bir takırtı ;ama beni uyandırdı ,etrafa bakındım kimse yok hatta seslendim aile bireylerine çıt yok gezindim herkes uyuyor o kadar netti ki duyduğum ses uykuda işitmemiştim odaya baktım kimseden çıt çıkmıyor birden gözüme bir kitap çarptı yere düşmüş (Melek Rüyaları) şaşırdım bu kitabın burda ne işi var dedim çünkü yeri kitap odasındaydı ben bir işaret olduğuna inandım ki öylede... Melek enerjileriyle çalışmaya başladığımdan beri hayatımdaki değişimleri fark ettim bana sadece pozitif anlamda değil ,nereden zarar alacağım konusunda da yardım ediyorlar bunun farkına varmak anlatılmaz bir duygu...Herkesin kendi meleğiyle bütünleşmesi dileğiyle ,hiçbir zaman yanlız değiliz onlar heran bizimle Eğer sizde meleğinizle irtibat halindeyseniz bizlere ışık tutmak amaçlı deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz ...sevgiler...

Konu *nefertiti* tarafından (18.09.2014 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

6. 3 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    Bulut_atlası (18.09.2014), Ecominko (15.01.2017), Selenit (15.11.2016)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 109
    Ettiği Teşekkür
    165
    30 mesaja 54 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Meleklerle her iletişime geçmeye çalıştığımda öyle rüyalar görüyorum ki günümüz Hollywood senaryoları yanında hiç kalır. Ya ben beceremiyorum (ki %100 öyle) ya da benim koruyucu meleğim ağır sembolizmi seviyor. Ama yine de meleklerle iletişim kurma çabamdan vazgeçmeyeceğim.

May the bridges I burn light my way.

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Bebek istediğimde tıbbi bir sorun olmamasına rağmen 1,5 sene olmadı bende kuranı bu niyetle hatmetmeye ve hergün aptes alıp meleklerle blokajları kaldırma, şifa bulma adına içimden geldiği şekilde çalışmalar yapmaya başladım. Aylar geçti her ay hamile olmadığımı öğrenip üzüldüm ama bu çalışmalarla herşeyi Allaha bıraktım. Bir gece rüyamda benim boyumda çocuk melek heykelleri gördüm hepside kıbleye doğru diz çökmüş dua ediyorlardı yüzleri görüp görebileceğim herkesten daha güzeldi. Uyanınca la-edriye anlattım ve bir test aldım hamile olduğumu öğrendim. Bana göre rüyamın anlamı içtenlikle bebek isteyişime meleklerde amin diyorlardı ve okuduğum dualar, melek çalışmaları sayesinde oldu İşin tuhafı ertesi günde melekli bir rüya gördüm yine la-edriye yazdım bu defa melek mikail veya melek cebraildi ama hiçbişe hatırlayamıyorum halbuki o rüyadan çok etkilenmiştim.

9. 3 kişi Selenit üyemize teşekkür etti:
    KuRt176 (29.03.2017), La-edri (15.11.2016), lviv angeles (16.11.2016)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Hata burda işte!Bu konuda çabalamayın,zorlamayın.Bir kez işaret isteyin ve unutun.İşareti aramaya koyulup zihin ve egoyu işe karıştırmayın.Geleni alın.
    Zamanla ilerletirsiniz ,kitaplar var bu konuda izlenecek yolu açıkça gösteren.Ben beceremiyorum diye birşey yok.Melekler beceriye bakmaz.İnsan ayırımıda yapmaz.
    Forumda bu konuda çok bilgi var okumanızı öneririm.Gidişatı net olarak anlarsınız.Birde unutmadan;Doreen Virtue &Melissa Virtue "Melek Rüyaları"kitabını tavsiye ederim.

¡Gracías a Dios por todo!

11. 2 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    Anosia (16.11.2016), Selenit (16.11.2016)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 109
    Ettiği Teşekkür
    165
    30 mesaja 54 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hata burda işte!Bu konuda çabalamayın,zorlamayın.Bir kez işaret isteyin ve unutun.İşareti aramaya koyulup zihin ve egoyu işe karıştırmayın.Geleni alın.
    Zamanla ilerletirsiniz ,kitaplar var bu konuda izlenecek yolu açıkça gösteren.Ben beceremiyorum diye birşey yok.Melekler beceriye bakmaz.İnsan ayırımıda yapmaz.
    Forumda bu konuda çok bilgi var okumanızı öneririm.Gidişatı net olarak anlarsınız.Birde unutmadan;Doreen Virtue &Melissa Virtue "Melek Rüyaları"kitabını tavsiye ederim.
    Sevgili Lviv, huyla alakalı sanırım bu; bir şeyi ya inada bindiriyorum ya hiç yapmıyorum. Ama ilerlemek için bu huyumu da bırakmam gerektiğinin farkındayım. Bugün de Kadıköy'e gidecektim zaten, önerdiğiniz kitaba bakacağım, teşekkürler!

May the bridges I burn light my way.

13. Anosia Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (19.11.2016)

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 1093
    Ettiği Teşekkür
    456
    326 mesaja 541 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı miriso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elhamdü lillahi rabbil alemin.errahmanirrahim.maliki yevmiddin.İyyake nabüdü ve iyyake nestein ihdinessıratel müstakim.sıratellezine en amte aleyhim gayrilmağdubi aleyhim ve leddallin.amin.

Hamd alemlerin rabbi merhametli olan merhamet eden ve din gününün sahibi olan Allah a mahsustur.

Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola nimete erdirdiğin kimselerin gazaba uğramayanların sapmayanların yoluna eriştir..........

İnşaAllahu teala anlatabilmişimdir..Allah dururken başka yardımcılar mı edineceğiz ?

Ebû Hüreyre ile Ebû Saîd el–Hudrî radıyallahu anhümâ’dan rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
    “Bir topluluk Allah’ı zikretmek üzere bir araya gelirse melekler onların etrafını sarar; Allah’ın rahmeti onları kaplar; üzerlerine sekînet iner ve Allah Teâlâ onları yanında bulunanlara över.”

Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
    “Allah Teâlâ’nın yollarda dolaşıp zikredenleri tesbit eden melekleri vardır. Bunlar Cenâb–ı Hakk’ı zikreden bir topluluğa rastladıkları zaman birbirlerine “Gelin! Aradıklarınız burada!” diye seslenirler ve o zikredenleri dünya semâsına varıncaya kadar kanatlarıyla çevirip kuşatırlar. Bunun üzerine Allah Teâlâ, meleklerden daha iyi bildiği halde yine de onlara:
    – “Kullarım ne diyor?” diye sorar. Melekler:
    – Sübhânallah diyerek seni ulûhiyyetine yakışmayan sıfatlardan tenzih ediyorlar, Allâhü ekber diye tekbir getiriyorlar, sana hamdediyorlar ve senin yüceliğini dile getiriyorlar, derler. Konuşma şöyle devam eder:
    – “Peki onlar beni gördüler mi ki?”
    – Hayır, vallahi seni görmediler.
    – “Beni görselerdi ne yaparlardı?”
    – Şayet seni görselerdi sana daha çok ibadet ederler, şânını daha fazla yüceltirler, ulûhiyyetine yakışmayan sıfatlardan seni daha çok tenzih ederlerdi.
    – “Kullarım benden ne istiyorlar?”
    – Cennet istiyorlar.
    – “Cenneti görmüşler mi?”
    – Hayır, yâ Rabbi! Vallahi onlar cenneti görmediler.
    – “Ya cenneti görseler ne yaparlardı?”
    – Şayet cenneti görselerdi onu büyük bir iştiyakla isterlerdi, onu elde etmek için büyük gayret sarfederlerdi.
    – Bunlar Allah’a neden sığınıyorlar?”
    – Cehennemden sığınıyorlar.
    – “Peki cehennemi gördüler mi?”
    – Hayır, vallahi onlar cehennemi görmediler.
    – “Ya görseler ne yaparlardı?”
    – Şayet cehennemi görselerdi ondan daha çok kaçarlar, ondan pek fazla korkarlardı.
    Bunun üzerine Allah Teâlâ meleklerine:
    – “Sizi şahit tutarak söylüyorum ki, ben bu zikreden kullarımı bağışladım” buyurur. Meleklerden biri:
    – Onların arasında bulunan falan kimse esasen onlardan değildir. O buraya bir iş için gelip oturmuştu, deyince Allah Teâlâ şöyle buyurur:
    – “Orada oturanlar öyle iyi kimselerdir ki, onların arasında bulunan kötü olmaz.” Sadaka rasulullah..

Kalbe gelen hâtıranın iyi mi, kötü mü olduğunu anlamak için ölçü, dînimizin bildirdiği emir ve yasaklara uygun olup olmamasıdır. İslâm dîninin beğendiği şeyler iyidir ve melek tarafından ilham edilmiştir. İslâm dîninin beğenmediği ve yasakladığı şeyler, kötüdür ve şeytan veya nefis tarafından kalbe vesvese verilmiştir. Dînini iyi öğrenen bir Müslüman, kalbine gelen hâtıranın ilham veya vesvese olduğunu, kendisi de anlayabilir. Eğer kendisi anlayamaz veya karar veremezse, İslâmiyet'i bilen ve tatbik eden hakîkî İslâm âlimlerine sorarak veya onların kitaplarından okuyarak öğrenir.[2]

Helal yiyen kimse, "ilham" ile "vesvese"yi birbirinden ayırır. "Vesvese", dua ederek, zikrederek azalır ve yok olur. "Vesvese" de "ilham" da devamlı olmaz.[1].............

meleklerim diye bir şey yoktur Allahın görevli melekleri vardır..O yazar müslümanlarında ilgisini çekmek açık bir şekilde Allahtan başka yardımcı dost edindirmek sirk koşturmak adına Allah ın melekleri diye kullanmış..Allahın kuranda överek bahsettiği has samimi bir mümin nasıl olur da Allahtan başkasını anar Allahtan başkasından ümit ve yardım bekler söyler misiniz? hiç kuran okumuyor musunuz? Allah tan başka yardımcı,dost ve ümit beklenecek varlık yoktur.. Ozaman neden sevgili meleklerinize soruyorsunuz da ellerinizi açıp Allah a sormuyorsunuz?..O kndırkçı yazar Allaha dua ettiğimizde cevap geç geliyor ama meleklerden hemen gibi cevaplar vermişti hatırladığım kadarıyla... Mümin böyle safsatalara inanır mı mümin uyanık olur.Böyle saçma şeylerden ümid beklemez her şeyi Allahtan diler onun Allahtan başka yardım istediği veya andığı zikrettiği hiçbir şey yoktur...Allahın türlü melekleri vardır bu melekinde görevleri vardır bazı melekler Allahı durmadan zikreder ve taat eder..yoksa melek gelsin ona bir şey söyleyeyim meleğim şöyle mi diye o da kalbime ilham etsin doğrusunu söylesin
    böyle saçma bir şey yoktur kardeşlerim bu safsatalara inanıp güvenmeyin imanı zayıf olan hemen bunlara aldanıp güvenir inanır bende eskiden bunlara inanmıştım-Allahın sıratı müstakim yolunu bulmadan önce- bunlar safsatadan başka bir şey değildir hiçbir faydası doğruluğu yoktur hiçbir yerde geçmez.kafirin teki bunları yazmıştır tanrının melekleri diye bizim Türkte Allah adı altında bunları zayıf imanlı müslüman kardeşlermize yutturmuştur inanmayın kardesim onlar asıl melek dedikleri müslümanın imanını çalmak için her an halihazırda bekleyen kafir şeytani ifrit cinleriyle iletişime geçittirmektir sizi..Rahmet melekleri böyle bir şey yapmaz onlar Allah ı ananın yanına gelirler selam verirler sadece....onun yerine açın kitabımız kuranı içiniz nurla dolar...bu boş hurafe gavur işlerine inanmayın kardeslerim...
    Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Müslüman insanlar zaten Allah'tan yardım istiyor. Burda meleklere tapma ya da sadece meleklerden medet ummak söz konusu bile değil. Şöyle bir örnek vereyim; sen Allah'tan yardım istiyorsun, Allah da sana yardım etmesi için melekleri görevlendiriyor. Do you understand ?

Ben bir aynayım; bana bakan kendini görür.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)