Osi şifa uyumlamaları deneyimleri

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Osi şifasını tamamlayanlar deneyimlerini paylaşabilirler

AJA

Elit Üye
Deneyimlerimin çok detaylarına girmek istemiyorum fakat sanırım 2. ve 8. çalışmada ağır geldi ve zorlandım . :D

Dün gece ki çalışma harikaydı bazı vizyonlar geldi.Kendi çalışmalarıma ufak ufak başlamıştım fakat bugünden itibaren daha iyi olacak.Hayırlısıyla bitirdik.
Urum sonsuz teşekkürler emekleriniz için. :Angel_anim:

asterix

Kayıtlı Üye
Osi şifa çalışmasını bitirdik,bir keresindeki evdeki 3 ampul aynıa anda uçtu :),8. çalışmada başımın üzerindeki çakrada baya bir aktivite hissettim mor renkli ışıklar gördüm son çaışma benim için nispeten sakindi,bütünüyle ele alırsak harikaydı,Urum ustaya sonsuz saygılar sevgiler.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
katılmayı çok istemiştim, bir dahaki sefere artık. deneyimlerinizi merakla bekliyorum arkadaşlar.

Mithra

Kayıtlı Üye
Geniş özetli :D
İlk çalışmadan itibaren hep ayak ve ellerim yoklardı.Bununla birlikte kalp, göğüs, mide tarafında büyük bir enerji akışı vardı ve çok güçlü enerjiydi bazen anlım baskı oluyordu istemsiz gözümden yaş geliyordu kalbimde hissetiğim enerji değişkendi ilkinde etrafını saran bir rüzgar bir diğerinde üstünde dönen fırıldak.Sadece üçüncü çalışmada hiçbirşey hissetmedim son çalışmadan bir önceki çalışmada boğaz çakram çok aktivdi son seviye diyecek anlatacak kelime yok burada yağmur yağdığı için çalışmada bir şey olurmu diye korktum ama yersiz bir korkuymuş ilk başta anlım baskı oldu bir vizyon geldi daha sonra ellerim ve ayaklarım yine yok oldu kalbim sanki demiri döver gibi bir ritim desem yada baskısımı öyle bir şey her şey çok iyidi kendimce son uyumlama daha hafif diye geçirdim geçirmeseydim ilerleyen bir zaman sonra herhalde bitti dediğim anda bir elektrik şoku verilir gibi tüm vücudum şoklandı nasıl desem sol baş tarafımda bir kalem büyüklüğünde bir enerji ama içi boş kalem, enerji vücuduma bir şey aktarır gibiydi çok değişikti karanlık yerdeyim gibi bir izlenim bıraktı bir an korkar insan bismillah der ya işte orda bismillah dedim ardından mantra devam ettim son olarak yanıyordum tüm vücudum alev almıştı ısıyı hissedibiliyordum.
Hadi bee böylemi oldu demeyin gerçekten oluyor yaşayın göreceksiniz :D
Sayın "Urum" sonsuz teşekkürler.

BaLam

Kayıtlı Üye
Bu çalışmalar uzaktan uyumlamamıdır? ne zaman nasıl katılabiliriz bizler?