Resimdeki şekiller nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bende merak ettim neymiş ki bu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Enokyan alfabesi ve varlık siğilleri. Ne yazdığını bilmiyorum, Urum'a sor bu dilde bilgisi geniştir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir kütüphanede eski bir kitapta buldun sanırım bunu? Batıda maji dediğinde bu dile ve temsile yatkınlık büyüktür.

piko

Kayıtlı Üye
İş
Haliç üniversitesi-endüstri mühendisliği
Evet bi kitapta buldu bi arkadaşım ilk kapak kısmı latince ve devamında anlayamadığım bir dünya yazı ve simge var

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet bi kitapta buldu bi arkadaşım ilk kapak kısmı latince ve devamında anlayamadığım bir dünya yazı ve simge var
Evet bu dil ve tılsımlar 16.yy'dan itibaren batı majisinde keskin bir ayrım oluşturup yeni bir ekol yarattı.
Günümüzde abuk subuk Justin Bieber tadındaki yeni yetme maji forumlarında bu işin cılkı çıkartılarak devam ettiriliyor. Büyük bir pazar oluşturduğu için de aynı abukluklardan Supernatural tarzı diziler, kitaplar ürünler çıkarılarak kasalar dolduruluyor.
Çok az bir zümre tarafından hala tam anlamıyla kullanılıyor.
Kitabın Latince adı nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunlar alfabe değil. Bunlar sigil. Demon sigilleri. Sigil çıkarma sistemleri ile istediğiniz kadar çıkartabilirmisiniz. Havas da varlık ismi çıkarma yöntemi gibi. Herşeyin sigilini çıkarabilirsiniz.

piko

Kayıtlı Üye
İş
Sigil derken neyi anlattın anlamadım çoğu kavramı bilmiyorum ne dediğini anlamak için biraz bakınmalıyım:banghead:

piko

Kayıtlı Üye
İş
Evet bu dil ve tılsımlar 16.yy'dan itibaren batı majisinde keskin bir ayrım oluşturup yeni bir ekol yarattı.
Günümüzde abuk subuk Justin Bieber tadındaki yeni yetme maji forumlarında bu işin cılkı çıkartılarak devam ettiriliyor. Büyük bir pazar oluşturduğu için de aynı abukluklardan Supernatural tarzı diziler, kitaplar ürünler çıkarılarak kasalar dolduruluyor.
Çok az bir zümre tarafından hala tam anlamıyla kullanılıyor.
Kitabın Latince adı nedir?
Kitap bende değil sayfalarının resimlerini arkadaşım attı burda ne anlatıyo falan diye bende buraya koydum adını sordum cevap atınca yazarım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...