binaural müzik sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
http://m.youtube.com/watch?v=mJc9nvRHc9Y. Nette beyin dalgalari ile ilgili arastirma yaparken bu siteyi buldum. Bu channelda binaural muzikten cakra calismalari ve stress giderici ve zayiflama ile ilgili muzikler mevcut.
Benim calistigim yontem i size tarif edeyim
Once muzigi indiriyorum ve aciyorum sonra 10 dan geriye dogru sayip muzige daliyorum gozlerim kapali bir sekilde dinliyorum.
Bitiminde ise yine ters olarak 1 den 10 kadar sayiyorum ve bitiriyorum . Adminlerim ve modlarim bu paylasimi yanlis buluyorlarsa silebilirler. Yani ters bir etki yapabilir derlerse yapmayin derim . Cunku onlar bizden iyi bilirler.
Begenirseniz alttaki tesekkur tusuna basmaniz yeterli.
Lutfen deneyimlerinizide paylasabilirmisiniz.
Hayirli calismalar.

origanum

Yönetici
Konuyu açan üye zararını gördüğünü ve konunun kaldırılmasını talep etti. Biz zaten hep uyarırız, bizden olmayan bilmediğimiz, güvenmediğimiz sitelerin paylaşımlarını tavsiye etmeyiz, insanın beynini mahveder diye. Bir musibet gerekiyor hep nedense nasihat yetersiz sayılıyor, o da tecrübe edilmiş işte. Zararın neresinden dönülse kardır. Geçmiş olsun. Bir daha kimse etrafta ulu orta bulunan ve kaynağını bilmediği şeyi kullanıp da beynine zarar vermeye kalkmaz umarım diyeceğim de her zaman aynısı oluyor. Ne demişler, cümle alem bir araya gelse insanın kendi kendine ettiğini edemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...