Cin Kralının Kızlarından Definenin Yerini Öğrenmek için

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bir definenin yerini öğrenmek için güçlü bir cin kralı olan ve ismi (B.........) nin iki kızının isimlerini bir kağıta (ya c.........)(ya s..........) yazdıktan sonra şunu (A...............................................................................) okuduktan sonra kağıtı sağ elinin içine alarak sağ tarafına doğru yatıp elini yüzüne koyarak yat cin kralının kızları sana definenin yerini rüyanda gösterirler.Uygulama tecrübe edilmiş ve sahihtir.

Not:Konu bilgi amaçlı verilmiştir.Bazı sırları sansürlenmiştir.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
buda yenimi çıktı :) ilk kez duyuyorum,bence gerçek dışı,ayrıca sansürlemişsin bir şey anlaşıılmıyor,hiç paylaşmasan daha iyi

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Şimdi kafam karıştı, siz bunu denediniz, rüyanızda da definenin yerini gördünüz doğal olarakda gidip define ordamı değil mi diye teyit etmişsinizdir heralde, doğru anlamış mıyım?

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar define aramak yada bulmak size bir yarar sağlamaz her türlü zarara girersiniz onlarla uğrasmak cocuk oyuncagı deil.Kaldıkı yıllardır bu ıslerle ugrasan ınsanlar tırsarak yaparlar bazı seylerı umarım anlatabilmişimdir :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar define aramak yada bulmak size bir yarar sağlamaz her türlü zarara girersiniz onlarla uğrasmak cocuk oyuncagı deil.Kaldıkı yıllardır bu ıslerle ugrasan ınsanlar tırsarak yaparlar bazı seylerı umarım anlatabilmişimdir :)

Abi adam define buldum diyor sen hala öğüt peşindesin :D

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Define bulmak kadar kolay birşey yok önemli olan zarar görmeden onu kurtamak :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Evet,tecrübe edilmiştir.Tecrübe edende benim rahmetli hocam rüyasında Kralın kızlarından definenin yerini öğrenmiş fakat hem çok uzak bir yerdeymiş ve hemde tılsımlıymış.İfritler terfından korunmakta imiş.Bu hoca öyle eften püften bir hoca değil çok ilim sahibi biri ve insanlara yardım eder ve para almazdı.Neyse konuya dönelim.Hoca yinede o yere birkaç arkadaşıyla gitmiş ve ıssız bir yermiş.Define bir mağaranın içindeymiş.Mağaraya girip definenin olduğu yere gelmişler ve orayı kazıyorlarmış fakat torak geri kapanıyormuş.Uzun uğraşlardan sonra ve hoca tılsımları etkisiz hale getirmek için bazı şeyler yapmış ve toprağın kapanması kesilmiş bu seferde mağarada kulakları sağır eden bir rüzgar bir fırtına esmeye başlamış ve artık hoca biz bu işten vazgeçelim yoksa hepimiz burada ölürüz demiş ve defineyi alamadan geri dönmüşler.Yani bu işler sadece rüyada görmeklede olmuyor ve kolay iş değil define çıkarmak ki bu varlıklar öyle ki sahih hocalar yeri geliyor başa çıkamıyorken daha dün ki çocuk davet yapmaya şeytanla anlaşmaya kalkıyor sonra nasihat verince seni beni haksız çıkarıyor.Gerçekten çok yazık.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Evet,tecrübe edilmiştir.Tecrübe edende benim rahmetli hocam rüyasında Kralın kızlarından definenin yerini öğrenmiş fakat hem çok uzak bir yerdeymiş ve hemde tılsımlıymış.İfritler terfından korunmakta imiş.Bu hoca öyle eften püften bir hoca değil çok ilim sahibi biri ve insanlara yardım eder ve para almazdı.Neyse konuya dönelim.Hoca yinede o yere birkaç arkadaşıyla gitmiş ve ıssız bir yermiş.Define bir mağaranın içindeymiş.Mağaraya girip definenin olduğu yere gelmişler ve orayı kazıyorlarmış fakat torak geri kapanıyormuş.Uzun uğraşlardan sonra ve hoca tılsımları etkisiz hale getirmek için bazı şeyler yapmış ve toprağın kapanması kesilmiş bu seferde mağarada kulakları sağır eden bir rüzgar bir fırtına esmeye başlamış ve artık hoca biz bu işten vazgeçelim yoksa hepimiz burada ölürüz demiş ve defineyi alamadan geri dönmüşler.Yani bu işler sadece rüyada görmeklede olmuyor ve kolay iş değil define çıkarmak ki bu varlıklar öyle ki sahih hocalar yeri geliyor başa çıkamıyorken daha dün ki çocuk davet yapmaya şeytanla anlaşmaya kalkıyor sonra nasihat verince seni beni haksız çıkarıyor.Gerçekten çok yazık.
Bu kadar uzun anlatmasaydın keşke yorulmuşsun boşuna :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı

Hocam bende hakketen sen denedin sandım :( Bunlar hep duyduğumuz hikayeler zaten yeni bir şey değilki.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı

dostm bu hikayenin aynısını bende duydum,senin hocanmı biemiyorum ama hikaye bire bir :) benim arkadaşımda defineci uzaktan arkadaş,altın kemer bulmuşlar o birden yılana dönüşmüş gerçek hikayeler anlatırdı,define bulmak öyle kolay değil bence

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayatını defineye adamış bir arkadaşımız vardı. Paraya ihtiyacı yoktu ve bu hobisiydi. En çok şikayet ettiği şey bulduklarını çıkaramıyor oluşuydu.
Mesele define bulmak değil çıkarabilmek. Bazı definelerde özellikle gömen kişi tılsımlayıp başına görevli dikebilir. Hadi bu görevli ile anlaşma yoluna gidilse belki işe yarar. Bir de sahipsiz defineleri sahiplenen varlıklar var ki, bunlar çok tehlikeli. Bunların genelinde anlaşma yok, savaşabiliyorsan savaşırsın ve nasıl insanın psikopatı var bunlar da öyle. Define peşinde telef olanların sayısı pek fazladır.

mir

Kayıtlı Üye
Benimde kuzenim hobi amaçlı arar durur yıllardır hep aynı şeyleri söyler '' bi ay içinde köşeyi dönücez ama '' adam yaslandı daha o bi ay gelmedi :)

azdaka

Kayıtlı Üye
Sansürü hiç sevmiyorum :willy_nilly: Ayrıca pek gerçekçi durmuyor belki şans eseri tutmuştur :)

Heja

Banlı Kullanıcı
bu mesajı 10 kişiye kopyala gönder yattığın yerde 3 kere sağa 5 kere sola dön ayağa kalk havada 1 kere takla at geri yat yapmazsan cin kralının kızları sana aşık olurlar

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Benim anlamadigim sacmalik. Madem bilgileri tam yazmicaksin. Ne yaziyorsun........... noktalar halinde. Sadece burda degil cok yerde gordum. Bunun kime faydasi var onu anlamadim.

Herkes kendi iradesinde ozgurlugunde yapmak isteyen sonuclarina katlanacak.

codzombi

Kayıtlı Üye
Dert yanan arkadaşlar istihare yapabilir, temiz ve net sonuçlar alabilirsiniz. hiç bir şeyi de eksik değil

Ü

Üye silindi 38107

Eğer adminler bile bazı şeyleri sansürlü veriyorsa bir bildikleri vardır. Hem tehlikeli olmasa bir kötülüğü olmasa sansür koymazlar. Neden koysunlarki tehlikesiz kesin işe yarayan hiçbir kötülüğü olmayan birşey olsa.Hem dersenizki benim bilgim var ben ilim sahibi biriyim yapmak istiyorum. O zaman sizde boşlukları doldurabilecek ilim de vardır demektir. Yani sansür ilim sahibi olanla olmayanı ayırmak için konuluyor.

xalpx

Kayıtlı Üye
İyide hem başlığa Cin kralının kızlarından definenin yerini öğrenmek için deniliyor konuya tıklayıp giriyorsun bir bakıyorsun içi bomboş.Eee ne anladık biz bundan? Zararlı görülüyorsa yada bilgisiz insanların eline geçmesin deniliyorsa tek çözüm sansür koymakmı ? Yoksa sadece belirli kişilerin girebildiği bir bölümde tam haliyle paylaşılması daha mantıklı olmazmı ? Ayrıca bu sansürlü haliyle paylaşılması olayı ile insanlar dikkat çekmek yada buradakileri kandırmak vb sebeplerlede uyduruk formüller paylaşabilirler bunun önüne nasıl geçilecek peki ? Bende bir konu uydurur bu şekilde sansürlü bir formül yazarım sizde yazarsınız.Ölümsüzlük için formül yok görünmezlik için uygulama derim içine ........'ları doldururum alın size sansürlü gerçek bi uygulama.Sıkıyorsa ayırt edin bakalım gerçekten sansürlenmiş bir formül ile hayal ürünü olan sansürlü bir formülü görelim.
[h=1][/h]