Fotoğraftaki görüntü nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Çok değerli site sakinleri ve özellikle adminler paylaştığım resim hakkında yorumlarınız çok önemli ben kuzenlerim tarafından Selfie çekilmesi esnasında kendi arabalarının camında yansıyan bir görüntüdür. illa 3 harflidir demiyorum ancak bir cevap bulamadım. Resimdekiler teyzemin kızları olduğu için buğuladım. Teyzemin zaman zaman kendi ifadelerinden bazı olaylar yaşadığını - paranormal- biliyorum. resim konusunda özellikle bilgisi olan arkadaşlarımdan yorumlar bekliyorum. İstirham ediyorum bilinçaltı vs gibi yorumlar yazmayınız konu çok ciddi...İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

codzombi

Kayıtlı Üye
camda yansıyan görüntüyü anlayamadım kedi mi tavşan mı bir eldiven mi var anlamadım ki hiç sişz ne düşünüyorsunuz görüntünün ne olduğu hakkında? kedidir kedi diyesim geldi bi an :D

amadeusxx

Kayıtlı Üye
camda dişleri görünen bıyıklı bir erkek görüntüsü var ilk başta döşemedir diye düşündüm ancak döşeme olabilmesi için gerekli mesafe yok.

AJA

Elit Üye
Araba seyir halinde değil anlaşılan ince bir ağaç var arkada.Dolayısıyla gece ve orda bir nesne gibi.Çöp kutusu vb gibi birşey olabilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
teknoloji icat edildi edileli yansımalar aldı başını gidiyor
bizim burda bi komşunun kardeşi ölmüştü defnedildiği gece almış video kamera kurmuş mezarlığa niye diye sordum sorguya gelen melekleri videoya alıcakmış
abi işin gücün yokmu dedim içimden dışımdanda dikkat et senide çekmesinler içeri dedim

o değilde görüntü efsanevi cadı görünümüne benziyor bende merak ettim neyin nesi olduğunu

La-edri

Kayıtlı Üye
Baktim da hakkaten ilginc bir görüntü :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Görseli bir resim sitesine yükleyip link verirmisiniz.

AJA

Elit Üye
Eğer bir nesne ise yeğenlerinizin karşısında arabanın camına yansımış gibi.Tekrar bir düşünsünler.Eğer hiç bir şey yoksa bilemedi.Baktıkça paranoya olur insan yanı birşeylere benzetir durur.Kafasından aşağı sarkan birşey kocaman ağizlı dişleri iğrenç görünen bir yaratık gibi .
Yani baktıkça benzetilebilir herşeye ama yinede büyük ihtimal herhangi birşeydir.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
yol kenarı boş defalarca sordum resim bana wats up tan gönderildi photoshopta açıp baktım ama yorum yapamadım dediğim gibi hemen 3 harflilere bağlamak istemiyorum ancak teyzem bana ilk telefon açıp anlattığında sesinde ki korkuyu bir ben bilirim.

AJA

Elit Üye
yol kenarı boş defalarca sordum resim bana wats up tan gönderildi photoshopta açıp baktım ama yorum yapamadım dediğim gibi hemen 3 harflilere bağlamak istemiyorum ancak teyzem bana ilk telefon açıp anlattığında sesinde ki korkuyu bir ben bilirim.
Varlıklar her yerde.Bazen görünebilirler .Size zarar vermediği sürece korkacağınızı bir durum yok.

Demir.D

Banlı Kullanıcı

Resim için şu haliyle birşey söylemek bence zor. Ayrıca niye 3 harfli olsun illa, belki 5 harflidir. Belkide değildir. Resmin üst tarafında aynı camda başka yansımalarda var ama dediğim gibi şu haliyle şudur demek zor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Resme alıbabildiğine göre maddesel bir şey. Cin ruh vs. Kameraya alınabileceğini düşünemiyorum.

salvador54

Kayıtlı Üye
(geçen yaz ne yaptığını biliyorum) filmindeki şekile benziyor belki de araç içinde öyle bi tişört giyen biri vardır :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Resimde varlık ibaresi yok.
Yüksek ihtimalle kazağınızın deseni arka camın eğik yapısı ve iç ışık kırılmasından deforme olmuş ya da olmamış. Varlık yok sadece bu kadarını söyleyebilirim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çok önemli,bilinçaltı vb demeyin demişsiniz. Ancak bilinçaltınız herhalükarda bu resimden kat kat önemli ve değerli.

Resim bana da araç içindeki birşeyin yansıması gibigeliyor,dış mekan ve cam etkisiyle ilginç bir figür oluşmuş. Varlık,surat vb olamaz çünkü perspektife uymuyor.

Kişilik

Kayıtlı Üye
Çok değerli site sakinleri ve özellikle adminler paylaştığım resim hakkında yorumlarınız çok önemli ben kuzenlerim tarafından Selfie çekilmesi esnasında kendi arabalarının camında yansıyan bir görüntüdür. illa 3 harflidir demiyorum ancak bir cevap bulamadım. Resimdekiler teyzemin kızları olduğu için buğuladım. Teyzemin zaman zaman kendi ifadelerinden bazı olaylar yaşadığını - paranormal- biliyorum. resim konusunda özellikle bilgisi olan arkadaşlarımdan yorumlar bekliyorum. İstirham ediyorum bilinçaltı vs gibi yorumlar yazmayınız konu çok ciddi...İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Çöp kovasına benziyor ama :D

amadeusxx

Kayıtlı Üye
dediğim gibi olay farklı gibi yansıma olacak birşey değil çünki araba komple boş. üstelik araba teyzemin arabası bu ihtimali defalarca sordum. dediğim gibi teyzem daha önce garip olaylar yaşamıştı ama anlayamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...