I-doser mp3

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle I-doser hakkında bir şeyler araştırıp sonra eyer isterseniz uygulayın bende I-doser mp3 olanları aşağıda verdim ilgilenen veya isteyen varsa lütfen belirtsin internete güven olmuyor çünkü kimileri bilinçaltınızı etkileyecek frekanslarda koymuş olabilir bu yüzden lütfen güvendiğiniz I-Doser'ları kullanın :)

-Alcohol Buzz (alkol almışsınız etkisi yaratır)

-Astral (beden dışı deneyim)

-Balance (uyuşturucu çeşidi )

-Energize (enerjili hissetmenizi sağlar)

-Euphoria (uyuştucu)

-Focus (ne olduğunu bilmiyorum denemedim )

-Happy (mutlu hissetmenizi sağlar )

-Knock-out (uyuşturucu çeşidi)

-Marijuana (uyuşturucu içmişsiniz hissini sağlar)

-************ual (************ deneyimi yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar)

-Strength (güçlüymüşssünüz gibi hissedersiniz)

Bende olanlar bunlar arkadaşlar iyi forumlar dilerim :)

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Enerji ve astral icin paylasim yapar misin lutfen derya. =)

durubilir

Banlı Kullanıcı
ben sana bütün dozları temin ediyim lilium

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Tesekkurlerrrrr =)

DeryaG358

Kayıtlı Üye
İşinize yaradıysa ne mutlu istediğiniz başka I-doser varsa özel mesaj bölümünden bana yazabilirsiniz :)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Ücretli versiyonlarını tercih ederim bunların beyinde nasıl bir etki yaratacağını bilemezsiniz arada çoc ufak oynamalar yapılsa tehlikeli sonuçlar doğurabilir .

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Ben verdiğim dozların hepsini denedim 2 tanesi hariç özellikle astral olanı denerseniz gerçekten işe yaradığının farkına varabilirsiniz .

Qualified

Kayıtlı Üye
Sahsen uyusturucu etkisine girip ilahi komedya'yi okuyan bir Qualified'in kafasinin icindeki yogunluga bu tür mp3'lerle ulasilabilir mi Derya hanim?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Farklı farklı olanları ( ''çok güçlü'' kategorisindekiler dahil) denedim ya etki etmedi ya da farklı tek etkisi başımı ağrıtması oldu. Yalnız verilen dalgaların patternlerini/kalıplarını kalem kağıda dökebilecek kadar net algıladım. Beyinde etki ettiği bölgeleri de yaklaşık olarak resimleyebildim. I-Doser'in neden herkeste işe yaramadığı aşikar, herkesin beyin dalgalarına ve nöron aktivitesine göre özel hazırlanmalı.

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Farklı farklı olanları ( ''çok güçlü'' kategorisindekiler dahil) denedim ya etki etmedi ya da farklı tek etkisi başımı ağrıtması oldu. Yalnız verilen dalgaların patternlerini/kalıplarını kalem kağıda dökebilecek kadar net algıladım. Beyinde etki ettiği bölgeleri de yaklaşık olarak resimleyebildim. I-Doser'in neden herkeste işe yaramadığı aşikar, herkesin beyin dalgalarına ve nöron aktivitesine göre özel hazırlanmalı.
chillout o zaman bizim bu ı doserları kullanmamız zarar verebilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Zarar verip,vermemesi size bağlı olan bir durum.
Siz gidip orta ve ileri dozlarla başlarsanız tabi ki zararını görürsünüz.Düzgün kullanmanız lazım,düşük dozlardan başlamalısınız ve dinlediğiniz dozdaki etkiyi tam alana kadar onu dinlemelisiniz hemen başka bir doza geçiş yapmamalısınız.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tabii olabilir neden olmasın? Kaç klinik deneyden geçti acaba? Çünkü henüz yeni bir pazarlama malı. TVlerde her gün rezalet olan ama bir çok kişinin satın aldığı ayıplı mal reklamı dönüyor. Ulusal tv lerde bile olan bu aldatmaca neden internet gibi serbest ortamlarda daha rahat yapılmasın ki? Seni denetleyen kimse yoksa sen, vicdanın ve malın neyse onu yedirmeye çalışsan kim ne diyebilecek? Tamam pozitif olun vs. çiçek böcek meselesi diyoruz o başka, ancak ticarette gerçekler esastır duygular değil pek. Evet ticarettir, parayla satılıyor,para verip alınıyor. Siz de para vermeden buradan oradan crackli halini indirdiğinizde size bilişim şubenin hırsızlık işlemi yapmasını sağlayabiliyor. Bal gibi ticaret..

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
İlk önce belirli bir takvime göre dinleyim Gentle kuvvetinden başlamak gerekir daha sonra Moderate ve Semi-Moderate kuvvetine geçilerek dozlardan etki alınması beklenir reset dozu ile birlikte istenilen dozlar hazırlanır her gün düzenli dinlenir etkisi güzel bir şekilde alınır. Direk olarak Semi-Moderate ve üstü dozlar dinlenirse belirli bir planlamaya uygun olmayarak yanınıza kalan sadece baş ağrısı olur bende yaşadım.

tekseleme

Kayıtlı Üye
biraz hort olacak ama bi sorum olacaktı.düşük seviyeden başlayın demişsiniz bu düşük seviye dozların arasına astral seyahat ı doser'i girer mi ? teşekkürler

emir12

Kayıtlı Üye
valla bende hepsi var isteyen olursa paylaşırım