yıldız insan hakkında :) Doreen Virtue'den alıntı

tozasor

Banlı Kullanıcı
Yildiz insan : fiziksel ve fiziksel olmayan galaksilerden gelerek dunyevi yasamlara burunduler ve ihtiyac duyulan iyiligi yaymak icin yasadilar..bu dunyada siddet cok oldugu icin kendilerini boguluyormus gibi hissedip evlerine dönmek isterler sosyal acidan basarisiz olan yildiz insanlar baskalari tarafindan kabul gormediklerini hissedebilirler koyu kahve gozleri vardir ve bu gozle sanki arkalarindan bir isik yaniyormus gibi parildarlar cok az makyaj yapar saclariyla fazla oynamazlar cocuk yaslarda yildiz insanlar sezgisel spirituel anlayisa sahip olduklarini fark ederler kimi yildiz insanlar buradaki gorevleri sirasinda birden fazla dünyevi yaşam sürmeyi seçerler kalabaliklardan insanlardan ve mekanlardan aldiklari enerjiye aşırı duyarlilik gosterirler reiki ile enerji ile ugrasirlar bir yildiz insan soyle diyor kendimi hep yalniz ve farkli hissederdim biri beni azarladiginda cogu zaman agliyorum yildiz insanlarin cogu cok uzuldugu icin haberleri izlemez dinlemez okumazlar ve unutmayin bu sadece geçici bir görev...

asterix

Kayıtlı Üye
Yıldız tohumu yada gezgin denen bu takım varlıklar dünyada yüksek titreşimleri tutmak ,demirlemek ve geçiş döneminde insanlığa yardım etmek için bedenlenmiş sevgi ve ışık varlıklarıdır ,dünya gezegeninden tüm evrene yankılanan yardım çağrılarına cevap vermişlerdir ve yukardada bahsedildiği gibi bir izolasyon,yalnızlık duygusu yaşamaktalar,diğer insanlardan üstün gibi algılamak doğru değildir sonuçta herkes aynı yaratıcının evladıdır,bir ayrıcalıklı durum söz konusu değildir ve yanlış yöne sapma ve kaybolma riskleri taşımaktadırlar.

fransula

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak yıldız insanlar kendilerinin yıldız insan olduğunun farkındalar mı peki ? Bu özellikleri nasıl açığa çıkıyor ve nasıl dünyaya geliyorlar? :oops:

AğLan

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak yıldız insanlar kendilerinin yıldız insan olduğunun farkındalar mı peki ? Bu özellikleri nasıl açığa çıkıyor ve nasıl dünyaya geliyorlar? :oops:
böyle okurlarsa sahda solda bana uyuyor derler ozamn farkında olurlar yıldız insanı tanımlaması doğru bi tanımlama değildir

asterix

Kayıtlı Üye
Çoğu farkında değil yıldız insanı olduğunun ama garip yetenkleri filan oluyor sıradışı özellikleri olabiliyor ama sosyal açıdan iyi değiller genel olarak,farkına varanlar var elbette,rüya şeklinde durugörü şeklinde hipnozla falan çıkanlar var,metafikizk konularlaa ilgilenip bir gün bir şekilde algılıyorlar ,son zamnlarda dah üst düzeyde gelişmiş kristal çocuklarda geliyor ve onlar anladığım kadarıyla tamamen bilinçliler.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben melez çıkıyorum test sonuçlarında hepsi bana uyuyor ama :\