I-doser mp3

Angelpure

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bu işi tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi? ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama öürenmeyi çok istiyorum.bu ı doser tam olarak nedir nasıl çalışır kullanmak için program mı indirmeliyiz?bir de sadece bilgisayara mı yükleniyor kulaklıkla mı dinlenemek lazım?gibi gibi sorular işte çok sordum galiba ama inşallah cevaplarsınız..astral seyehatla ilgileniyorum şu aralar ve o yüzden bilmem gerekli sanırım.aslında korkmuyor da değilim ama yine de çok istiyorum :-D Teşekkürler

T

Titania.

merhaba arkadaşlar bu işi tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi? ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama öürenmeyi çok istiyorum.bu ı doser tam olarak nedir nasıl çalışır kullanmak için program mı indirmeliyiz?bir de sadece bilgisayara mı yükleniyor kulaklıkla mı dinlenemek lazım?gibi gibi sorular işte çok sordum galiba ama inşallah cevaplarsınız..astral seyehatla ilgileniyorum şu aralar ve o yüzden bilmem gerekli sanırım.aslında korkmuyor da değilim ama yine de çok istiyorum :-D Teşekkürler
Merhaba sitede i doser diye aratırsanız çıkacaktır. Kısaca anlatmak gerekirse değişik dozlarda müzik gibi bişey var onu kulaklıkla dinlediğinde ama dozları sıralı olarak dinliceksiniz . İstediğiniz etkiyi beyine gelen dalgalarla yapılmasıdır işte örnek verirsem mutluluk dozu var lucid rüya için var astral seyahat için var gibi gibi dozlar var. Ama internetteki her doz güvenli değildir . Eğer belirli bir ücret ödeyip satın alırım diyorsanız resmi sitesi var . Ama ücretsiz isterseniz siteyi biraz kurcalayın güncel linklerden indirin. Ben size kısaca anlattım . Siz detaylı olarak siteden öğrenebilirsiniz sevgiyle kalın..

zehter

Kayıtlı Üye
Şu enerji hissedilmsi ile ilgili çalışmanızı atarmısın?