Channeling Tekniği

anil3333

Kayıtlı Üye
Channeling Tekniği

Şimdi vereceğim teknik tam olmasa da bir posesyon tekniğidir . Yapabileceğinize inanmıyor ya da korkuyorsanız yapmayın .
Öncelikle channeling ‘ in ne olduğunu açıklayalım . Channeling bir ruhun vücudunuzu kullanarak size bilgiyi iletmesidir . Yani ileri seviye posesyonda bizim vücudumuzu bile kontrol edebilir . Ama dediğim gibi şimdi vereceğim teknik tam posesyon içermiyor . Yani yapabilmesine izin vereceğiniz tek şey ağzınızdan konuşması …
Önceden halletmeniz gerekenler :
Boşu boşuna çağırmayın , sorularınız ya da kanallık yapacağınız birisi olsun yoksa varlık sinirlenebiliyor .
Hangi varlıkla çalışacağınızı seçin . Benim tavsiyem ilk başta ölmüş bir yakınızı çağırmanız . Eğer başka bir şey çağırmak istiyorsanız o varlığın mührünü kullanmanızda fayda var .
Şimdi teknik :
Meditatif bir hale geçin . (Bu istediğiniz şekilde olabilir . ) Çağıracağınız ruhu düşünün . Sonra bir aracı seçin . Burada temel olarak üç tane seçenek var . Demonlar , koruyucu meleğiniz ve direk olarak kendiniz .
Şimdi çağırdığınız ruha seslenin ve onu bedeninize çağırın . İstediğiniz sözleri kullanabilirsiniz . Ben şunu kullandım : “ İ. (isim) , seni sorularımı cevaplamak üzere vücuduma çağırıyorum . Gel ve sorularımı benim ağzımdan cevapla . “
Şimdi aracı varlığınızı kullanın . Koruyucu meleğinize seslenip ondan yardım isteyebilirsiniz . Demonlarla çalışacaksanız şunu 9 kez fısıldayın : “Alash Tad Alash-Tal Ashtu “
Biraz bekleyince vücudunuzda değişik bir şey hissedeceksiniz . Sonra ağzınızdan garip sesler çıkacak . Bu ruhun geldiğini ve sizin vücudunuzu kullanmaya çalıştığını gösteriyor . Biraz daha sonra düzgün cümleler kurmaya başlayacak ve sorularınızı cevaplayacak .
İş bittiğinde ona teşekkür edin ve geri dönmesini isteyin . Vücudunuzdan ayrıldığını hissedersiniz . Ve son olarak hemen bunu bir deftere yazın çünkü rüyalar gibi bir anda unutmaya başlıyorsunuz .
Bu kadar … :)

Kaynak : Ben ve Mastering Divination : Omniscience

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Güzel paylaşım denemeyi düşünüyorum, teşekkürler :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Siz denediğinizi belirtmişsiniz gerçide, kendi bedenini kullandırmak bana biraz tehlikeli geldi. O şekilde bir açılım yapılırsa gelen varlığın insafına kalmış olmak gibi birşey aklıma geldi.

Bide tecrubenizi biraz acarmısınız? Mesela nasıl sorular sordunuz ve aldığınız cevaplar tatmin edicimiydi?

asterix

Kayıtlı Üye
Bazı sorularım olacak ,siz bu yöntemi kuullanıyormusunuz,koruyucu bazı önlemler alıyormusunuz,gelen varlığın çağırdığımız varlık olduğunu nasıl anlayacağız,bu iletişimde kontrole ne kadar sahip olduunuzu düşünüyorsunuz,bu konuşmanın kendi bilinçaltımızdan gelmediğini nasıl anlayacaksınız yada kendi bilinçaltımızın mesajı çarpıtmadığını değiştirmediğini nasıl anlayacaksınız ?

anil3333

Kayıtlı Üye
Sorduğum sorular kendim cevaplayamayacağım sorulardı ve tatmin edici cevaplar aldım .
Bu teknik fincan davetine benziyor aslında . Sadece orada eliniz burada vücudunuzun bir kısmı kontrol ediliyor . Dolayısıyla çok tehlikeli bir teknik değil. Varlığı kızdırmadığımız sürece tabi .
Ayrıca varlıklar genelde bilinçaltımız aracılığıyla iletişim kurarlar . Dolayısıyla şüpheye çok gerek olmadığını düşünüyorum . Sonuçta cevaplar doğru çıkıyor .
Bi de ne olur ne olmaz varlığı gönderemezsiniz diye şunu ezberlerseniz bunu söylediğinizde varlık gidecektir :
"Exoricso te, omnis spiritus immunde
In nomine Dei Patris, et Fili, et Spiritus Sancti
ud descedas ab hoc plasmate Dei (name),
quod dominus noster ad templum sanctum suum
vocare dignatus est, ut fiat templum
Dei vivi, et spiritus sanctus habitet in eo.
Amen.
Amen.
Amen."

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şimdi bir tarif verirken hitap ettiğiniz kitlenin diline de çevirmek makbuldür, yok o çeviriyi bilmiyorsanız o teknik veya bilgi gerçek de olsa tekinsiz kalıyor.
Bu tarzdaki (çoğu hatalı,eksik ve yanlış olur genelde) kendi vücut ve enerjini paylaşımlı uygulamalar aşırı tehlikelidir. Tehlikeden hemen aklınıza filmlerde gördüğünüz yatak üstünde havaya uçma, gözlerinden ateşler saçma gibi şeyler gelmesin. Psikolojik ve davranışsal negatif değişimler olabilir. Aşırı asabiyet, cümleleri düzgün kullanamama, takıntı durumlar vs. vs.
Varlıksal çalışmaların büyük yüzdesinde gelen varlığın bu boyuttaki etkileşimi için sizin enerji kaynaklarından faydalanması gerektiğini hesaba katarsak olay farklı boyutlara taşınıyor.
Elektrik ve mekanik konusunda bir şey bilmeden, şehir trafosu üstünde çalışmalar yapmak neyse bu da o.
Kısaca bir ritüelin çalışıp çalışmaması değil, ne kadarını bilinçli yapıp kontrolümüz altında tutabildiğimiz en önemli konudur.
Bir de E.A. Koetting ki sanırım bunların kaynağı o oluyor, sizin tarifiniz gibi değil iki mum yakıp ayakta bu sözleri mırıldanarak çalışma yapıyordu.
Bir de burada dilediğiniz gibi birilerini çağırma değilde, bu tümceye güç veren bir varlık olduğu da aşikar (çalışan bir teknikse elbette), biliyorsanız o varlığın da adını yazarsanız bu tür ekollerle ilgilenenler daha çok tatmin olur.

anil3333

Kayıtlı Üye
Bu sözler farklı uygulamalarda kullanılabiliyor . İlla tek bir uygulamada kullanılmak zorunda değil . Bir de belirli bir varlık yok tüm demonlardan yardım isteniyor diye hatırlıyorum .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sözler farklı uygulamalarda kullanılabiliyor . İlla tek bir uygulamada kullanılmak zorunda değil . Bir de belirli bir varlık yok tüm demonlardan yardım isteniyor diye hatırlıyorum .
Kullanılan sözlerin çevirisi nedir peki?
Bir de demonların tümünden yardım istenip, sonra geri göndermek için Latince tanrıya yakarmak da garip geldi.
Bu tür melezleme uygulamaların varlık obsesyonları ile ortaya çıktığı çok aşikar.
Batıda mecburen demonik vs. yapılar ortaya çıkıyor, bizim bu taraflarda da işte adı değişiyor. Hepsinin varlıksal kökeni ve oluşum kronolojisi, yolu aynı. Diller farklı, terimler farklı sadece.
Demek istediğim, Türkiye'nin bilmem hangi şehrindeki **** adlı varlık olmuş ''alash'' (atıyorum), Türkiye'de olsa ''aman o cindir çağırma gereksiz ve düşük bir varlık'' dendiğinde herkesin tırsıp aynı varlığın demon ve adı farklı olunca ayıla bayıla çağırması da ayrıca garip geliyor.
Temeli olmayan uygulamalar hep zarar getiriyor veya zaman kaybı oluyor.
Size karşı değil yazdıklarım, bu yeni modaya serzenişim.
Ortalık ne idüğü belirsiz varlıkların acemi insanlara dayatmalarıyla ortaya çıkan ritüellerle dolu, hoş durumlar değil sadece..
O kadar çok varlık var ki bu tür şeylerle uğraşan, bazısı kendi neşesini almak için, bazısı tehlikeli amaçları için, bazıları ise çıkarları için insanları oradan oraya yönlendirip duruyor.
Bu sebeple bir şeyi kullanacağınız zaman didik didik edin. En ufak boşluk bırakmamaya çalışın.

anil3333

Kayıtlı Üye
Valla haklısınız . :D Şunu da paylaşayım . Bu demonlarla çalışanlara daha uygun . Sümer dilinde :
"Enu shub am gig absu, kish agigga gar shag da
sisie amaradaya, dingir ud kalama siniku, dingir
ninab guyu nexrannku, ga ya shu shagmuku tu!"

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Demonlara güvenmek akıl kârı gibi gelmedi açıkçası

öğrenen

Kayıtlı Üye
İşe yaramadı maalesef. Çağırdıgım kişi Abdülkadir Geylani hazretleri idi

anil3333

Kayıtlı Üye
İlk denemede olmayabilir. Bu, ruh çağırma konusunda pratik isteyen bir çalışma.
Ayrıca ilk denemelerde, ölmüş tanıdıkları çağırmanız daha iyi olur.