Astral Seyehat Uygulamaları

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar size astral seyehat uygulamalarını anlatıcam ama öncelikle bunun bizzat kendim tarafından uygulandığını söylemek isterim .

Öncelikle her işin başı istemektir bu yüzden inanmalısınız .

-İlk olarak bu uygulamayı gece yarısından sonra yaparsanız daha iyi sonuçlanacaktır
2.adım:Kendinize rahat bir ortam bulun yatağınız rahat olsun çevrenizdeki seslere aldırmayın
3.adım:(I-doser astral seyehat mp3'ünüz varsa onunla daha çok konsantre olabilirsiniz)
4.adım:Beden dışı uygulaması için yakın bir mesafe seçin (amatör olanlar içindir) yatağınızın hemen yanı gibi vs yerler
5.adım:Gevşeyin ve gözlerinizi kapatın sanki iki kaşınızın arasında bir enerji olduğunu sanki bütün vücudunuzu onun yönettiğini düşünün
6.adım:İki kaşınızın arasındaki enerjiye odaklanırken gitmek istediğiniz yeri hayal edin . Sonrasında sağ ayağınızın uyuştuğunu tekrar edin taki bunu hissedene kadar,sonra sol bacağınıza aynı şeyi tekrarlayın
7.adım:Sağ bacağınız uyuştuğunu içinizden tekrar edin hafif bir ağrı olacaktır bu başardığınız işareti sonra aynı işlemi sol bacağınıza uygulayın
8.adım:Artık tüm vücudunuzun uyuştuğunu düşünün hafif bir titreme hissedeceksiniz sakın korkmayın yoksa baştan başlamak zorunda kalırsınız
9.adım:İki kaşınızın ortasına odaklanın ve sanki olduğunuz yerden havalanıyormuş gibi hissedin (amatörler için ilk astral deneyimi bence tavana doğru uçmak olursa daha iyi sonuçlar olabilir)
10.adım:Kendinizi olduğunuz yerden göreceksiniz ve korkabilirsiniz normaldir sizden iki kişi varmış hissine kapılabilirsiniz artık başardınız pratik yaparak daha iyi hale gelebilirsiniz

SİZİN İÇİN BİR VİDEO SEÇTİM İZLEMEK İSTERSİNİZ BELKİ :)
-http://www.youtube.com/watch?v=KouoyPJWAhQ&list=UUXVqmn7fDY4_7Hjtnfu7w-g
-http://www.youtube.com/watch?v=KUh69oTKbRk&list=UUXVqmn7fDY4_7Hjtnfu7w-g

Not : Bunu tiyatro grubumla denemiştik ve içimizden birisi adı Ebubekir di o astral seyehat yaparken kan görmüş ve irkilerek uyanmıştı sonra ona bir ve yattığı yerde kan izi gördük ona korkmamasını söyledim olayın şokunu üzerinden atamamıştı bu arada bir buçuk yıldır bu uygulamayı yapıyorum arada aksatıyorum ama .

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Deneyecegim bunu umarim yapabilirim.

Lusin

Kayıtlı Üye
Ben hiçbir çaba sarfetmeden rüyamda astral seyahat yapabiliyordum.hatta bunun astral olduğunu bilmiyordum bile.türkiyede ve dünyada gitmediğim birçok yeri bu sayede gezdim. Fakat bu konuyu birkaç kişiye açtığımdan beri daha yaşamıyorum.Tamamen bitti.Tavsiyem anlatmayın

DeryaG358

Kayıtlı Üye
eyer bilinçaltınız kapalıysa bunun astral seyehat olup olmadığını bilemezsiniz astral seyehat demek kendi isteğinizle yarı uyku yarı ayık bir şekilde iki tarafta kalırsınız ki bunun farkına öyle varabilirsiniz. Siz diyorsunuz ki ben astrale çıktığımı bile bilmiyordum neyse siz neye inanırsanız ona inanın sadece bilgilendirmek istedim .
Saygularla

gizli45

Kayıtlı Üye
Siz çok yaptınız galiba astral seyahat yeni yapanlara amatör filan diyonuz

berra1606

Kayıtlı Üye
Ben de bırseyler yasıyorum bu astral midir bır acıklık getırıseniz cok sevıneceğim. Uyuduktan kısa bır sure sonra kalkıyorum evım tammaen ynı ısıgı acıyorum baska odalara gdıyorum bir sürü birşeyler yapıyorum gercekten uyanıkmısım gıbı tamamen bılınclı halde oluyorum sonra bırde gozumu yatagımda acıyorum cok korkuyroum sadece gece değil gündüz de oluyor bu gerçekten astralmi ??

lifecool

Kayıtlı Üye
Ben de bırseyler yasıyorum bu astral midir bır acıklık getırıseniz cok sevıneceğim. Uyuduktan kısa bır sure sonra kalkıyorum evım tammaen ynı ısıgı acıyorum baska odalara gdıyorum bir sürü birşeyler yapıyorum gercekten uyanıkmısım gıbı tamamen bılınclı halde oluyorum sonra bırde gozumu yatagımda acıyorum cok korkuyroum sadece gece değil gündüz de oluyor bu gerçekten astralmi ??
Farkında olmadan ister istemez astral durum yaşıyor olabilirsin.