Neydim ne oldum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sorgu

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkeze merhaba sadece neler olduğunu çözemiyorum şöyle anlatayım; 19 yaşındayım hayatım boyunca aldığım herhangi bir karardan veya yaptığım herhangi bir şeyden pişmanlık duymadım çünkü herşeyi düşünerek sonunu kabul ederek yaptım kimsenin arkasından konuşmamaya çalıştım benim sorunum şu eğer ki bir sorunsa tabi kendimi bildim bileli hiç bir zaman aileme yakın hissedemedim bana karşı hep iyiydiler fakat bende hep bir soğukluk vardı insanlara karşılık beklemeden hep yardım ettim art niyetim hiçbir zaman olmadı ve son 1 senedir hiç kimseye bir şey hissedemiyorum içim bomboş tek istediğim insanlara yardım etmek psikolojik yeteneğim iyiydi arkadaşlarıma verdiğim öğütler den tutun onlarda olan psikolojik bir sorununa kadar yardım ettim öyleki bazıları doktora gitmek yerine bana geliyorlardı yani anlatmak istediğim bir zamanlar gururum,şerefim,onurum her duygum varken birden bire hepsi yok oldu ne birine gurur yapar oldum nede ego,hırs,sevgi sadece hiçbirşey insanları umursuyordum fakat dediklerini asla öyleki şu anki sevgilim bulunduğum şehirdeki çoğu kişiyle yatmış fakat ben içindeki iyiliği görebiliyordum hiçkimsenin dediğini umursamıyorum ilk buluşmamızda kendine bir labirent yaratmışsın çıkışı biliyorsun fakat çıkmıyorsun dedi evet gerçekden kendi labirentimdeydim hatta çoğu kez aynı yolları bilerek geçmiştim anlatmak istediğim insan gibi hissetmiyorum insan-i duygularım yok oldu psikolojik herhangi bir sorunum yok sayılır istediğim zaman soğuk kanlı istediğim zamanda sıcak olabiliyorum dediğim gibi insan-i duygularım yok herhangi birini defalarca hata yapmasına rağmen affedecek kadar sıcak kanlıyken herhangi birini hiçbirşey hissetmeden öldürebilcek acı çektirecek kadarda soğuk kanlıydım 4 yıldır hiç ağlamadım başıma onca şey gelmesine rağmen istediğim an herhangi bir duygumu ortaya çıkartabiliyorum fakat genellikle soğuk kanlıyım korkum yok insanlara yardım etmeyi seviyorum hatta şöyle söyleyim bir kız benden hoşlanıyormuş bi arkadaşım parti düzenliyordu kızda zengin eğer çıkarsam destek olcakmış 2 bin tl gibi bir civarla fakat insanları hiçbir zaman kullanmadım ve reddetdim bir ara ışık işçileri,yıldız tohumları hakkında okumuştum fakat o yazanlara inanmıyorum insan beni anlamıyor dediklerimden merak ettiğim şu ben insanmıyım? insanı insan yapan en büyük özellik hisleri,duygularıdır ya benimkiler nerde? depresyonda değilim antisosyal değilim ve yahut sosyopat değilim şiir yazarım resim çizerim içkim sigaram var peki ya hislerim ? sadece merak ediyorum yoksa ki halimden memnunum özümde ne var? ayriyetten kız arkadaşımda benim gibi sayılır fakat onun hisleri var inan ki içim bomboş karanlıkta yürüyorum gülümseyerek fakat neden diğer insanlardan farklıyım her zaman ortamdaki dikkat çekici olan olmuşumdur ben istemesemde sessizimdir genelde onurun fazlası ego gururun fazlasıda kibirdir hepsinden arındım durduk yere 2 ay öncesine kadar müslüman değildim 1 haftalığına onca günahım varken nasıl kendime müslüman diyebilirdim ki yasaklara uymamıştım içki,zina vb fakat şuan gerçekden inanıyorum ve imanım var fakat kendimi bir türlü yakın hissedemiyorum hiçbirşeye kendimi buraya ait hissedemiyorum aileme dostlarıma dünyaya ve ne kadar çok kaldım yalnız kalabalıklar için de bilemessiniz şuan beni gerçekden anlayan tek sevgilim fakat oda açıklama getiremiyor nefsime düşmedim çoğu zaman sadece içimden geldiği için günahını kabul ederek yaptım herşeyi fakat ruhum neden böyle kalbim varmıydı ergenliği bitirelide çok oldu başka varlıklarada inanıyorum peki ya melezmiyim hayır melezlerde saçma geliyor bedenim toprakdan,çamurdan,balçıkdan bir insan görünüşüyken içimdeki ne? yardım istemiyorum kimseden sadece düşüncelerini öğrenmek istiyorum ki yardım edebilirmisiniz bilmem? buarada seneye psikoloji bölümüne gidicem yani normal bir hayatım var hatta kimine göre mükemmel fakat kimin nasıl birine ihtiyacı varsa ona öyle tanıttım kendimi ve yardım ettim herkez beni başka anlatır ve gerçekdende maskeyi uzun zaman takarsan ardındaki kişiliği unutuyormuş insan benim varlığımı tanımlayacak bir ademoğlu varmı ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok fazla benmerkezcisin. Bir insan kendini bu kadar düşünür mü? Bende kendimi uzun uzun düşünsem mutlaka kötü yönlerimi başlarım sıralamaya. Benim tanımım bu, alınmazsınız umarım.

Kişilik

Kayıtlı Üye
Duygularından arınmışsın karanlıkta kaybolmuş aydınlığını arıyorsun diğerlerine yardım ederken kendini unutuyorsun büyük ihtimalle 3. göz mü kalp gözü mü ne onlar açılmaya başlıyor sanırsam ama bu çok düşük bir ihtimal sorunun psikolojik bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...