Lusid Rüya Beden Dışı Deneyim Gizli Yeteneğimiz Belgesel Film Evre

DreamDuality

Kayıtlı Üye
[video=youtube;b3qynUv0MRg]http://www.youtube.com/watch?v=b3qynUv0MRg[/video]

İzlenmeye değer olduğunu düşündüğüm için konusunu açtım. Yanlış yere açtımsa kusura bakmayın.
Bu videoda özellikle katıldığım bir nokta var. Ben transa geçiyorum yıllardır.
Beynimi rahatlattığını ve beni çokça kere psikolojik olarak kırılmaktan kısacası delirmekten
kurtardığını biliyorum. Halen bu yetenekten faydalanarak, şuan bir ölümün acısını daha kolay atlatıyorum.
Sayısız kere beni intihardan kurtardı. Daha pek çok şey var.

Evre nin gücünden niye daha fazla insan faydalanmasın ki?
Meditasyın, yoga, dua, astral seyahat, trans, bedendışı deneyim, seçilen yol kişiye kalmış.
Filmde müstehçen 18 + şeyler içermiyor. Herkes izleyebilir.

AJA

Elit Üye
Güzel anlatımlar var videoda fena değil.Bedensiz yolculuk yapan bir çok insan Dünyada ki eylemleri yaşam biçimini anlamsız ve gereksiz buluyor.Gerçek manada yaşamadığını çözüyor ve tercrübe ediyor.
Özellikle insanların köle gibi çalıştırılıyor olmasından nefret ediyorum.Belli bir farkındalığa ulaşanlar bunu hisseder.
Not: Kadının kıyafeti hoşuma gitmedi,değiştirip duruyor amacı neyse :D o ne öyle içerikle alakasız .Olmamış :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Cok faydali buldum sevkle izledim, tesekkürler sevgili DreamDuality

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Güzel bilgiler teşekkür ederim syn DreamDuality,
Rüyada olduğumuzu hatırlamak için etrafa (am ı dreaming) etiket yapıştırma firkini çok beğendim.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Gerçekten değerlendirilmesi gerek bi kaynak özellikle sitesinde Türkçe anlatıma ve kitap pdf ine yer verilmiş kolay teknikler yer alıyor teşekkürler

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
astral projeksiyon uzun zamandır denediğim fakat bir türlü yapamadığım bir şeydi . hep sarsılma ilk çıkış anında kaldım .. bir kaç kez beyaz ışığı da gördüm fakat her seferinde yolculuğum yarı da kaldı . belgesel aslında çok iyi anlatmış uzaylıları . uzaylılar farklı bir boyutta olduğu için biz göremiyoruz . ancak evreye çıktığımız da onların boyutuna geçtiğimiz zaman uzaylılar bizi düşmanı olarak gördüğü için kaçırıyor da olabilirler . ölüm anında ki beyaz ışık da aslında çok mantıklı bazen trafik kazasında şok geçirenler de ölümden dönenler de hep bir beyaz ışık gördüklerini söylerler . aslında ölmek bu kadar kolay belki de astral seyahate nasıl çıkıyorsak öldüğümüz zaman da böyle bir olay olacak demek ki belki de ölürken hiç bir şey hissetmeyeceğiz . not : ayrıca kız çok fenaydı .d

karanlık yolcu

Banlı Kullanıcı
ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum astral seyahate çıkmadan önce tam hazırlanırken gözlerimi kapatıp simsiyah boşluğa bakıyorum hep genel de uzayda ki yıldızlar beliriyor daha sonra dikkatimi tam verdiğimde beyaz yıldızlar bir an da bilim kurgu filmlerinde ki gibi ışık hızına geçerken ki hal alıyor .. ama oradan sonra devamını getiremiyorum .. nerede yanlış yapıyorum bilemedim ..