Tarot Kartı Arayanlar!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MOONROW

Banlı Kullanıcı
Elimde fazla tarot kartları var kullanılmıyor ihtiyacı olana ücretsiz verebilirim resimlerini çekip alta yorum olarak link halinde atarım.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Forumda kişisel bilgiler vermek yasak, biriyle iletişime gecmek pek mumkun değil
Başkasına tarot kartlarını kullandırmanın uğursuzluğuyla ilgili hikayelerde var, bence kullandığın kartları verme olur nolmaz :) :)

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ben kütüphaneleri gezmeme rağmen bulamadım eğer forum kurallarını ihlal niteliğinde olmayacaksa bana ulaştırırsanız çok sevinirim. Kullanım sorumluluğu kendime ait olacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kartları kime vereceğinizin kararını verdikten sonra yönetimi bilgilendirmeden iletişim bilgisi alışverişi yapmayınız

AJA

Elit Üye
Ben kütüphaneleri gezmeme rağmen bulamadım eğer forum kurallarını ihlal niteliğinde olmayacaksa bana ulaştırırsanız çok sevinirim. Kullanım sorumluluğu kendime ait olacaktır.
Tarot kartlarını kütüphanede aramadınız dimi ?

MOONROW

Banlı Kullanıcı
Forumda kişisel bilgiler vermek yasak, biriyle iletişime gecmek pek mumkun değil
Başkasına tarot kartlarını kullandırmanın uğursuzluğuyla ilgili hikayelerde var, bence kullandığın kartları verme olur nolmaz :) :)

Kıvep kartları hiç kullanmadım ilgim de yok inanması güç ama 316 senelik kartlar eski püskü. Bir akrabamı çok severim ve büyük bir sandığı vardı onun içinden buldum al senin olsun dedi ve büyük dedesinden kaldığını söyledi. 9 yaşındaydım kartları aldığımda. Ben hiç kullanmadım ancak önceki sahiplerini bilemem. Sorumluluk almak istemem. Eğer olanlardan kendisi sorumlu olacak biri varsa verebilirim kartları ancak forumda yeni olduğum için kurallardan pek haberim yok önce onları okumalıyım :)

4

43887

:Angel_anim: Tarot hayatımda önemli bir yere sahip ve akan sular durur,ben talibiyim kartların sorumluluğunu da üstüme alırım kararını verdikten sonra Urumun da dediği gibi iletişimle ilgili yönetimi haberdar edersin...

Kişilik

Kayıtlı Üye
Tarot kartları büyü için kullanıldıysa onları paylaşman tavsiye etmem çünkü o kartlarda senin bir gücün kalmıştır ve bu işlerden anlayan birinin eline geçer ise senin için hiç iyi olmaz :)

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nasıl heryerde arar ve tarot bulamazsınız şaşırıyorum D&Rnin tüm şubelerinde birçok çeşidi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...