3 Kere Görülen Rüya

julide87

Kayıtlı Üye
Rüyam eski sevgilim ve onun yeni sevgilisi ile başlıyor.Güneş olmayan ancak gündüz ve masmavi bir gökyüzü olan bir yolda ben onlara onların göğüs hizasından ama yakın mesafeden bakarken onlar ise ikisi dip dibe bana bakıp havalı bir şekilde gülüyorlar ve üstüme doğru yürüyorlardı.(Gerçek hayatta maalesef onlardan baya bir çektim).İçinde bulunduğumuz sokak eski ahşap evler ve arnavut kaldırımlı bir yerdi.Eski bir İstanbul sokağı tarzı gibi.Bir zaman sonra onları arka sokakta bırakıyorum sanırım ve bir alt sokakta benim en yakın arkadaşım ile eski sevgilimin en yakın arkadaşı(ki benim de çok yakın arkadaşım) ile birlikte yürüyoruz.En yakın arkadaşımın üstünde kot şort ile bembeyaz bir askılı,eski sevgilimin arkadaşının üstünde ise kot ile bembeyaz bir tişört var.Gülerek mutlu bir şekilde sokaktan aşağı doğru inerken arkadan bir çığlık sesi duyuyorum ve dönüp bakıyorum.İki ön ayağı olmayan turuncu ve şirin bir köpek sol ön ayağı olmayan grili alacalı bir sokak kedisini kovalıyor.Baya bir kovalıyor onu.Çok iğrenç bir görüntü var ortada kemikleri kanları görülüyor.Biz ise bordo bir arabanın yanında duruyoruz.Sokakta başka insanlar da var.Herkes korkup kaçıyor,bizim üstümüze gelirken en yakın arkadaşım da korkuyor ancak herkes korkarken ben hiçbir tepki göstermiyorum.Sadece iğrenme duygum oluyor.Ve o şekilde uyanıyorum.
Bu rüyayı 3 hafta içinde 3 kere gördüm.Yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler :)

daydreamer

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Lafı uzatmadan konuya gireceğim, öncelikle eski sevgilin ile olanlar kesinlikle bilinçaltını etkilemiş sanırım hala hazmedemediğin birşeyler kalmış olmalı. Rüyanda bulunduğun mekanı çok iyi tarif etmişsin detayları bu kadar iyi hatırlaman bilinçaltında bu yaşadığın kötü olayların çok ince bir şekilde işlendiğinin kanıtı ancak rüyanın devamı özellikle köpekler ile ilgili kısım için durum biraz farklı kavgaeden köpekler birbirine düşen düşmanlara işarettir muhtemelen tanıdığın ve seni sevmeyen iki kişi ciddi bir çatışmaya girecek.
Senin korkmadan seyredip iğrenmen ve arkadaşının korkup kaçması kavganın arkadaşını ilgilendiren konuları da kapsayabileceğini gösteriyor. Ayrıca iğrenme duygusu bu kavga yüzünden mideni bulandıran gerçeklerle yüzleşecek olmana delalet.
Mesajı attığın tarihe bakınca bu anlattıklarımı çoktan yaşamış olabilirsin, herşey gönlünce olsun.