Istediğinizi başkasina söyletebilirsiniz

origanum

Yönetici
Bendemi bir tuhaflık var acaba?Bana gelince hiçbir sistem çalışmıyor.:banghead:

Psişik işler olmadan kimseye anlatılmaz. Sorun sadece burada. Hatta olsa bile anlatılmamalı ya. Devamlı yaparsınız hep başardığınız bir şeydir o zaman üstü kapalı bir şekilde kendinizi katmadan şöyle bir şey var diyebilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Psişik işler olmadan kimseye anlatılmaz. Sorun sadece burada. Hatta olsa bile anlatılmamalı ya. Devamlı yaparsınız hep başardığınız bir şeydir o zaman üstü kapalı bir şekilde kendinizi katmadan şöyle bir şey var diyebilirsiniz.
Burda yazmış olmammıdır engel Origanum.Bundan sonra paylaşmam:).Bu önemli hatırlatma için teşekkür ederim.Hiçbir sistem çalışmıyor derken,çekim yasasınıda kastettim.Gerçekten Origanum hatam neye dayanıyor bilemiyorum,şaşkınım.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Burda yazmış olmammıdır engel Origanum.Bundan sonra paylaşmam:).Bu önemli hatırlatma için teşekkür ederim.Hiçbir sistem çalışmıyor derken,çekim yasasınıda kastettim.Gerçekten Origanum hatam neye dayanıyor bilemiyorum,şaşkınım.
psişik yeteneğini söyleyenler o yeteneğini kaybediyor ben bunun sırrını çözmek için çalışıyorum şu sıralar..

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
psişik yeteneğini söyleyenler o yeteneğini kaybediyor ben bunun sırrını çözmek için çalışıyorum şu sıralar..

İyi şeyleri 1-2 kişiyle paylaşmak bir şeyleri fazla bozmuyor ama belli bir kitleyle konuşmak olayı yok ediyor sanki. Kendine saklamakta tecrübeyi kısıtlayabiliyor. Çok çelişkili :(

manfas

Kayıtlı Üye
Mesela ben dün yaptım gerçekleşmesi için bir zaman aralığı var mıdır? Yoksa o kişi gelip bir yıl sonra da söyleyebilir mi?

muratsavci

Kayıtlı Üye
Büyü değildir tamamen telepatik bir durum :)büyü insan iradesini ele geçirmektir arkadşin bahsettiği şey tamamen telepati ancak öncesinde meditasyon ve olumlamalar yapmak gerekir.

gizemlikiz999

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı sessiz bir ortamda yapmamız gerekir değil mi ? odaklanma ve diğer şeyler açısından

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Enerji dengeleme de iyi bildiğim uygulamalardan biridir bu

sıdıf

Kayıtlı Üye
istediğimizi söylettirmek yerine sadece telepati ile aklında düşüncenin belirmesini sağlamak daha iyi olurdu bence yapmadan önce bir empati kurun derim

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Çok sihirli filmler diziler izlemişsiniz galiba. Çok saçma geliyor öyle düşünüp de sihir topu gibi fırlatmak :) Böyle şeyler gerçek olmuş olsaydı bilim adamları bunları araştırır okulunu bile açarlardı mantıklı düşünün arkadaslar hangi devirdeyiz.

• Sesli Güldüm
Tepkiler: yay

sıdıf

Kayıtlı Üye
Çok sihirli filmler diziler izlemişsiniz galiba. Çok saçma geliyor öyle düşünüp de sihir topu gibi fırlatmak :) Böyle şeyler gerçek olmuş olsaydı bilim adamları bunları araştırır okulunu bile açarlardı mantıklı düşünün arkadaslar hangi devirdeyiz.
yanlış yere yazdın sanırım psiball konusu değil bu ama

Btylien

Kayıtlı Üye
Ps
Merhaba konu açılalı uzun bi süre olmuş fakat bugün forumda gezerken bu telepati işine bir hayli merak saldım, sonra bu konuyu gördüm ve ilk kez denedim. İki elim arasında birbirlerini çekiyormuş gibi bir şey hissettim, daha sonra sanki iki elim arasında bir şey varmışta ona dokunuyormuşum gibiydim. O kadar şaşırdım ki bu duruma hemen gözlerimi açtım. 2. kez denedim ama bu sefer bir türlü odaklanamadım.

ProRai

Kayıtlı Üye
Büyü diyince aklınıza ne geliyor bilmiyorum, heralde büyü ceylan derisine yazılıp değişik kelimer söyleyip egzantirik harfleri egzantirik mürekkepler falan aklınıza geliyor. Büyünün temelinj enerji oluşturur. Ana hatlarıyla enerjiyi programlama ve yönlemdirmedir. Bu çalışmanın da majikal yönü vardır.