Büyüler hakkında bilgisi olanlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
İstenilen kişiye güzel görünmek için bir dua buldum buraya yazmıyacağım daha denemedim büyüler hakkında bilgisi olan birisi varsa öm olarak atabilirim doğruluğu nedir ne değildir.

üyelerden böyle şeyler istemek büyü hakkında felan yasakmış sanırım bu konularla ilgilenen yetkili birisi var mıdır acaba yoksa konu kilitlensin yada silinsin teşekkürler.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ah ah biraz insanlar eğitimini alsalar bunun bilirdiler ki aldıkları eğitimle kendi büyülerini ortaya koyacaklarını. ama eğitim alınmadan hazırda verilen büyülere bakan kişi sahte mi gerçek mi ne ne değildir nasıl etkisi var nasıl işliyor buna ekstra nelerde eklemeli bilemiyor tabi. sabırsız biz insanlar işte.

birincisi sen daha sahte mi gercek mi yani işleyip işlemeyeceğini bilmediğin inanmadığın bir büyüyü harekete geçiremezsin. bir kere onun gerçek bir büyü olduğuna inanman lazım çünkü onu harekete geçiren budur. ayrıca kimseyle paylaşmamalısın kimseye büyücüyüm dememelisin. bunları olabildiğince gizli yürüteceksin. büyü yaparsan da oldu diyerek kabul edip kimseye bundan bahsetmeyeceksin. bunlar önemli şeyler.

birde büyüyü yapmadan önce kendini bir koruma altına al. kendine koruma yapmadan büyüyü yapmaya kalkışma. ayrıca büyü büyüdür ufağı azı büyüğü yoktur. yaptığın koruma seni korumayabilir ve küçük ufak gibi gördüğün bir büyüyü yaparsın sonra varlık gelir al başına belayı. ondan kurtulmak ve zarar görmemek içinde tabi eğitimli bilgili olmak lazım. eğitim ve bilgin yoksa büyü yapma derim çünkü büyü herkesin yapabileceği şey değildir. ki insan bilgisiz olduğu her şeyde çuvallar zaten muhtemelen.

unutmadan birde yaptığın büyü geri tepebilir. yani güzel görünme yerine çirkin görünme gerçekleşebilir. tabi bunun olması bilgisiz biri yapınca olması daha yüksek.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
büyü dedim ama 2 satırlık bir dua benim tek istediğim şey bu konuda bilgisi olan birisi mutlaka o duanın bir çevirisi vardır ki kimseyle paylaşma demişsiniz zaten direk web sitesinden admin paylaşmış doğruluğu tartışılır o yüzden bu konuya ilgisi bilgisi olan birisini arıyorum sadece büyü sitelerinin toplamında sayılmayacak kadar çok bilmem ne için bilmem ne duası diye yayımlanmış bir sürü dua var kimler tarafından ne amaçla konulmuş bilenmeyen dualar bile varsa bilgisi olan görüşmek isterim.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
büyü dedim ama 2 satırlık bir dua benim tek istediğim şey bu konuda bilgisi olan birisi mutlaka o duanın bir çevirisi vardır ki kimseyle paylaşma demişsiniz zaten direk web sitesinden admin paylaşmış doğruluğu tartışılır o yüzden bu konuya ilgisi bilgisi olan birisini arıyorum sadece büyü sitelerinin toplamında sayılmayacak kadar çok bilmem ne için bilmem ne duası diye yayımlanmış bir sürü dua var kimler tarafından ne amaçla konulmuş bilenmeyen dualar bile varsa bilgisi olan görüşmek isterim.

Herşeyi Bil Ama Doğruyu Yanlışı Ayırt Et

Büyü Hakkında Bilgi Kimsenin Vereceğini Sanmıyorum Bu Yükün Altına Şahsen Kimse Girmez Girmek İstemez

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Divan-ı Hümayun görüşlerin için teşekkürler. Doğru ve yanlışı arayış içersindeyim zaten bu konularda uydurma yada başka türlü şeyler var.
Teşekkürler Urum, dua yı paylaşmamanın nedeni önüne gelen okuyabiliyor araştırmadan vs kötü sonuçlar doğurabileceğini düşünerek paylaşmadım.

Maytere

Banlı Kullanıcı
Büyü yapmanın yolu nedir?
İlk adım nedir?

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Büyü ile insan iradesine etki etmek ne kadar doğru ? Bütün bu aşk büyüleri bağlama, güzel görünme vs. Ne kadar da bencilce ! Bir kişi sizi olduğunuz gibi kabul ederse aşktır. Ama siz zorla kendinizi sevdirmeye çalışıyorsanız bu BENCİLLİKTİR. Kusura bakmayın.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Son Kale yazdıklarınızı üstüme alınmıyorum ben siteden sadece bir örnek ile geldim bunun gibi bir çok dua var ve Urum' a duayı gönderdim dilek istek ile ilgili Türkçe okunabilecek bi duanın Arapçası imiş.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sizin seçiminiz. İster alın ister almayın ama insan iradesine lütfen müdahale etmeyin.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Öncelikle DUA TANRIYA edilen bir şükür ve ibadettir .
Bana sorarsan GÜZELLİK DUA sı denilen şey saçmalık gibi bir şey .
Büyü ise gerçekten olan ve var olan bir kavramdır .
Tamamiyle yaptığınız büyü enerjiler ile alakalıdır .
Güzel görünmek için yapılan bir büyü varmıdır bilemem ancak bu bir DUA olamaz sanırsam .
Büyü çok ayrı DUA çok ayrı bu ikisini ayırt etmemiz gerekli .

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Son Kale öyle bir niyetim yok hakkımda böyle konuşmaya devam etmeyi bırakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...