yaptığım işlemler bana geri dönmüş olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayıtlı Üye
Bundan yaklaşık 1 sene önce birine aşık olmuştum.Öyle tutkulu sevmiştim ki ayrıldıktan sonra yapmadığım şey kalmadı.Büyü olarak nitelendirilebilir mi bilmiyorum ama sürekli işlem (bi hocayla görüştüm ve bazı esmaül hüsna'lar verdi .Kısmetin kapalı dedi ve de büyü bozma işlemi yaptı.Bİ ipliğe düğüm attım tekrardan açtım vs.) yaptırdım .Hatta öyle çok sevdim ki Allah'a olan inancımı sorguladım neden olmuyor diye?Sormak istediğim şey şu:belki de beni mutsuz edecek biriydi .Onu sevmiyor olsamda duramayıp hergün resmine bakıyorum.Ama sevmiyorum.Acaba yapılan işlemlerin bana geri dönmesi gibi bi durum olabilir mi? Değişik bi itki durumu.İstemesemde aklıma geldiği an onu sosyal ağlardan filan takip ediyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Alışkanlık olmuş inada bindirmişsin kabullenemiyorsun. sevgi hissetmiyorum diyorsun çünkü. bazı insanlar rutinleşen şeylerden kendini alamaz hemen seninki de bu.

canmert196

Kayıtlı Üye
ben gerçek bir majisyene gittiginizi düşünmüyorum.Maji yapılırsa ama bedel odenmeli bunu yapan öder yaptıranın evinde ufak tefek kazalar olabilir ama karmadan dolayıda etme bulma dunyasıdır. :)suan sizde alışkanlık olmus bunu psıkolojık olarak atlatmalısınız

colkurduu

Kayıtlı Üye
her hoca buyu yapamaz her hocada hıca değil zaten bu işler kolay deil hele kı karsı taraf sızı sevmeyıp gittiyse hıc kolay deil kaderı değiştirmek zor dur bunun ya salam buyuler yada cok sıstemeatık esmalar ve istikrarlı salavat okumak gerekır pekı bayan sıze gerı dondumu

cherish

Kayıtlı Üye
Esmalarda önce okuyan kişiler etkilenir zaten, birine kendinizi sevdirmek üzere yaptığınız tekrarlarda daha da bağlandığınızı hissedersiniz. Ama karşı tarafın frekansına göre isteğiniz gerçekleşmeyebilir ya da kısa süreli iyileşmeler olabilir.
Büyüler zaten 1e 3 mantığıyla kabul edilip yapılmalı. Ve de olumlu sonuç alsanız bile aşk büyüleri sanal bir etkiden ibarettir. O kişi aslında sizi sevmeyip öylece bağlanır en iyi ihtimalle. Bu durum o kişiyede sizede sıkışmışlık hali olarak geri döner..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Her kısmet kapalılığı büyü kaynaklı değildir.Ebeveynlerimizden bizlere kalan bir enerji vardır ( ölmüs iseler bu enerji daha ağırdır).Eğer onlarda kısmet kapalilığı varsa bu sizede yansımış olabilir.Geçmiş yaşam şifası bu tip durumları temizlemek içinde çalışır.Bu kısmet kapalılığının sebeplerinden biri olabilir.Sizde büyümü varmışta kapalıymış?Hoca böylemi dedi?Verdiği ip açma tekniğini biliyorum,biçoğumuzda biliyoruzdur.Zira en bildik kısmet açma yöntemlerinde biri.Sanırım felak,nas,ihlas okunuyordu açarken. Yalnız büyü bozma işlemi( gerçekten bozduysa) size geri dönmez böyle bişey yok.Siz birine bişey yaparsanız ancak bu ters tepebilir.Sosyal ağlardan takip etmeniz,aklınızdan çıkmaması çok normal.Büyüyle ilgili olduğunu sanmam.Böyle severken bi çırpıda unutursanız işte bu tuhaf olurdu.Bazı duyguĺarın zamanında yaşanması normal olandır.Emin olun zamanla hafifler.

cherish

Kayıtlı Üye
Her kısmet kapalılığı büyü kaynaklı değildir.Ebeveynlerimizden bizlere kalan bir enerji vardır ( ölmüs iseler bu enerji daha ağırdır).Eğer onlarda kısmet kapalilığı varsa bu sizede yansımış olabilir.Geçmiş yaşam şifası bu tip durumları temizlemek içinde çalışır.Bu kısmet kapalılığının sebeplerinden biri olabilir.Sizde büyümü varmışta kapalıymış?Hoca böylemi dedi?Verdiği ip açma tekniğini biliyorum,biçoğumuzda biliyoruzdur.Zira en bildik kısmet açma yöntemlerinde biri.Sanırım felak,nas,ihlas okunuyordu açarken. Yalnız büyü bozma işlemi( gerçekten bozduysa) size geri dönmez böyle bişey yok.Siz birine bişey yaparsanız ancak bu ters tepebilir.Sosyal ağlardan takip etmeniz,aklınızdan çıkmaması çok normal.Büyüyle ilgili olduğunu sanmam.Böyle severken bi çırpıda unutursanız işte bu tuhaf olurdu.Bazı duyguĺarın zamanında yaşanması normal olandır.Emin olun zamanla hafifler.

"Ebeveynlerimizden bizlere kalan bir enerji vardır ( ölmüs iseler bu enerji daha ağırdır).Eğer onlarda kısmet kapalilığı varsa bu sizede yansımış olabilir. " dikkat çekmiş olmanız çok faydalı, öyleki fiziksel görünümümüz,meslek,eş seçimi vs. istedikleri istemedikleri bizim enerjimizle çakıştığında içinden çıkılmaz hale gelebiliyor insanların hayatları. Öyle herkeste büyü olması, her büyünün tutması ya da süreklilik göstermesi Allaha şükür mümkün olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...