Fotoğraftaki görüntü nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dediğim gibi olay farklı gibi yansıma olacak birşey değil çünki araba komple boş. üstelik araba teyzemin arabası bu ihtimali defalarca sordum. dediğim gibi teyzem daha önce garip olaylar yaşamıştı ama anlayamıyorum.
Rahatlayın farklı bir şey yok. Varlık enerjisi yok.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence bu konuyu fazla sorgulamayın çünki sonuçta kimsenin elinde resimli varlıklar listesi yok ordan bakıp size söylesinler budur diye
ve size zararda vermiyor yada teyzenize falan o açıdan rahat olun boş verin gitsin

Maytere

Banlı Kullanıcı
Bence ilk sorulması gereken kişi teyze.
Cevabını bende merak ediyorum.

Bununda yansıma olabileceğini düşünüyorum.
Gece-Evin önünde duran bir araç ve flaş patlıyor , yansıma veya saçma sapan görüntülerin oluşmasına uygun bir ortam.

nira

Kayıtlı Üye
arabanın yanındaki bayanın giysisindeki omuz detayı cama o şekilde yansımış olabilir. desenli bir detaysa elbisesi, ışıktan ve camın eğiminden tuhaf bir şekil yansıtmış bence.. ama ilginç olmuş gerçekten..

anebisetia

Kayıtlı Üye
Çok değerli site sakinleri ve özellikle adminler paylaştığım resim hakkında yorumlarınız çok önemli ben kuzenlerim tarafından Selfie çekilmesi esnasında kendi arabalarının camında yansıyan bir görüntüdür. illa 3 harflidir demiyorum ancak bir cevap bulamadım. Resimdekiler teyzemin kızları olduğu için buğuladım. Teyzemin zaman zaman kendi ifadelerinden bazı olaylar yaşadığını - paranormal- biliyorum. resim konusunda özellikle bilgisi olan arkadaşlarımdan yorumlar bekliyorum. İstirham ediyorum bilinçaltı vs gibi yorumlar yazmayınız konu çok ciddi...İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Çok bariz belli çöp kovası fotografı çekildiginiz yere gidin ve bakın, doğrulugu için herşeyi varlıklara bağlamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...