Paylaşmak istedim.

Placebox

Banlı Kullanıcı

Geçmişte görmüş olduğum bir rüya için, paylaşacağım.

Evimizin önünde yürüyordum, bir süre ilerledim. Hava oldukça belirsizdi, ne gündüz diyebiliriz, ne de akşam. Zihnimde beliren bir davet olmuştu, o an ne istediğimi ve neden istediğimi biliyordum. Dudağım kıpırdamıyordu fakat zihnimde çığlıklar atıyordum. Baktığım yer dar bir geçitti, bir insanın geçebileceği genişlikte ve sık merdivenleri var. Bir süre daha bekledim ve eve doğru tekrar yürümeye başladım. O sırada yanıma bir çocuk geldi. 6-7 yaşlarında vardır fakat gözlerinde ki ve yüzünde ki olgunluk yaşlılığa eriştiğini hissettiriyordu. Yürümemizi istedi, evimizin önünde bulunan ağaçlara ilerledik ve yere oturduk. O zamana kadar hiçbir diyalog geçmedi aramızda. Korkmuyordum, fakat ne olduğunu, neler olacağını da biliyordum. Zihnim beni ele verecek ve hazin bir sondan başka bir şey olmayacaktı. O sıra hava aydınlanmaya başladı, sabah guguk kuşlarının öttüğü zamana döndü ve öğlene yakın bir havaya döndü. Tanrı ve oluşum üzerine çok az bir diyalog geçti aramızda. O sırada önümüzden 3-4 metre uzunluğunda, siyah cübbeli insan kılığında varlıklar geçiyorlardı. Birileri geliyor, birileri gidiyordu. Bu durumu olağan karşıladım ve ayağa kalktık, eve doğru tekrar yürürken birden zaman durdu ve tüylerim diken diken oldu. Teniniz yırtılır ve organlarınız çıkarılır ya, işte öyle bir acı ile vücudum karıncalandı. Her şey çok yavaştı. ''Sana güvenmiştim.'' dedi ve daha sonra kendimi sokak kapısında buldum. Sokak kapısına bir kere vurdum fakat yankılanan ses sayısı çok fazlaydı kendimi oraya zor atmıştım.​

Uzun oldu fakat paylaşmak istedim, paylaşmamak doğru olan idi ama bir bağlantım kalmadığı sorun yok.