Kalp gözü zararları nelerdir?

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kalp gözümü gerçekten açmak istiyorum bunun birçok sebebi var neden açmak istediğimi ömle anlata bilirim. Öncelikle zararları ve faydaları nelerdir bilenlerin yorumlarını bekliyorum....

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Fazladan bir tane daha gözünüz olur.Görmek istediğiniz şeyleri daha iyi görebilirsiniz.Ama sanırım her şeyi görmek çok da hoş olmazdı.Hayatı yüzüklerin efendisi tadında yaşamak istiyorsanız bilemem.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Öyle şeyler yaşadımki artık kim doğru kim yanlış bilemiyorum. oyüzden yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Korunmasız ve öğretmensiz olursa cok riskli, kalp gözü açılma da en önce sevdiklerini farklı görüyosun domuz kafalı gibi, herkesin düşüncesini okuyabiliyorsun, durumuna bağlı bir işin hayır mı değilmi oldugunu bilebiliyorsun, aynada kendin değişiyorsun en önemlisi bu. Cinlerle rahat iletişim oluyor, yanlız korunma yoksa kötü olanlar kafayı bile yedirtir, bunun gibi şeyler, geliştirdikçe herşey dahada değişir

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Korunmasız ve öğretmensiz olursa cok riskli, kalp gözü açılma da en önce sevdiklerini farklı görüyosun domuz kafalı gibi, herkesin düşüncesini okuyabiliyorsun, durumuna bağlı bir işin hayır mı değilmi oldugunu bilebiliyorsun, aynada kendin değişiyorsun en önemlisi bu. Cinlerle rahat iletişim oluyor, yanlız korunma yoksa kötü olanlar kafayı bile yedirtir, bunun gibi şeyler, geliştirdikçe herşey dahada değişir
Kulağa hem hoş hemfe kötü geliyor her kötü insanı domuz kafalımı görüyoruz? ve aynada neden kendimizi farklı görüyoruz. ?

sekiz8

Kayıtlı Üye
Domuz kafalı bir örnek sadece herkesi de farklı görebilirsin, aynada kendi öz benliğini göreceksin, birde aynalar yoldur cinler için, yani iş cok derinleşiyor

sekiz8

Kayıtlı Üye
Önce huddam ve hadim bağlayın kendinize, kurandan bir ayete sureye asık olun, oda size asık olursa huddam ve hadimi size gelecektir, gece namazını ve 5 vakit namazı kacırmayın, p.tesi ve persembe oruclarını kaçırmayın, gece namazı cok önemli namaza baslamadan gamet getirin ve kılmaya kıldırmaya diyerek niyet edin, bu şekil bir başlangıç çok sağlam olacaktır, gece namazı kıldıktan sonra 100kere berhetiyyenin şerhini okuyun karanlıkta, yardımı olacaktır

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Az önce birşey okudum ama doğrumu ????
Kalp Gözüm acik diyenler...
kalb gözü
manevi aleme acilan ilk kapidir diyebiliriz.

üc türlüdür-

birincisi:
eger cin davetleri falan bu gibi davetlerle ugrasiyorsaniz ilk göreceginiz sey evvela cinler ve onlardan size gelecek olan zarardir. eger davetler okuyup dua lar edip (yani kalb gözünüzü kendi isteginiz ile acmaya ugrasiyorsaniz) kalb gözünüz bunun sonucunda acilirsa ilk göreceginiz sey alemi süflidir ve orada bulunan aklinizin ve fikrinizin hayal edemeyecegi suretlerdeki korkunc ve sizi korkutup sizinle bir maymun gibi oynamaya calisacak olan yaratiklardir. alemi süflinin yaratiklari.. buna cinler devler eger kuvvetli bir davet okuyorsaniz ve aklinizi kacirmadan sabrederseniz bundan sonra simdiye kadarda görmüs oldugunuz o yaratiklardan daha korkunc suretteki ifritleri görürsünüz.
(yeri gelmisken en iyi korunma usulu 7 kat halka cizip her halkayi cizerken ayetel kürsi okuyarak cizmektir)

ikincisi :
okumadan etmeden kendi kendiligine birden bire acilan kalb gözüdür. bununda cesitli sebebleri vardir. bu sebeb herne olursa olsun basina sonucu delilik olur aklinizi bir daha geri kazanamazsiniz. cinlerin elinde maymun gibi hertürlü pislige maruz kalirsiniz.. allah muhafaza etsin. bu kisileri iyilestirmek coooookkk zordur. ama okudugunuz zaman dua ettiginiz zaman yaniniza gelen ervahi görürler. ama ervah onlara yüz vermez.. konusmazlar.

ücüncüsü :
tasavvuf yolunda olan bir kisinin kalb gözünün acilmasidir. mesela dervis kisi günlük vazifesini yaparken birden uyku bastirir veya tamamen uyur ama uykusunda bile kendindedir. yani 100 de 100 uyumuyordur. halen düsüncelerine hakimdir. uykuda oldugunu biliyordur. ve uyurken bile istedigi seyi düsünebilir.. hatta öyleki uykuda iken vucuduna konan veya basi üstünde ucan bir kücücük sinegin sesini bile duyar.
iste tam bu halde iken yani uykusunda bilincli iken evvela ervah görünür, yani hemen korkunc suretler veya cinler görünmezler. cünkü onun kalbini acan bizzat Allahü tealadir. ve o dervisin derecesini yükseltmek ve daha cok manevi lezzetler tattirmak ve derinlere daldirdikca daldirmak icindir. ama hala kalb gözü acilmamistir. dikkaat edin. bundan sonralari dervis cogu uyku vaktinde yani uyurken veya zikir esnasinda bile kendinden gectigi zamanlar bile etrafinda kendisi ile beraber zikir yapan ervahi (insan suretinde ama cok nurlu bir surette) görür.. kesinlikle hic bir korku hissi olmaz. hatta öyleki ervahi ilk gördügü vakitler ervah bile sasirir bu bizi görüyormus gibi bize bakiyor derler.. onlarda dervise bakip gülümserler. daha sonraki rüyalarinda evvela gök yüzüne cikarip hic bir gözün görmedigi manevi alemden bazi yerleri dolastirirlar. yani evvela rüyalarla alistira alistira kalb gözü acilir.. daha hala kalb gözü acilmaz. amma dervis bunu bir kisiye dahi söylese sir verse asla bir daha bu rüyalari göremez ve ervahida göremez.

eger sir vermese manevi alemde olanlari ve gördüklerini kimseye söylemese bu olaylar bir müddet devam ettiktan sonra ervahi zikir meclisinde camilerde (ama her camide degil) bazi camilerde. ve k.kerim okunan yerlerde. dini sohbet edilen yerlerde görmeye baslar. cok güzel surette ayni normal insan gibi ama cok nurlu olarak ayanen görmeye baslar. yine kimseye sir vermese bir müddet böylece devam eder. sonrada konusmaya baslarlar. , yine kimseye sir vermese , o dervisi ziyarete gelirler. yine sir vermese her isinde yardim ederler. yine sir vermese ervah bu dervisi alip gök yüzüne cikarirlar. ama ruhen yani hayal görür gibi ama sanki gercek dünya gözü ile görür gibi ve hissederek o ani yasar. yine sir vermese ve vazifelerine devam edip manevi dereceler kat etse bu sefer melekleri görür ama melekler onunla konusmazlar bir müddet böyle devam eder, sir vermese onlarda ervah gibi en sonunda dost olurlar. amma bir kere bile bir günah islese hemen aninda manevi derecesi düser ve alemi gaybten dislanir.

alemi süfliyi görmek dervisin kendisine kalmistir. amma dervis dilerse o alemde tasarruf eder...

alemi süfliyi ise anlatmak kabiliyeti yoktur. yani orda yasanan lari ve gördüklerinizi anlatmak icin türkcenin harfleri 28 degil 28 bin olmasi ve konustugumuz cümlelerin 80 bin degil 80 milyon olmasi lazimki : olanlari görünenleri orada yasananlari anlatma kabiliyyeti olsun. yada horoz veya kedi veya yarasa veya afedersiniz esek veya kertenkele veya yilan veya bunlara benzer bir hayvan olup o alemi görmek lazim. yada en iyisi fotograflarini cekip foruma koymak olurdu :

horoz kani ile yapilan veya yarasa gözü ve esek sidigi ile yapilan veya afedersiniz at pisligi ile yapilan veya buna benzer ne kadar pisliklerle yapilan simya (mesela idris hocanin tercüme ettigi bir kitab varya uyunel hakaik orda simya lardan bahsediyorum) varsa veya tasi topragi veya madenleri altina cevirme konulari varsa hepsi bu alemi süfliden calintidir. pardon alintidir. yani o ilimler kaynagi alemi süflidir. ve o alemdeki cinler seytanlar ifritler bu gibi süfli islerle ugrasirlar. sunu bilmemiz lazimki hertürlü kiymetli maden alemi süfliden dir. altin gibi platin gibi , onun icin evliya katinda bir kilo tas ile bir kilo altinin degeri hic bir sey ifade etmez. ikiside aynidir. ama altin daha pis tir. cünkü altinin mayasi alemi süfliden gelir.

simdilik bu kadar tarif edeyim.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Ben kendimi anlatayım yüzeysel; Ben bir kola bağlıyım cok derine girmeden biraz anlatayım, bana el verilmeden öncede boş değildim ama nasibimde varmıs ondan sonra baya açıldı herşey, bazı farklılıklar var tabi, mesela ben konsantre olunca bir kişinin gercek görünüşünü görebiliyorum, domuz başlı veya bembeyaz nur benzeri gibi., bizim kolda 4 kişiydik bir kişi çıkartıldı( maddiata cok kullanıldı bu nimet, kumardan batıyordu 1 hafta sonra lotoyu tutturuyodu) bu hocamıza bağlılar paylaşıldı haliyle içinde milyonlarca cinler dahil olmak üzere birçok kolumuza bağlı olanı üstümüze aldık, ben hep imanlı biri olmaya çalıştım bu iş namazıma orucuma cok pozitif etkiledi tabi, gece ezan okuyup teheccüdü cemaat yaptıgımızda tadından yenmiyor, ben rahmetli babamla görüşme hariç pek uçuk şeyler yapmıyorum, boyut değiştirme, zamanda gidip gelme gibi şeyleri benim hocam yaptı bir kaç sefer, bizim kolda gücü kesin kullanacagımız 2 durum var. 1.si erkek cin insan kadın olma durumunda ortaya cıkma cocuk varsa muhakkak müdahale ediyoruz, bunlar bi hocanın asla cözemeyeceği konular, ehliyet gerektirir, biraz olsun konuya yardımcı olmusumdur inşallah

likable21

Banlı Kullanıcı
Ben kendimi anlatayım yüzeysel; Ben bir kola bağlıyım cok derine girmeden biraz anlatayım, bana el verilmeden öncede boş değildim ama nasibimde varmıs ondan sonra baya açıldı herşey, bazı farklılıklar var tabi, mesela ben konsantre olunca bir kişinin gercek görünüşünü görebiliyorum, domuz başlı veya bembeyaz nur benzeri gibi., bizim kolda 4 kişiydik bir kişi çıkartıldı( maddiata cok kullanıldı bu nimet, kumardan batıyordu 1 hafta sonra lotoyu tutturuyodu) bu hocamıza bağlılar paylaşıldı haliyle içinde milyonlarca cinler dahil olmak üzere birçok kolumuza bağlı olanı üstümüze aldık, ben hep imanlı biri olmaya çalıştım bu iş namazıma orucuma cok pozitif etkiledi tabi, gece ezan okuyup teheccüdü cemaat yaptıgımızda tadından yenmiyor, ben rahmetli babamla görüşme hariç pek uçuk şeyler yapmıyorum, boyut değiştirme, zamanda gidip gelme gibi şeyleri benim hocam yaptı bir kaç sefer, bizim kolda gücü kesin kullanacagımız 2 durum var. 1.si erkek cin insan kadın olma durumunda ortaya cıkma cocuk varsa muhakkak müdahale ediyoruz, bunlar bi hocanın asla cözemeyeceği konular, ehliyet gerektirir, biraz olsun konuya yardımcı olmusumdur inşallah
peki kardeşim mesela uzaktaki kişiyide resmine bakarak konsantre olunca gerçek görünüşünü görebiliyormusunuz ?

sekiz8

Kayıtlı Üye
Şöyle söyliyim hocam benim düğünüme gelememişti almanyadaydı, düğünü baştan sona anlatır sorunca, ruhu ayırmak mümkün oluyor, resme konsantre olunca yanına gidebiliyorsun, allah aslında cinlere meleklere ve insanlara ışık hızında hareket yeteneği vermiş, biz bu dünyada bu vücutlara hapis olduk, bazı özel durumlar kazanınca yine mümkün oluyor

han__ozan

Banlı Kullanıcı
Önce huddam ve hadim bağlayın kendinize, kurandan bir ayete sureye asık olun, oda size asık olursa huddam ve hadimi size gelecektir, gece namazını ve 5 vakit namazı kacırmayın, p.tesi ve persembe oruclarını kaçırmayın, gece namazı cok önemli namaza baslamadan gamet getirin ve kılmaya kıldırmaya diyerek niyet edin, bu şekil bir başlangıç çok sağlam olacaktır, gece namazı kıldıktan sonra 100kere berhetiyyenin şerhini okuyun karanlıkta, yardımı olacaktır

kuran dan bir sureye aşık olun ?
bu nasıl oluyo açıklarmısın ?

sekiz8

Kayıtlı Üye
Şimdi şöyle açıklayayım; bir ayetin hüddamı, hatimi, meleği, şeytanı, cini ve bilinmeyen 3 ayrı bağlısı vardır, bir ayeti cok fazla anıp onu kalpten hissetmeyi başarmalısın, mesela ben fetih suresiyle yapıyodum bunu. Gece namazında özellikle anlayarak kalpten okumayı başardıgında cok seyin değiştiğini görürsün. Hüddan cok uzun boylu elleri dizlerine kadar uzanan sarıklı evliya tiplidir. Görürseniz ne oldugunu bilin, kalp gözü için 1 yıla yakın benimle istemesini istedim, bana dua et bekle dedi, sonrasında bana el verecek hoca ayağıma kadar geldi. İyikide bu şekilde olmuş, bi öğretmen ve bir koruma sart bu işlerde

ruban

Kayıtlı Üye
Bu bin kere ihlas fatiha ayetel kürsi okuyarakta olur bu bir hediyedir hakkikatı görmektir gerçegi keşif etmektir verilen keşfe göre degişir ilk cinler görmek gibi elif lam mim 1001 defa okuyarakta ilerlenir kalb gözü veya gönül gözüde denir tasavvuf ta veliligin bir mertebesidir kalb gözü açık olmak ve bunun düzensiz açılması delilige kadar gide bilir

sekiz8

Kayıtlı Üye
Virt olayları açısından, tarikat virtleride açıyormuş, bide galiba en meşhuru 1000ayetel kürsi günlük

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
(yani kalb gözünüzü kendi isteginiz ile acmaya ugrasiyorsaniz) kalb gözünüz bunun sonucunda acilirsa ilk göreceginiz sey alemi süflidir ve orada bulunan aklinizin ve fikrinizin hayal edemeyecegi suretlerdeki korkunc ve sizi korkutup sizinle bir maymun gibi oynamaya calisacak olan yaratiklardir. alemi süflinin yaratiklari.. buna cinler devler eger kuvvetli bir davet okuyorsaniz ve aklinizi kacirmadan sabrederseniz bundan sonra simdiye kadarda görmüs oldugunuz o yaratiklardan daha korkunc suretteki ifritleri görürsünüz. bunu okuduktan sonra biraz korktum. doğrumu bu?

sekiz8

Kayıtlı Üye
Kalp gözü açılınca neden korkunc seyler görünsün ki, hadi göreceksin diyelim allah dayanamayacağın şeyi vermez sana, tabi içinde haram yoksa

derviş0

Kayıtlı Üye
okumalarla zikirlerle havas uygulamalarıyla vs. kalp gözü açmak geçicidir bir faydası olmaz...açılsa bile bir yere kadar..öbür türlüsü ise Allahın çok iyi bir kulu olmak lazım herşeyi ihlasla samimiyetle yapmak lazım...böyle insanlar bazı şeyleri önceden tahmin edebilir hatta hiç şu kadar şu kadar okuyacaksın falan olmadan karşındakini anlar uzaktan birinin ne düşündügunu konustugunuda bazen aklına gelebilir dayanabilecekse kişi Allah görülmeyen şeyleride gösterir..kişiye ve samimi salih kulluğuna bağlı..