kan mühürü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melezez

Kayıtlı Üye
merhaba. gölgeler kitabı tarzında bir şeyler yapacağım. burada yazan bir dua vardı onu kendi düşünce ve inancıma göre değiştirdim. ve kitabın ilk sayfasını kanla dua ederek mühürlemeyi düşünüyorum. siz de yapacağım şey doğru olur mu ve işe yarar mı ? teşekkürler.

codzombi

Kayıtlı Üye
kanla dua edip mühürlemek nasıl bir şey oluyor , büyünün tarifini açıklarmısınız ?

melezez

Kayıtlı Üye
dua bu büyüde ortada yok. yani kan güçlü bir şey içinde DNA' m var. kitapta bana ait korunması için yani işe yarar mı kendi ritüelim mi yoksa var mı zaten diye forumda aradım ama bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

BOOK BLESSİNG
Bu duayı gölgeler kitabına söyleyebilirsiniz.
‘’ Bu kitap gölgeler ülkesine yerleşmişdir.
Seçilenden başkası içini göremez
Eğer hava nefes ise,ateş tutkudur,
Kötülükler onu engellemesin,bu benim dileğim,
Eğer dünya hayatsa,su duygulardır,
Bu kitap sihirli güçlerle doludur.
Tanrı onu korusun,kötülüklerden sakınsın,
Ve bu sayede güç ve büyü kuvvetlensin.
Akıllı olmayan hiçkimse sayfaları görmesin,
Ve içindeki bilgi yüzyıllarca süregelsin.
Bu kitap benimdir,hiçbir korku içermez.
İçindeki bilgiler,kan,gözyaşı ve terle elde edilmişdir.
Büyü benim tutkum,ruhum benim rehberim,
Tanrıça kitabı kutsal ışıkla kutsadı.
Sadece onun cocukları onu doğru okuyabilir,
Sadece onlar gerçeği görebilir.
Bu benim dileğim,dileğimin olmasını sağla. ‘’

codzombi

Kayıtlı Üye
başka yok mu mühürlemek için ? bu yeter mi mühürlemek için ?

melezez

Kayıtlı Üye
hayır birebir bu dua değil. bu dua üzerinden giderek değiştirdim. ve şimdi yapmayı planlıyorum ve benim asıl sorum kanla yapacağım için farklı, beklenmedik, olumsuz şeyler olurmu. teşekkürler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Doğru mu yanlış mı kısmı sizin değerlerinize bağlı, işe yarayıp yaramamasıda kanınızın değerine yada ne kadar inanma kattığınıza.
Yazdığınız şeyleri kimse görmesin okumasın istiyorsanız sanırım, ailenizle yaşıyorsanız ve ilk sayfadan böyle bir şeyin yazdığı bir defteri umarım iyi saklarsınız. Başkası tarafından okunursa o kadar mühürlemiştim hemde kanımla demeyin, birileri bulur okur bir şekilde :)

melezez

Kayıtlı Üye
Doğru mu yanlış mı kısmı sizin değerlerinize bağlı, işe yarayıp yaramamasıda kanınızın değerine yada ne kadar inanma kattığınıza.
Yazdığınız şeyleri kimse görmesin okumasın istiyorsanız sanırım, ailenizle yaşıyorsanız ve ilk sayfadan böyle bir şeyin yazdığı bir defteri umarım iyi saklarsınız. Başkası tarafından okunursa o kadar mühürlemiştim hemde kanımla demeyin, birileri bulur okur bir şekilde :)

haklısınız :) . aslında amç varlıklara vs. bulaşmadan efendi efendi yolumuzu bulmak .teşekkürler.

melezez

Kayıtlı Üye
hala istediğim cevabı alamadım. :( gerçi bir şey olacağını da sanmıyorum olumsuz yönden. yinede teşekkürler.

codzombi

Kayıtlı Üye
mhürlemek bu kadar basit değil , istersen detaylıca araştır yabancı sitelerde

melezez

Kayıtlı Üye
tamam. sağolun. teşekkürler. yine de farklı fikirleri olan arkadaş yazarsa sevinirim .

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
tamam. sağolun. teşekkürler. yine de farklı fikirleri olan arkadaş yazarsa sevinirim .

hala istediğim cevabı alamadım. :( gerçi bir şey olacağını da sanmıyorum olumsuz yönden. yinede teşekkürler.

Lütfen ardarda yazıp defalarca flood yapmaktan vazgeçin, sabit renk kullanın ve SITE KURALLRINI okuyun, ilk uyarınızı aldınız,tekrar etmeyeceğini umarız.

Sizinkisi mühürlenmek değil korumaya almak, kan kullanmak birşeyi negatifleştirmez, zaten dua kısmında kan ter gözyaşı demiş, bunları söylerken bu üçünden oluşan ufacık bir karışımla, çizilmiş yönünü doğru bakarak, kitabın dış yüzüne bir Pentagram çizin. Sıvıları abartmayın, bakteri üremesin zamanla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...