Uzaktan şifa ve evrensel zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KimolaKibu

Kayıtlı Üye
İş
YaÅŸamak
Perşembe akşamları yapılan uzaktan şifa çalışmalarına katılıyorum ve çok faydasını da görüyorum. Geçtiğimiz hafta dışarda olmam gerektiği için şifa saatini istemeyerek kaçırdım. Bir iki saat sonra eve gelip yatağıma uzandığım zaman, evrende hiç bir şeyin kaybolmayacağı prensibini hatırlayarak,.... Kanalı vasıtasıyla adıma salınmış bulunan şifa enerjilerini bedenime talep ettim, kısa bir süre içinde o tanıdık, şifa dolu aktarım bedenimi doldurmaya başladı. Merak ettiğim şey gerçekten de bu enerjiyi alabildim mi, yoksa kendi enerjimi mi kullandığım veyahut da kendimi mi kandırdım?:willy_nilly:

AJA

Elit Üye
Emin değilim şifacılardan biri cevaplayacaktır ama kaçırmışsınız sanırım.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Bu işler tarikat hatmeleri gibidir, aldınız muhakkak emin olun

origanum

Yönetici
Evrenden talep ettiğiniz için ondan aldınz, bizden değil. Evrenden enerji çekebilmek çok kolaydır, biz uyumlandığımız için bunu başarırız ve başkalarına da bu yüzden aktarabiliriz. Sizin içinizden çok yoğun his geçmiş ve derinden niyet etmişsiniz ki almışsınız. Tekar yapabilir miyim derseniz bunu bilemeyiz, size bağlı:) Ama şifa enerjilerinden birine uyumlama sonucunda her zaman yapabilirsiniz bu garanti.
Birisinden şifa alabilemek için sizin verim işleminden önce izin vermeniz gerekir, izin vermeyen kişiye şifa gönderilmez zira bu ona iyilik değil enerji alanına saldırı olur. Şifa gönderiminden önce talep eden herkesin adına niyetlenilir ve öyle gönderilir, ayrıca ihtiyacı olan diğer herkese diye ortaya da enerji gönderilebilir o anda, ve ahh bir iyileşsem diye dileği olan kişilere de ulaşabilir. Belki sizinki de böyle olmuştur.

KILICBEY

Kayıtlı Üye
Nasil katildiniz perşembe günü olan calismalara biraz anlatirmisiniz nasil oluyor

KILICBEY

Kayıtlı Üye
Enerji yönlendirme çalışmaları var mi acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...