Halüsinasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
merhaba iyi akşamlar sorum şu ben gece yatarken bir ilaç alıyorum ve buda bana halüsinasyon gördürüyor gerçekte halüsinasyon varolmayanı görmek oluyor peki varolmayan şey nasıl görünür sürekli birileriyle uykumda sohbet ediyorum ama ilacı almasam göremiyorum sizce bu nedir

candokia

Kayıtlı Üye
evet banada oldu tesadüfe bakın dün gece geç yattığım için halüslasyonlar görmeye başlamıştım sonra uyudum ve halüsülasyonun etkisi geçti fakat sabahleyin başım çok ağrımıştı :D evet bence sizinkisi ilaçtan kaynaklanıyor olabilir doktora başvurabilirsiniz yanlış bir ilaç olabilir ciddiye almak lazım

candokia

Kayıtlı Üye
flood olmasın ama ne hastalığı için aldınız bazı halüsülasyonlar psikolojinize ve beyninize büyük zararlar verir doktorunuza başvurun yada ilacın etkilerini öğrenmenizi tavsiye ederim hastalığınızı açıklamanıza gerek yok fakat doğru ilaç olup olmadığına emin olun hatta ilaç yoluyla sağlığına kalıcı zarar verilenleri bile tanıdım neyde eğer ilaca güveniyorsanız kendi iradenizdir neyse sevgi ve ışıkla :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Halüsinasyon zihinde, bilinçte görülen hayallerdir. Gözün gördüğü bir şey değil, sesi kulak duymaz. Zihnimiz söyler gene zihin duyar. Kendi yarattığımız hayallerdir. Var olmayan elbette görülemez, duyulamaz çünkü yoktur. O gördüklerini sadece kendin yaratırsın, duyu organlarınla değil bilinç ile algılarsın.

Tutulma

Kayıtlı Üye
Kvep dogru yazmış katılıyorum.
Ayrıca evet göz görmez gören beynimizdir olmayanı nasıl görürüz demiş arkadaş,zaten her zaman olmayanı görürüz,ruyada iken hersey gercektir bizim icin taki uyanana dek,dunya hayatı ruyadır ölünce uyanmış olacagız,
Bu konuda bircok yerli ve yabancı bilim adamı beyanda bulunmuş ve olayın ancak manevi yönüne girilerek açıklananilecegine dikkat cekmişlerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...