Rüyalarımda korkutuluyorum

Ruthbarbar

Kayıtlı Üye
Selamunaleyküm , öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Yaşamım boyunca şeytanın vesveseleri ile yaşayan bir insandım. Geçen yıl çok büyük bir günahın içindeyken korkutulmalarım vardı yine gerek rüya gerek günlük hayatta.. Şuan maddeyi bırakalı 1 ay oluyor amatemden çıktım. şeytan sürekli vesvese veriyor. Evimizde beslediğimiz yavru bir kedi var dün kayıptı bir gün boyunca eve gelmedi ben pek umursamadım ama neyse rüyamla bağlantılı olduğu için söylüyorum kayıp olduğunu. Uykuya yattım dün gece annem, babam, ben, kardeşim herkes evde rüyamda , bir telaşe çıkıyor deprem gibi heryer sallanmaya başlıyor ne oluyor diye korkuya kapılıyorum.. babam bizde birşeyler var zaten hocaya baktırdım diyor bi anlam veremiyorum benim odama giriyor babam. siz burda bekleyin diyor bişeyler yapıyor odamda deprem gibi olan sallantı duruyor birden. babam odamdan çıkıyor elinde bir şey var. Bakın diyor biliyordum öldürdüm onu diyor. elinde çok açık renkli mor saydamsı bir yaratık var tövbe bismillah görüntü gözümün önünden gitmiyor. serçe parmağım büyüklüğünde 2 tane boynuz gibi çıkıntısı var arka kısmı mora bakan açık bir renkteki tüylerle kaplı.. onu alıp bahçeye atıyor. nedenini anlamadığım hiç tanımadığım 4 erkek çocuğu kapkara 2 kız çocuğu ve bir kadın aile olarak misafir ediyoruz evde .oturma odasına geçiyor onlar hepsi kapkara..bi zaman sonra balkon kapısından bulunduğumuz odaya yığın yığın fareler akın ediyor.. o derken kayıp kedimizde farelerden sonra odama geliyor ama kapı kapalıyken kapıdan geçerek geliyor içeriye miyavlara bacaklarıma sürtünüyor , başını okşadım ve birden şekil değiştirmeye başladı bildiğin yaratık gibi ve heryer yine sallanmaya başladı balkondan bakııyorum ağaçlar bile birbirine vuruyor resmen dilimde sürekli besmele.. dua okumak aklıma gelmiyor o sırada kan ter içinde uyanıyorum sabah 6ya gelirken saat.. Annem kedi geri geldi diyor, nasıl geri geldi dedim gece 3te geri gelmiş ,orucunun kazalarını tutuyor annem sahura kalktığında görmüş koca gün bu rüyanın etkisindeydim babamın elindeki o garip mor şey gözümün önüne geldikçe besmele çekiyorum şuan otururken bile karanlıkta kalınca ardımda biri varmışçasına ürperiyorum tüylerim diken diken oluyor ışığı açıyorum mecburen.. Odama Kuran getirdim koydum duruyor çok büyük bir endişe huzursuzluk var içimde buralarda bildiğim hoca vs. yok bu rüya düşündüğüm şeymi acaba babamın elindeki ölü olan bir varlıymıydı ne yapıcam bilemiyorum..

Blureyesuna

Banlı Kullanıcı
Korkutulmak nasıl bişey biliyorum
yatmadan önce kesinlikle ama kesinlikle ayetel kursu ve nas felak oku
eger gecmezse ben sana bi dua veririm o duayı yastıgının altına koyarsan ve kaldırmazsan kıyamete kadar azap cekerler
Peygamber efendimizin yazdırdıgı bir dua
eger ihtiyac olursa hikayesinide anlatırım
hatta sende arastırırsın bi için rahat eder

Blureyesuna

Banlı Kullanıcı
Korkutulmak nasıl bişey biliyorum
yatmadan önce kesinlikle ama kesinlikle ayetel kursu ve nas felak oku
eger gecmezse ben sana bi dua veririm o duayı yastıgının altına koyarsan ve kaldırmazsan kıyamete kadar azap cekerler
Peygamber efendimizin yazdırdıgı bir dua
eger ihtiyac olursa hikayesinide anlatırım
hatta sende arastırırsın bi için rahat eder :beta1:

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli Kardesim,

rüyanin cözümü senin elinde, insallah idrak edersin.
Ayrica Ku´ran-i Kerimi odana koymakla güzel bir harektde bulunmussun fakat acip okumadiktan sonra nasil bir yardim bekliyorsun.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Bence kedinin rüyanda yer edinmesinin sebebi rüya sırasında gerçekte odana girip miyavlamış olabilir insan bazen gerçekte olan sesleri vs rüyasında başka bi şekilde yorumlayabilir duyarak örnek olarak bunun hakkında bişey okumuştum kardeşiniz başınızda gitar çalıyor gerçekte ama rüyanızda sesi duyuyorsunuz kendinizin gitar çaldığını görüyosunuz yada gitar çalınan bi konserde olduğunuzu görüyosunuz gibi şeyler onun dışında rüyana yorum yapamam sadece kedinin neden rüyanda olabileceği hakkında fikrimi söyledim Allah hakkında hayırlısını versin

BeyazGolge1

Kayıtlı Üye
Name-i peygamber'i gece yatarken yastığınızın altına koyunuz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Normal bi rüya olmadığı belli, ben hiç böylesini görmedim ama anlatış tarzın, rüyandaki paniğin, özellikle bulunduğun yerin sallanması ve garip yabancı insanların yada varlıkların misafirliği bana duyduğum başka insanları hatırlattı. Her korkutulan kişi nedense bulunduğu yerin sallandığını, rüzgar fırtına koptuğunu ve ortamın pisleşip karanlıklaştığını vs. görüyor en önemliside rüyanda gördüğün şu garip misafirler korkutan her rüyanın başkahramanı sanki. Böyle rüya görmeyen bilemez ama normal olmadığı kesin. Şimdi korkuyla tedbiri elden bırakmayacaksın ama bi süre sonra bişi olmaz diye unutma, diğer üyelerinde verdiği dua tavsiyelerine uy

cinciagmet

Kayıtlı Üye
Rüyanda kedi görmenin büyü alametleri olduğunu düşünüyorum.Zaten rahatsız edildiğini anlamışsın.

Eirenej

Kayıtlı Üye
Yaratıcı yardımcınız olsun çok zor bir durum olmalı.. bence yattığın yeri temiz tut yatmadan önce temizlen böyle zihin karışıklıkları hemen hemen herkeste olabiliyor ama devam ederse bir uzmana gitmeni öneririm.