Lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engin.50

Kayıtlı Üye
Merhaba doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa kusuruma bakmayın internette gezinirken gördüm sitenizi ilgimi çektim. Kendim ile ilgili önemli birşeyler sorcaktım. Benim bir kız arkadaşım vardı. 15 aydır beraberdik. Sürekli benden ayrılırdı. Defalarca bende oda falcıya gitmişti. Bizi hep evlendiğimizi birde erkek çocuğumuz olduğunu görüyolardı hemen hemen 6-7 tanesi hepside aynı. Ben onla beraber olduktan sonra sadece ona karşı çok asabi oldum hayatında bir kişiyi kırmamış adam gitti yerine onu sabah akşam azarlayan küfür eden adam geldiki gerçekten başka bir kişiye bile öyle değilim. Sürekli ayrılırdı benden alışmıştım sevmiyorum diyip 100den fazla ayrılırdı ama hep aynıydı ayrılmalarımız. Daha önce bir evliliği vardı birde çocuğu o ilişkiden. Ama o kadar bencildi ki bir insanın olamıcağı kadar. Onunda benimde gittiğim falcılar medyumlar onun eski kocasının ona büyü yaptığını o yüzden bana çok dengesiz davrandığını söylüyodu ama bunu ciddiye almadı. Ben geçenlerde bir rüya gördüm. Rüyamda evimin olduğu mahallede bütün binalar tek tek devriliyodu. Sonra biz çok kötü olduk ve geri dönülmücek şekilde bitti ki bittiğine eminim mesajıma bile cevap vermiyo birden değişti. Sizce ondaki sorun nedir. Benim için aşırı kibar diyen insanlar ona bağırdığımı görünce inanmıyolar. Yardım bekliyorum lütfen teşekkür ederim.

AJA

Elit Üye
Eğer büyü yapıldığını düşünüyorsanız size yada ona iyi bir bakım yaptırın ve çözüm için işinde iyi olanı bulup çözdürün.Ayrıca sürekli ayrılma istekleri vs zaten ilişkiyi sonladırır genelde.

engin.50

Kayıtlı Üye
Gerçekten çaresizim normlde dünyanın en iyi insanı bana gelince gurursuz yüzsüz yalancı düzenbaz egoist biri oluyo oda normalde öyle değildi. Şimdi aradım numaramı engelledi. Çok arkadaşım var detaylı bi şekilde anlattığımda kimse açıklamasını yapamıyo inanın ki insancıl davranmadı bana bide ayrıldı şu kadar söyleyim başka şeyden kavga ediyoruz 50 kere söylediğim halde bana başka şeyden kavga ediyoruz diyo. Benim düşüncemi söylediğim halde değiştirip bana kabul ettirmeye çalışıyo. Ya kişilik sorunı var yada içine cin kaçmış hayattan soğuttu beni. Ama sadece bana böyle olması çok ama çok garip

engin.50

Kayıtlı Üye
Ona hatasını anlaması için dinden çıkmak dahil şartları ne gerekiyosa yapmak istiyorumm o kadar hakkımı yedi bi insan gibi değildi şeytanla beraber olmuş gibiydim. Biraz araştırdığımda cinler ara bozabiliyomuş olabilir mi acba

AJA

Elit Üye
İçine cin değilde fikrine bir şey kaçmıştır.Bu tür ilişkilerde hep intikam duygusu ortaya çıkar ve bu yanlış.İntikam aldğınınzda sadece siz egonuzu doyurur sonrada büyük bir boşluğa düşer bunu yıllarca gereksizce içinizde dert olarak taşırsınız.
Anlaışdığı üzere kişi sizi istemiyor artık ki numaranızı bile engellemiş.Bu durumda üzerine düşmemenizi öneririm.Büyü ile ilişkiler kurulabildiği gibi ayırmalarda var elbette ama bunu siz yapamazsınız.Ayrıca kişiye başkası tarafından büyü yapıldı ise zaten er geç sizi seviyorsa iyileşiceği için geri dönecektir.Sizde kaş yapıyim derken göz çıkarmakla ortada kalırsınız.Bence bir süre akışına bırakın.Aramayın.Hayır olmaz diyorsanız da site sahipleri yule yada urum dan bakım yaptırarak durumu anlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...