Etrafta dolaşan siyah gölgeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kişilik

Kayıtlı Üye
Böyle sorunu olan çok kişi vardır bunlara "cin" diyenlerde vardır ki bu yarı doğdurudur o siyahlıklar göremediğimiz şeyin gölgesidir benim terimim ile bunlar bana çocukluğumdan beri oluyor doğduğumda 3 yaşıma kadar bu sözleri söylemişim "benim amerikada çocuğum var orada şehit oldum" bunun imkansız olduğunu biliyorum ama 2 yaşındaki çocuk amerikayı nereden bilsin diye düşününce mantıklı geliyor her ne ise bu siyah gölgelere geçelim bu siyah gölgeler bana çocukluğumda olan bir şeyin sesini bire bir olarak getiriyorlardı imkansız demeyin yada bi deli foruma gelmiş sallıyo da ilk başlarda bende inanmıyordum mesela babam saat 7:30 da merdivenlerden çıkarken öksürdü bunu duyabiliyordum ama inanmıyordum ve bunu bir gün sorduğumda doğru olduğunu öğrendim dükkanımızın alarmı çaldığını duydum ve o anda komşumuz alarm çalıyo diye aradı bunların kesinlikle zararlı olduğunu sanmıyorum bunun sebebi ise bunların kendiliğinden kaybolması ve camiye giderken bile görmem hatta camide namaza dururken yanımda bir boşluk fark ettim ve cuma namazında safların boş kalması imkansız hele ki en önün oralarda ise bunlar müslüman olan cinler olabilir yada "yardımcı ruh" "koruyucu melek" her ne ise ben onlara görmediğin şeyin gölgeleri diyorum bunu buraya yazmamın sebebi tekrar görüp duymaya başlamam bu olaylar normal bir şey gibi oluyor ve devam ediyor üstüme gelen bir gölge görüyorum ve bunu çok normal karşılıyorum ama bundan sıkılmaya başladım bu gölgeler renk de değiştirebiliyor bu yüzden onları cin olarak belirtiyorum "şekli değişmeyen tek şey şekildir" bunlardan yardım alıyo gibi olsamda acaba tekrar doğmuş isem bunlar ile bi anlaşma mı yapmış olabilirim önceki hayatımda bunun cevabını arıyorum cinciye hocaya hacıya falan gitmedim çünkü çoğu atıp tutuyor musallat falan musallat olsalardı korkardım bunu çocukluğumdan beri doğal karşılıyorum size sorum acaba anlaşma yapmış olabilir miyim yaptıysam bunu nasıl bozabilirim ?

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
siyah gölgeler seytandır iblisdir dua ile kurtulamasın tımarhaneye yada akıl hastanesine düsmen olasılık yanında beklerler dost zannedersin bir süre sonra sana dayanılmaz azaplar işkenceler edebilirler hiç bir koruma duada seni kurtarmaz ne yap biliyormsun berhetiyeden galmeşin ismini parşomen kaıdına 1370 defa safran mürekebiyle yaz suda silip suyunu iç en güçlü seytan cin yakan öldüren seydir suyunu içtikten sonra ömür boyu yanında kalır hüdam sana zarar vermek isteyen her varlıga mızrak gibi saplanır 1 den 10 kadar yapın ömrünüz boyunca yanınızda size bekçilik ederler seytanları yakıp öldürürler

Kişilik

Kayıtlı Üye
siyah gölgeler seytandır iblisdir dua ile kurtulamasın tımarhaneye yada akıl hastanesine düsmen olasılık yanında beklerler dost zannedersin bir süre sonra sana dayanılmaz azaplar işkenceler edebilirler hiç bir koruma duada seni kurtarmaz ne yap biliyormsun berhetiyeden galmeşin ismini parşomen kaıdına 1370 defa safran mürekebiyle yaz suda silip suyunu iç en güçlü seytan cin yakan öldüren seydir suyunu içtikten sonra ömür boyu yanında kalır hüdam sana zarar vermek isteyen her varlıga mızrak gibi saplanır 1 den 10 kadar yapın ömrünüz boyunca yanınızda size bekçilik ederler seytanları yakıp öldürürler

Aslında dediğin mantıklı ama camiye kadar girebilicek yanımda namaz kılabilicek bir şeytan var mı ki o dediğini daha önce gördüm ve bunu araştırdım sonsuza kadar cinleri yakan bir şeyi boş yere çağırmam hiç iyi olmaz gibime geliyor hiç bir dua ile kurtulamazsın derken neyden bahsediyorsun bizim dinimizde şeytan çıkarma kutsal su gibi bir şey yok zaten tek yapman gereken dua etmektir Allah zaten yardımını esirgemez

AJA

Elit Üye
Lütfen konu hakkında bir bilgi ve tecrübeye sahip olmadan yardım isteyen kişileri yanlış yönlendirmeyin.Duayı yazarak al bunu yap demeniz sakıncalı.Gösterdiğiniz yolun kişinin durumuyla alakası yok.Lütfen bir daha yorumlarınızı daha dikkatli yapınız.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Böyle sorunu olan çok kiÅŸi vardır bunlara "cin" diyenlerde vardır ki bu yarı doÄŸdurudur o siyahlıklar göremediÄŸimiz ÅŸeyin gölgesidir benim terimim ile bunlar bana çocukluÄŸumdan beri oluyor doÄŸduÄŸumda 3 yaşıma kadar bu sözleri söylemiÅŸim "benim amerikada çocuÄŸum var orada ÅŸehit oldum" bunun imkansız olduÄŸunu biliyorum ama 2 yaşındaki çocuk amerikayı nereden bilsin diye düşününce mantıklı geliyor her ne ise bu siyah gölgelere geçelim bu siyah gölgeler bana çocukluÄŸumda olan bir ÅŸeyin sesini bire bir olarak getiriyorlardı imkansız demeyin yada bi deli foruma gelmiÅŸ sallıyo da ilk baÅŸlarda bende inanmıyordum mesela babam saat 7:30 da merdivenlerden çıkarken öksürdü bunu duyabiliyordum ama inanmıyordum ve bunu bir gün sorduÄŸumda doÄŸru olduÄŸunu öğrendim dükkanımızın alarmı çaldığını duydum ve o anda komÅŸumuz alarm çalıyo diye aradı bunların kesinlikle zararlı olduÄŸunu sanmıyorum bunun sebebi ise bunların kendiliÄŸinden kaybolması ve camiye giderken bile görmem hatta camide namaza dururken yanımda bir boÅŸluk fark ettim ve cuma namazında safların boÅŸ kalması imkansız hele ki en önün oralarda ise bunlar müslüman olan cinler olabilir yada "yardımcı ruh@ÏßðX@k" her ne ise ben onlara görmediÄŸin ÅŸeyin gölgeleri diyorum bunu buraya yazmamın sebebi tekrar görüp duymaya baÅŸlamam bu olaylar normal bir ÅŸey gibi oluyor ve devam ediyor üstüme gelen bir gölge görüyorum ve bunu çok normal karşılıyorum ama bundan sıkılmaya baÅŸladım bu gölgeler renk de deÄŸiÅŸtirebiliyor bu yüzden onları cin olarak belirtiyorum "ÅŸekli deÄŸiÅŸmeyen tek ÅŸey ÅŸekildir" bunlardan yardım alıyo gibi olsamda acaba tekrar doÄŸmuÅŸ isem bunlar ile bi anlaÅŸma mı yapmış olabilirim önceki hayatımda bunun cevabını arıyorum cinciye hocaya hacıya falan gitmedim çünkü çoÄŸu atıp tutuyor musallat falan musallat olsalardı korkardım bunu çocukluÄŸumdan beri doÄŸal karşılıyorum size sorum acaba anlaÅŸma yapmış olabilir miyim yaptıysam bunu nasıl bozabilirim ?

Sayın Kişilik müslüman olduğunuzu söylediniz ama reenkarnasyon islamda yoktur. Hinduizmde vardır. Reenkarnasyonun varlığına inanmanız imanı tehlikeye atar çünkü kur'an da yoktur. Bunun nedeni ise Yüce ALLAH' ın kur'an da ölen insanların hesaba çekilip ruhlarının başka bir aleme (berzah) götürülüp kıyamete kadar orada ikram veya azap göreceğini bildirmiştir. Bu nedenle de reenkarnasyon yoktur.

Gölgeler konusuna gelirsek şahsi fikri size zararları yoksa hiç kafanızı takmayın. Madem camiiye giriyorlar o zaman böyle bir hal olunca euzü besmele ayet el kürsi ve felak-nas surelerini okuyun bakalım gideceklermi. Giderlerse her gün bu sureleri okumaya devam edin yok gitmezlerse ve artık zararları dokunuyorsa bir uzmana danışın derim.

Selamun Aleyküm. Hayırlı günler

La-edri

Kayıtlı Üye
Seytan yada cinler camii ye girmez diye bir ölcü yoktur, hertarafada girerler, ben namaz kiliyordum yanima nasil gelsin diyede bir mantik yoktur, namaz kilarken gelmeyecekte namaz kilana vesveseyi veren kim ?

Gördügünüz seylerin size zarari yoksa cok kurclamayin, gelirler giderler en nihayetinde onlarin size bir zarari yok.

AJA

Elit Üye
Namaz kılarken vesvese vermesi ile nagatif varlığın camiiye girmesi ayrı şeyler olduğunu düşünüyorum.Ki bildiğim kadarıyla giremezler şerli olanlar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgili AJA, Seytan ve digerleri camiiye de girer kiliseyede girer hatta Haram bölgesi olan Kaabeye de girer, girmemesi icin bir durum yoktur,hic bir mekan insani seytandan korumaz, insani koruyan sey kendi aydinligi imani yada kuran dili ile nurudur. Nuru yuksek bir insan pisligin icinde dahi olsa seytan yanina yaklasamaz, fakat böyle bir gucu olmayan insan Kaabe'de dahi korunmus sayilmaz seytandan. Aksitaktirde Kaabe yani haram bölgesinde yasayan yerlilerin seytanla yada negatif varliklarla hic bir sorunu olmamali.

Camii dedigimiz nedirki bir ibatethane onu ibadethane yapan yine insandir, yani camiilerde degerini insanlardan alir aksitaktirde dört duvar bir kubbe. Ve insan ancak kendini kendi gücü ile korur bu güce nur denilir, yoksada istedigi kadar camiide yatip kalksin korunmus sayilmaz..

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
siyah gölgeler seytandır iblisdir dua ile kurtulamasın tımarhaneye yada akıl hastanesine düsmen olasılık

Siyah gölgeler şeytani değildir. Basiretimiz kapalı olduğundan onları o şekilde görürüz.

Kendi deneyimlerime dayanarak siyah gölgelerin kesinlikle cinler olduklarını söyleyebilirim. Onları gördüğün zaman konuşmaya çalış. Benden ne istiyorsunuz diye sor ve mümkünse bunu sana rüyanda söylesinler. O sırada kulağın çınlar ama sen bir şey duyamazsın. Çünkü basiretin henüz açık değil. Sana yaklaşmalarının mutlaka bir nedeni olmalı ve bunu onlara sormayı denemelisin.

Kişilik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir şeyi yanlış okumuşsunuz namaz kılarken yanıma gelmedi bildiğiniz cuma namazında sol yanımda namaz kıldı hiç bir şey yapmadı ve tüm namaz boyuna yanımda durdu konuşmayı ise sürekli denedim ama hiç bir şey olmadı bir psikolojik bir şey olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum çünkü bu çocukluğumdan beri doğal karşıladığım bir şey taş tuz sirke falan bunların hepsini denedim muska hepsinde yanıma geldi yada geldiler ama sürekli sadece bi arkadaşa bakıp çıkıcaktım der gibi çıkıyorlar hatta bunu yazarken bir gölge daha geçti sanki selam veriyor gibiler artık aleyküm selam diyorum uzmana gitmek nasıl söylesem saçma geliyor ama artık korkmaktan çok sıkıldım diyebilirim yarın bir tane cami hocasına gidicem teşşekür ederim öneri verenlere

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben ne istediğinizi tam olarak anlayamadım. Görmek mi istemiyorsunuz gölgeleri?

Kişilik

Kayıtlı Üye
sebepsiz yere görmek istemiyorum amaçları belli değil emelleri belli değil olur olmadık yerde çıkıyolar dikkatin dağılıyo yok yani bi sebebi var ise onu öğrenmek istiyorum kalmaları da bir sorun olmaz ama en azından amaçları belli olsun

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Belkide şu an temasa hazır değilsinizdir ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sebepsiz yere görmek istemiyorum amaçları belli değil emelleri belli değil olur olmadık yerde çıkıyolar dikkatin dağılıyo yok yani bi sebebi var ise onu öğrenmek istiyorum kalmaları da bir sorun olmaz ama en azından amaçları belli olsun
Sabah namazını kıldıktan sonra, abdestin bozulmadan, namazını kıldığın yerde (kimse olmasın herhangi bir canlı da olmasın), rahat bir pozisyonda otur uzanma.
İçinden geldiği kadar Ya Allah diyeceksin, zikrini çekerken Allah'ın kuşatıcılığı dışında hiç ama hiç bir şey düşünme. Bir doygunluk hissedene kadar devam et.
Sonra Ya Bais zikrine başla ve bu zikirde Allah'tan bulunduğun yere (içindeki doygunluğun gücünü hissederek) insanları şerden korumakla görevli olanların ve hakemlik yapacak olanların gelmesini dile. Bedeninde soğukluk serinlik hissedene kadar devam et..
Sonra El Aziym zikrine başlayarak Allah'ın her şeye gücünün yettiğini anla ve bunu hisset. Bu zikri sadece bu amaçla yap. Şükretmek gibi yap. Hani sıradan Allah her şeye gücü yetendir demek gibi değil, kalben bunu hissetmek ve bunu algılamanın verdiği enerjiyi yaymaktan bahsediyorum. Bu olacaktır zor değil.
Sırada Ya Fettah var. Bu zikre başlamadan önce sağ elini kalbine, sol elini gözlerinin üstüne koy. Ne olursa olsun gözlerini açma. Zikri yaparken o gölgelerin yanına getirilmesini, yanındalar ise sırlarını açmalarını, eğer sana zararlılar ise bir daha sana yaklaştırılmamalarını niyet et.
Getirildiklerini hissettiğinde gözlerin ellerinle kapalı kalarak onlara ''Doğru diyecekseniz Allah'ın selamı üstünüzde olsun (içinden üç kere Ya Allah geçir), yalan diyecekseniz azabı ve kahrı üstünüzde olsun (bu anda da 3 kere Ya Kahhar diye içinden geçir), ne istediklerini, görevlerini sor. Gerçekçi ve uygun ve adil taleplerini ilet.
Muhabbeti uzun tutma, bütün buradaki şeyleri sessiz içinden yapmanı öneririm dilersen sesli de yap.. Onlarla ağzınla konuşmak, kulağınla duymak, gözünle görmektense her şeyi beyinden yapmanı tavsiye ederim.
İstediğin kısa cevapları aldıktan ve talebini söyledikten sonra selamını ver.
Koruyanlara ve hakemlik edenlere Allah'ın adıyla selam ver (gözler hala kapalı kalacak)
Sonra Ya Allah zikrine başla, her şeyi unut, sadece tekrar Ya Allah enerjisi ile dolduğunu hisset. Sadece bu enerjiyi duy, gör, tat, yaşa.. Taa ki normal Dünya şartlarına döndüğüne emin ol, gözlerini aç ve günlük yaşamına devam et.
Uyumanı tavsiye etmiyorum hemen.

En ufak bir şeyin ters gittiğini hissedersen:
O an hangi zikirdeysen bırak, hangi evredeysen bırak, konuşma varsa da bırak. Ya Allah zikrine başla, her şeyi unut, sadece tekrar Ya Allah enerjisi ile dolduğunu hisset. Sadece bu enerjiyi duy, gör, tat, yaşa.. Taa ki normal Dünya şartlarına döndüğüne emin ol, gözlerini aç ve günlük yaşamına devam et.

Dipnot: Sayın üyeler, bu herkesin her şeye yapması için uygun değil. Kalkıp davet yapmak için de bunu kullanmayın işe yaramaz. Başınıza iş gelirse de ben karışmam.

Kaynak ben.

Kişilik

Kayıtlı Üye
[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE] gerçekten çok teşekkür ediyorum bu sabah dediğini yapacağım belkide yıllardır düşünüğüm sorumun cevabını verdin tekrar tekrar teşekkür ediyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE] gerçekten çok teşekkür ediyorum bu sabah dediğini yapacağım belkide yıllardır düşünüğüm sorumun cevabını verdin tekrar tekrar teşekkür ediyorum
Sonuç alırsan da burada açıktan yazma. Sadece konunun kapatılmasını ilgili moderatörden rica et. Bir şeyler olur da sormak istediğin bir şey olursa özel mesaj at. Sonuç alamazsan konu açık kalsın, belki işine yarayacak bir şeyler yazanlar olur. Esen kal.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Valla şerli varlıklar nereye girer nereye giremez orasını bilemem ama aklıma dini bir anektot geldi

hz.ebu bekir vefat etmek üzereyken yatağında dedi ki size hattabın oğlu ömeri halife bırakıyorum,ozaman etrafındakiler dedi ki sen ne yapıyorsun ebu bekir Allahtan kork ömerin elinden kırbaç düşmez bilmezmisin ?
ebu bekirde ozaman buyurdu ki : siz nediyorsunuz ? beni Allah ile mi korkutuyorsunuz size öyle birisini bırakıyorum ki Allah ve resulü onu severdi şeytanlar ondan korkardı siz hiç duymadınız mı resulullah buyurdu ki " şeytan ömeri gördüğünde sokak değiştirir "

Bu anektodu aktaran nihat hatipoğlu sonrasında şöyle diyor " şeytanlar ömeri gördüğünde sokak değiştirirdi ürkerlerdi ömerden ama şimdi şeytanlar bizim sırtımıza binmişler ama ömeri gördüklerinde sokak değiştiriyorlardı "

Kutsal mekanlara girermi girmezmi bilemem belki mabetlerdeki samimi insanların enerjileri buna sebep olabilirler bilemiyorum ama bir insanın şerli varlıkları kaçırabileceğine inanıyorum öyle bir insan görmedim şimdiye kadar ama en azından hz.ömerin bu tür bir özelliğinin varlığı bize bazı şeyleri anlamamıza yardımcı olabiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...