Kendimle İlgili Çözemediğim Birkaç Konu Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lotus_flower

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Siteye yeni üye oldum ve bir süredir sessiz bir şekilde sadece yazılanları okuyarak takip ediyorum.Sormak istediğim kendimle alakalı olan birkaç sorum var.
Öncelikle bir arkadaş ortamına girdiğimde ortamın enerjisini tamamen değiştirdiğimi ben mutsuz isem insanların da bir süre sonra huzursuz hissettiğini mutluysam onların da bir süre sonra keyiflendiğini deneyimledim.Buna "verici telepat" deniliyormuş.Bununla ilgili deneyimleri olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.
Bazen de uykuya daldığım sırada benim hakkımda birileri birşeyler konuşuyorsa o sırada direk ruh olarak o ortamda bulunup konuşulanlara tanık olabiliyorum.Farklı şehirlerde olsalar bile.İstemsizce oluyor bu tabi kontrol edebildiğim birşey değil.Belki bunun bir ismi vardır bilmiyorum bilen birisi varsa aydınlatabilir beni.
Ayrıca bazen çok güçlü bir şekilde tarot yorumluyorum.Tarot kartlarımla ilgili çok fazla bir çalışmam olmadı açıkçası anlamlarını bilmiyorum.Sadece o sırada çıkan resimleri bana hissettirdiği şekilde yorumluyorum ve birebir tutuyor.Fakat bu sırada aşırı bir kalp sıkışması yaşıyorum.Ateş basıyor ve yutkunma güçlüğü çekiyorum.Aynı şekilde fal baktığım kişiye de oluyor bu.Ben buna bir anlam getiremedim ve korktum biraz o yüzden yorumlarınız benim için önemli.
Unutmadan şunu da ekleyeyim fal bakma eyleminde de her istediğimde yoğunlaşamıyorum.
Bana daha iyi yardımcı olabilesiniz diye kendimle ilgili birkaç detay daha vereyim.Annem çok iyi fal bakardı.Abim astral seyahat yapan birisiydi.Ablam da bazen rüyalarında gelecekte olabilecek herhangi bir felaketi birebir görürdü.Aneannemin cinlerle konuşup kovduğunu söyler bizimkiler.Kısacası biraz değişik yönleri var ailemin ama çok da inançlı insanlar değiller ve çok durmazlar bunların üzerinde.Ailemde sadece ben kendimi bildim bileli inançlıyımdır.Daha 4-5 yaşlarımdayken rüyalarımı kontrol edip istediğim rüyayı görüp istediğim zaman uyanabiliyordum.
Neyse çok uzattım sanırım.Okuyan ve ilgilenen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
İlgilendiğiniz konularda negatif etkiler altında kalmamanız için korunma yöntemleri öğrenmenizi tavsiye ederim.Sitede bu tür konular mevcut araştırırsanız geniş bilgiye sahip olursunuz

lotus_flower

Kayıtlı Üye
Teşekkürler.Korunma yöntemlerini uygulamaya başlayabilirim fakat asıl sorguladığım kısmı bunun nedeni ve bunu yaşayan arkadaşlar varsa benimle paylaşmaları.Ayrıca 2. sorumdaki durumun bir ismi var mı? Astral seyahat olduğunu sanmıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba.
Siteye yeni üye oldum ve bir süredir sessiz bir şekilde sadece yazılanları okuyarak takip ediyorum.Sormak istediğim kendimle alakalı olan birkaç sorum var.
Öncelikle bir arkadaş ortamına girdiğimde ortamın enerjisini tamamen değiştirdiğimi ben mutsuz isem insanların da bir süre sonra huzursuz hissettiğini mutluysam onların da bir süre sonra keyiflendiğini deneyimledim.Buna "verici telepat" deniliyormuş.Bununla ilgili deneyimleri olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.
Bazen de uykuya daldığım sırada benim hakkımda birileri birşeyler konuşuyorsa o sırada direk ruh olarak o ortamda bulunup konuşulanlara tanık olabiliyorum.Farklı şehirlerde olsalar bile.İstemsizce oluyor bu tabi kontrol edebildiğim birşey değil.Belki bunun bir ismi vardır bilmiyorum bilen birisi varsa aydınlatabilir beni.
Ayrıca bazen çok güçlü bir şekilde tarot yorumluyorum.Tarot kartlarımla ilgili çok fazla bir çalışmam olmadı açıkçası anlamlarını bilmiyorum.Sadece o sırada çıkan resimleri bana hissettirdiği şekilde yorumluyorum ve birebir tutuyor.Fakat bu sırada aşırı bir kalp sıkışması yaşıyorum.Ateş basıyor ve yutkunma güçlüğü çekiyorum.Aynı şekilde fal baktığım kişiye de oluyor bu.Ben buna bir anlam getiremedim ve korktum biraz o yüzden yorumlarınız benim için önemli.
Unutmadan şunu da ekleyeyim fal bakma eyleminde de her istediğimde yoğunlaşamıyorum.
Bana daha iyi yardımcı olabilesiniz diye kendimle ilgili birkaç detay daha vereyim.Annem çok iyi fal bakardı.Abim astral seyahat yapan birisiydi.Ablam da bazen rüyalarında gelecekte olabilecek herhangi bir felaketi birebir görürdü.Aneannemin cinlerle konuşup kovduğunu söyler bizimkiler.Kısacası biraz değişik yönleri var ailemin ama çok da inançlı insanlar değiller ve çok durmazlar bunların üzerinde.Ailemde sadece ben kendimi bildim bileli inançlıyımdır.Daha 4-5 yaşlarımdayken rüyalarımı kontrol edip istediğim rüyayı görüp istediğim zaman uyanabiliyordum.
Neyse çok uzattım sanırım.Okuyan ve ilgilenen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Doğuştan gelen çok güzel özellikler.
İlk olarak girdiğiniz ortamdaki enerjiyi dönüştürmeniz telepatlıktan ziyade genişletilmiş enerji alanından kaynaklanıyor. Bunu eski uzak doğulu savaşçılar yıllar süren eğitimlerle düşman varlığını ve hareketini saptamak için (zanshin'i uyandırmak ve kullanmak) kullanırlardı. Ancak gerekmediği zamanlarda, bu enerji genişliği çapını düşürür, düşürmese bile diğer enerjilerden etkilenmemesi için korunmaya çalışırlardı. Bunu da evrensel öz enerjiyle senkronize olarak sağlarlardı.
Sizin bu konuda ilk ihtiyacınız ileri düzey nefes tekniklerini bilmeniz ve uygulamanız. Sitede araştırın ve gerekirse kaliteli kurslar bulup katılın, yeteneğinizin nelere kadir olabileceğini göreceksiniz.

Uykuda sizin hakkınızda konuşulan mekana enerji beden ile ulaşmanız da yine aynı radar kapasitesinden kaynaklanıyor. Bunu uykuda yapmanızın sebebi, bilinçli haldeyken bunu yapmayı bilmiyor oluşunuz. Bir yeti kazandığımızda bu yetiyi kullanmak için açlık çekeriz. Nasıl ki koklama yetimiz var diye güzel şeyleri koklamak isteriz bu da öyle. Beyin ve ruh ancak uykuda, yani sizin günlük bilinç yönlendirmenizden özgür kalınca bu açlığı doyurmaya çalışıyor. Basit eğitimlerle bunu günün her saatinde yapabilecek kıvama gelirsiniz. Öyle her isim geçtiğinde de otomatik olarak gitmek iyi değildir. Bu yüzden de eğitim şart.
Not: Bu yetenek sadece mekanla sınırlı değildir, zamanı da bükebilir, istenilen zamanda istenilen mekana (milyonlarca ışık yılı uzakta olsa bile!) gidilebilir. Zaman-mekan sınırı ortadan kalkar ama ucu açık ve tehlikelerle doludur.

Tarot, kahve vs. ihtiyacınız yok görebilmek için. Hal böyle olunca başkalarının ihtiyaç duyduğu aracılar sizi kısıtlayabilir, yorabilir. Hatta bu aracılar sizi zamanla kısıtlar. Özgürleştirin kendinizi, tarota pek de ihtiyacınız yok.
Her zaman yoğunlaşamama sorunundan bahsetmişsiniz. Olabilir ve doğaldır. Günün her saatinde her istediğinizde nasıl ki her aktiviteyi layıkıyla yapamıyorsak bu da böyledir. Unutmayın ki her ne kadar enerji olayı da olsa, bunu operasyon sürecine getiren bedenin kendisidir. Şimdilik bedenli varlıklar olduğumuz için bedenimizi bu enerji meseleleriyle en uygun senkronizasyona getirmeyi öğrenmek zorundayız.

Anne, ağabey, abla, anneanne gibi aile bireylerinde de bu tür aktiviteler varsa, anlıyoruz ki genelde de olduğu gibi aileden gelen genetik bir mirasa sahipsiniz. Bu da zaten doğuştan gelen yeteneklerin bir açıklamasıdır. (Her zaman aynı olmaz, bazıları evrensel düzlemde yetkili veya görevli kılınırlar, aile ile alaklı olmak zorunda değil hep.)

Keşke biraz daha geçmiş zamanda mabette olsaydınız. Sizinle çalışmak ve eğitmek isterdim. Sizden de bilmediklerimi öğrenmek isterdim. Ne yazık ki şuan buna uygun bir hayatım yok.
Size yukarıda anlattıklarım kendi tecrübelerimden, hatalarımdan ve doğrularımdan çok kısa bir özet olarak tavsiye şeklinde sunmaya çalıştım. Zira başlangıcında olduğunuz yolun başında ben de vardım bir zamanlar.

Yazılarınızı takip edecek ve elimden geldiğince yardımcı olacağım. Esen kalın.

AJA

Elit Üye
Sevgili chillout çok güzel açıklamalarda bulunmuş buna ek olarak yeteneklerinizi herkesle paylaşmamanızı öneriririm.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sevgili chillout çok güzel açıklamalarda bulunmuş buna ek olarak yeteneklerinizi herkesle paylaşmamanızı öneriririm.
Sevgili Aja'nın uyarısına katılıyorum. Her yerde yeteneklerinizden bahsetmeyin günlük yaşam içinde. Bu arada genişçe yazmadım ama inanılmaz eğlenceli ve inanılmaz bunalıma sürükleyebilecek bir döneme girebilirsiniz. Çünkü sahip olduğunuz yetenekler inanın çok ama çok güçlü, şuan farkında değilsiniz sadece. Benim kendimde özellikle kilitlediğim veya kilitlemeye çalıştığım şeyler oldu.
Yapı olarak da meraklı, deneyci ve korkusuz olduğumdan burnumu çok ilginç yerlere sokup çok değişik şeyler yaşadım. Elimden geldiğince buradan rehberlik etmeye çalışacağım aynı hatalara düşmemeniz için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...