gerçek sorunu nasıl öğrenebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artemisya

Kayıtlı Üye
Gecen yıl iki yillik ciddi bi iliskim birden bire bitti. Bir ay icinde nişan yapicaktik. Telefon dahi etmeden bitirdi. Ailesi beni istemediği için büyü olabileceğini düşündüm. Iliskimiz doneminde yasadigim evde bir suru garip sey oluyordu. Camlar aciliyordu. Her gece ruyamdan bagirarak uyaniyordum. Surekli ruyamda terk edildigimi goruyordun. Sabah kalktigimda aramiz cok iyiydi. Bi ruya gormustum. Bi kadin iki suyun ortasina oturmus. Bir ipi dugumluyor. Dugumledigi ipi ortadan kesip iki ayri akan suya birakiyor. Danistigim bir kisi bana eskiden yanimda bulunan kedimin baglandigini onun araciligiyla bir cinin ailesiyle ben nereye gidersem pesinmden geldigini söyledi. Kedim oldugu doğruydu. Beni hayatimi doğru tarif etti. Kişinin bana dönmesi muhim değildi çünkü ben geceleri korkuyordum halsizlik evden cikamama sürekli kirlilik gibi sorunlarim vardi. Üstelik yeni bir erkek arkadaşım vardi onun da her oturdugu yerden igne cikiyodu. Sonra baska birine danistim o da eski sevgilimin ailesinin bana da ona da biseyler yedirip icirdigini söyledi. Ama bisey yapamadık. Daha da musallat olunmasindan korktum ve hayatima devam etmeye calistim. Bu süreçte mevcut sevgilimle aramiz iyiydi. Fakat musibetler yakamizi birakmadi. En sonunda onunla da aynı sebeplerden ayrildik. Sebep bi anda çok bunaliyorum mutsuzum hersey cok anlamsiz falan demesi. Bir büyü var mıdır bunu anlayabilir miyim etkisi devam eder mi bundan nasıl kurtulabilirim? Samimiyetle vereceginiz tavsiyelere muhtacim. Simdiden çok teşekkür ederim.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
büyü olabilir farklı bi şekilde kuzenimde de böyle olmuştu kız durduk yere nişan sırasında ayrılıp başkasına gitmişti sonra onunla evlendi vs kabuslar halsizlik felan işin ehli birini bul bu konularda büyü olduğunu düşünüyorum Allah hakkında hayırlısını versin

artemisya

Kayıtlı Üye
Cok tesekkur ederim. Ciddi psikolojik sıkıntılar yasadim hala da kurtulamiyorum. Isinin ehli birini bulmam inanin mümkün degil cevrem buna musait değil çünkü.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Size aslında birbirinizi çok sevdiğinizi ayrılmanızdaki sebebin büyü olduğunu söylemek isterdim. Rüyalarınız yaşadıklarınız bunu destekliyor ama büyü olmayabilir. Kişisel nedenler ayırmış, gerçek hayat sizi üzmüş, bunaltmış olabilir. Anlamak, yardım etmek için bakım yaptırmanız gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...