yeni başlayanlar neyle uğraşmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zekle

Banlı Kullanıcı
selam ben daha önce güç kullanma işlerinde kinezi ile başlamak gerektiğini duymuştum bu acaba doğru mudur doğruysa hangi kinezi ile başlalıyım değilse ne ile başlamak gerekir? lütfen yardımcı olun

-Tuana-

Kayıtlı Üye
Bende yeni başladım kafam çok karışık nerden başlamalı ne yapmalı , usanmadan anlatıcak birileri vardır elbet

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bende yeniyim arastırdım ama adam gibi birşeyler bulamadım nereden başlamalıyım neler yapmalıyım...

-Tuana-

Kayıtlı Üye
Alında ilk başta vücudunu konturol etme ve odaklanmaya çalışmakla başlayın diyen yerlerde var ama açıklaıcı değil..

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Bende yeni basladim ve bu konular hakkinda hic bi bilgim yok acikcasi sunla baslayin bunla baslayin demek de yetmiyo nasil yapilacagini da anlatmak gerek sonucta ilerleme kaydetmek istiyoruz hepimiz...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İlk ilk önce kendinize siz yardımcı olacak ve ne ile ilgilendiğinize karar vereceksiniz. Daha sonra ilgili bölüm başlıklarındaki sabit konulara bakacaksınız,ilgilendikçe de alt başlıklara yönelirsiniz. Kimse sizler yerine karar veremeyeceği için şuradan başlayın diyemez. Ne sizleri,hayatlarınızı ,özel ilgi alanlarınızı bilebiliriz ne de inançlarınız ve ruhumuza neyin iyi geleceğini. Araştırmalarını yapan üyeler spesifik başlık açarak soru sorarsa elbette konuyla ilgili tecrübesi olanlar yardım edecektir.

sevgiler, iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...