Lütfen Yardım Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Belki size anlatınca o kadar da önemli gibi görünmeyebilir.Ama artık dayanamıyorum.Kimseye de anlatamıyorum artık onlarda bıktı.Düzeldiğimi düşünüyorlar.
İki yıldır aynı çocuğu seviyorum o da biliyor sevdiğimi. Eskiden yakın arkadaşımdı ona onu sevdiğimi söyleyince uzaklaşmaya başladı.birçok kez kalbimi kırdı ve ne yaparsa yapsın ondan nefret edemedim.Nefret ediyormuş gibi göründüm bazı zamanlar ama pek uzun sürmedi..Bir arkadaşım onunla konuşurken benim için acı çekmesin diye kendimden nefret ettirmeye çalışıyorum demiş. 150-200 sayfalık 4 tane günlüğüm var.Ben konuşarak anlatamıyorum içimdekileri hep yazıyorum ve bütün defterlerim onunla ilgili.Daha anlatamadığım o kadar çok şey var ki. Her günüm onu düşünmekle geçiyor.Ve engelleyemiyorum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ölümü ve ahireti düşünün veya parapsikolojiyle daha fazla ilgilenin. Metafizik PSİ whell falan deneyin. Kısaca zihninizi meşgul edin ki onu düşünmeyin.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bu konuda vereceğimiz çoğu tavsiyenin faydasız olacağını düşüneceksiniz, iyi bildiğim bir durum.

yine de size bir tavsiye vereyim. siteden eft yöntemini araştırın. faydası olacaktır.

bir de iyi haber. bu durum geçici.

piko

Kayıtlı Üye
İş
Haliç üniversitesi-endüstri mühendisliği
Benimde aynı saçma sapan sorunum var ve kendimii engeleyemiyodum fakat başka insanlarla takıldıkça engeleye biliyosun bence doğaüstü bi çözüm arama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...